Editörler : Kubil ay
«5678910111213141516»
29 Ağustos 2021 21:28

k4mbocy4
Aday Memur
Merhabalar, olurda tüm aşamaları tamamlayıp olumlu sonuçlanması neticesinde gitmezsek bir sorun teşkil eder mi. Başka kurumlara başvuru hakkımız olmuyor mu atıyorum kyk. Cevaplarsanız memnun olurum
29 Ağustos 2021 22:46

mehmetgsfb
Aday Memur

Kadın ve erkek parkur puanlari karisik siralanacakmis adaletsiz degil mi 1500 kisi cagrilacak ve 2000 erkek basvurmus o zaman biz kadinlarin parkurda hic sansi kalmamis oluyo

Kbrogzz, 2 ay önce - Alıntıya git

Erkekler 42 saniye 100 puan kadınlar 45 saniye 100 puan sayılacak herhangi bir adaletsizlik yok

30 Ağustos 2021 01:12

H00man
Aday Memur

Arkadaşlar polis memurluğu mu önerirsiniz gümrük muhafaza memurluğu mu ?

30 Ağustos 2021 06:55

customs_officer
Şube Müdürü

Gümrük muhafaza daha iyidir.

30 Ağustos 2021 08:23

Kbrogzz
Memur

Erkekler 42 saniye 100 puan kadınlar 45 saniye 100 puan sayılacak herhangi bir adaletsizlik yok

mehmetgsfb, 2 ay önce - Alıntıya git

Siz anlamadiniz galiba onu bende biliyorum

30 Ağustos 2021 09:53

Legolaskaracı
Aday Memur

Kardeşim adam diyor ki kadınlar kadınlarla erkekler erkelerle sıralanmalı
30 Ağustos 2021 10:59

kaleli123
Aday Memur
Gümrük bazı yerlerde çok zor ama
30 Ağustos 2021 11:29

Vural Demir
Aday Memur
Arkadaşlar sadece parkur mu olacak yoksa mülakatta mı var ?
30 Ağustos 2021 12:28

mehmetgsfb
Aday Memur
Kardeşim adam diyor ki kadınlar kadınlarla erkekler erkelerle sıralanmalı
Legolaskaracı, 2 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim o dediğin Polislik gibi Erkek Kadın kontenjanı ayrı olsa saten dediğin gibi olur ama bu ilanda bi ayrım yok karışık 1500 kişi sıralanacak ilanı düzgün okumuyor çoğu kişi

30 Ağustos 2021 12:51

Legolaskaracı
Aday Memur

Kardeşim o dediğin Polislik gibi Erkek Kadın kontenjanı ayrı olsa saten dediğin gibi olur ama bu ilanda bi ayrım yok karışık 1500 kişi sıralanacak ilanı düzgün okumuyor çoğu kişi

Hocam benlik sıkıntı yok onun dediğini söyledim :D ister karışık ister düz kader ne derse o olur.
30 Ağustos 2021 12:52

Legolaskaracı
Aday Memur

Hocam bide ben jandarma mülakatı için tek hekim almıştım yeniden almalı mıyım acaba
30 Ağustos 2021 13:50

mehmetgsfb
Aday Memur
Hocam bide ben jandarma mülakatı için tek hekim almıştım yeniden almalı mıyım acaba

Valla bilmiyorum onu bı kurumu ara sor istersen

30 Ağustos 2021 18:10

Mhmtsc
Aday Memur
Spor mülakatı için Koşu, ip atlama ve germe hareketleri yapıyorum. Yapan arkadaşlar var mı?
30 Ağustos 2021 18:36

İstanbul34aaa
Aday Memur

Arkadaşlar başvuru şartlarını okuduğumda şu 2 ibare kafamı karıştırdı. Aile hekiminin vereceği raporla Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden alacağımız rapor birbirinden farklı mı oluyor. Diyelim ki ben parkur sınavına giderken sadece aile hekiminden alacağım raporu ibraz etsem sınava giremeyecek miyim

Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden görevini devamlı

yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığını, psikiyatrik bir

hastalığı, kişilik bozukluğu, nörolojik rahatsızlığı, şaşılığı, körlüğü, gece körlüğü, renk körlüğü,

işitme kaybı, topallık, kekemelik, kas veya iskelet sisteminde hareket kısıtlılığı ve benzeri

engeller bulunmadığını belirten ve ?Yurdun her yerinde görev yapabilir ve silah kullanabilir?

ibareli sağlık kurulu raporu almak,

Söz konusu rapor atanmaya hak kazanan adaylardan evrak teslim sürecinde

istenilecektir.(Başvuru aşamasında istenilmeyecektir.)

Adaylar fiziki yeterlik sınavına katılabilmeleri için Aile Hekimliğinden alacakları ?fiziki

yeterlik sınavına katılabilir? ibareli tek hekim raporunu sınav esnasında görevli personele ibraz

etmek zorundadır.

30 Ağustos 2021 18:49

üçlü priz
Aday Memur

Arkadaşlar başvuru şartlarını okuduğumda şu 2 ibare kafamı karıştırdı. Aile hekiminin vereceği raporla Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden alacağımız rapor birbirinden farklı mı oluyor. Diyelim ki ben parkur sınavına giderken sadece aile hekiminden alacağım raporu ibraz etsem sınava giremeyecek miyim

Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden görevini devamlı

yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığını, psikiyatrik bir

hastalığı, kişilik bozukluğu, nörolojik rahatsızlığı, şaşılığı, körlüğü, gece körlüğü, renk körlüğü,

işitme kaybı, topallık, kekemelik, kas veya iskelet sisteminde hareket kısıtlılığı ve benzeri

engeller bulunmadığını belirten ve ?Yurdun her yerinde görev yapabilir ve silah kullanabilir?

ibareli sağlık kurulu raporu almak,

Söz konusu rapor atanmaya hak kazanan adaylardan evrak teslim sürecinde

istenilecektir.(Başvuru aşamasında istenilmeyecektir.)

Adaylar fiziki yeterlik sınavına katılabilmeleri için Aile Hekimliğinden alacakları ?fiziki

yeterlik sınavına katılabilir? ibareli tek hekim raporunu sınav esnasında görevli personele ibraz

etmek zorundadır.

İstanbul34aaa, 2 ay önce - Alıntıya git

tek hekim raporu yeterli, aile hekimleri veriyor genelde gidip alabilirsiniz. Diğer raporla şu aşamada bir işimiz yok

30 Ağustos 2021 18:55

İstanbul34aaa
Aday Memur

Teşekkür ederim sağolasın

30 Ağustos 2021 20:55

Legolaskaracı
Aday Memur
Spor mülakatı için Koşu, ip atlama ve germe hareketleri yapıyorum. Yapan arkadaşlar var mı?
Mhmtsc, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam yaptıklarınız işe yarar lakin yine bi parkura gidin derim ben
30 Ağustos 2021 21:22

Mhmtsc
Aday Memur
Hocam yaptıklarınız işe yarar lakin yine bi parkura gidin derim ben
Parkur yok hocam yaa
31 Ağustos 2021 15:38

eceun

fyt öncesi fiziki kontrolde sadece boy ölçümü mü yapılıyor? yoksa pomem suemdeki gibi mi oluyor?

eceun, 2 ay önce - Alıntıya git

arkadaşlar yok mu bilgisi olan?

31 Ağustos 2021 16:43

atanmak isteyen kız

keşke parkur kalksa bizim burda parkur açmıyolar kendi çapımda çalışmam eşit şartlar olmuyor böyle

Toplam 359 mesaj
«5678910111213141516»

ANKET
Merkez Bankasının faizleri 2 puan indirmesini nasıl buldunuz?