Editörler : crops35
19 Temmuz 2021 12:20

Aralık taki merkezi alımda acaba kadrolar nasıl olur?

Arkadaşlar öncelikle merhaba, adalet bakanlığı alımlarının sonuçlarını beklediğimden geçen merkezi alıma tercih verip puanı yakmak istemedim. Ama beklediğim sonuç gelmedi ve tercih yapmadığıma çok pişman oldum. Acaba aralık ile ilgili benim bekleyen ya da açılacak 3001 kadroları için bilgisi değil de tahmini olan var mı? (ayrıca puanım 91,90 ) Kendi bölümüm iş sağlığı ve güvenliği fakat bir tane bile atama olmaması beni bu kadroyu beklemeye itti. Bu konuda biraz konuşabilir miyiz ? Herkese iyi günler dilerim...

crops35
Editor
19 Temmuz 2021 12:24

Her şey olabilir.Bir bakmışsın bölümünden 1-2 kadro alınmış, bir bakmışsın hiç alınmamış.Beklemeyi göze alıyorsan bekle işsizsen daha da zor bir süreç sizi bekler.Kamu alımları eskisi gibi olmayacak deniyor bekleyip görecez artık ne olur ne biter.

yalnız kurt46
Aday Memur
19 Temmuz 2021 12:29

siz de bekliyorsunuz

crops35, 3 yıl önce

Her şey olabilir.Bir bakmışsın bölümünden 1-2 kadro alınmış, bir bakmışsın hiç alınmamış.Beklemeyi göze alıyorsan bekle işsizsen daha da zor bir süreç sizi bekler.Kamu alımları eskisi gibi olmayacak deniyor bekleyip görecez artık ne olur ne biter.

Yüce Hülagü Han
Daire Başkanı
19 Temmuz 2021 16:50

Bu atamada 90 ile kapattı yani atanırdin Aralık'ta bu alımdan totalde 300-500 fazla olacağını düşünüyorum her zaman ki gibi 3-4 tane de 3001 kadrosu olur 89 la kapatır

yalnız kurt46
Aday Memur
19 Temmuz 2021 19:01

valla şuan beklemek o kadar koyuyor ki inşallah hepimizin hakkında hayırlısı

Yüce Hülagü Han, 3 yıl önce

Bu atamada 90 ile kapattı yani atanırdin Aralık'ta bu alımdan totalde 300-500 fazla olacağını düşünüyorum her zaman ki gibi 3-4 tane de 3001 kadrosu olur 89 la kapatır

arembarem
Aday Memur
20 Temmuz 2021 00:04

Kardeşim , senin adına üzüldüm , umarım bundan sonra pişman olmadan da önce buraya gelip istişare edersin. Konuyu önceden açsaydın 1 kişi dahi sana merkezinden tercih yapma diye asla demezdi ama sen ne düşünerek böyle belirsiz bir şey için önünde belirli bir şeyi ezdin geçtin şaşkınım

yalnız kurt46
Aday Memur
20 Temmuz 2021 09:20

Ben dedim ki en kötü aralığa kadar mübeşirlikte çalışırım hem de yerler daha iyisi gelir falan ama her zaman ki hakkımı yediler bu puanla inşallah alım olur
arembarem, 3 yıl önce
Kardeşim , senin adına üzüldüm , umarım bundan sonra pişman olmadan da önce buraya gelip istişare edersin. Konuyu önceden açsaydın 1 kişi dahi sana merkezinden tercih yapma diye asla demezdi ama sen ne düşünerek böyle belirsiz bir şey için önünde belirli bir şeyi ezdin geçtin şaşkınım

Sloen
Aday Memur
20 Temmuz 2021 13:52

Şuan senin durumunda olmamak için ben tercih verdim ve yerleştim 3. 4. Atama ne olacak hiç belli değil. Bende adalet bakanlığı zabıt katipliği alımına başvurdum kendi memleketimde , eğer katiplik sonucu olumlu gelirse merkeziye gitmeyi düşünmüyorum. Evrakları falan hazırlayıp bekleyecem 2 hafta , eğer katiplik açıklanmaz veya olumsuz gelir ise merkeziden atandığım yere gidicem

yalnız kurt46
Aday Memur
20 Temmuz 2021 21:10

Valla kardeşim hata yaptım pişmanım da aralıkta alım olur diye dua ediyorum 3001 den senin puan kaçtı acaba bir de nereye atandın
Sloen, 3 yıl önce

Şuan senin durumunda olmamak için ben tercih verdim ve yerleştim 3. 4. Atama ne olacak hiç belli değil. Bende adalet bakanlığı zabıt katipliği alımına başvurdum kendi memleketimde , eğer katiplik sonucu olumlu gelirse merkeziye gitmeyi düşünmüyorum. Evrakları falan hazırlayıp bekleyecem 2 hafta , eğer katiplik açıklanmaz veya olumsuz gelir ise merkeziden atandığım yere gidicem

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi