Editörler : Kubil ay
«6789101112131415161718
31 Ağustos 2021 18:24

Legolaskaracı
Aday Memur

keşke parkur kalksa bizim burda parkur açmıyolar kendi çapımda çalışmam eşit şartlar olmuyor böyle

atanmak isteyen kız, 2 ay önce - Alıntıya git
Haklısınız lakin çalışmayı bırakmayın
31 Ağustos 2021 19:06

KaradenizliUsak
Memur

Arkadaşlar 19 Eylül sınav vermişler ALES var öne çekerler mi

31 Ağustos 2021 21:01

Luabentas24

Tekirdağdan hazırlananan var mı. Kurs parkur hiç bir şey bulamadım. Yardımcı olur musunuz

31 Ağustos 2021 23:18

alemsefam
Memur

Tekirdağdan hazırlananan var mı. Kurs parkur hiç bir şey bulamadım. Yardımcı olur musunuz

Luabentas24, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam namık kemal üniversitesinin besyosu varsa oraya bir sorun orda olabilir

01 Eylül 2021 00:56

mehmetgsfb
Aday Memur

Koskoca Eskişehir de doğru düzgün parkur yok olanda 15 güne 400-600 lira arası para istiyor

01 Eylül 2021 09:21

alemsefam
Memur

Koskoca Eskişehir de doğru düzgün parkur yok olanda 15 güne 400-600 lira arası para istiyor

mehmetgsfb, 2 ay önce - Alıntıya git

besyo varsa oralara bir sorun hocam pomeme hazırlık için parkur kuranlar var onlar yapar yaparsa biraz daha araştırın işin kötüsü zaman kısıtlı umarım bulursunuz

01 Eylül 2021 13:16

vanguardman
Aday Memur

besyo varsa oralara bir sorun hocam pomeme hazırlık için parkur kuranlar var onlar yapar yaparsa biraz daha araştırın işin kötüsü zaman kısıtlı umarım bulursunuz

alemsefam, 2 ay önce - Alıntıya git

hocam aktif olarak muhafaza memuru musunuz ?

Öncelikle meslekten memnun musunuz polislikle kıyaslama yapacak olursanız ne gibi zorlukları mevcut ?

Daha sonra muayene memurluğuna yada düz memurluğa geçiş mümkün mü kurum içi

01 Eylül 2021 13:27

vanguardman
Aday Memur

Arkadaşlar fiziki yeterlilik sınavı ile mülakat aynı gün mü olacak öğrenebilen var mı ?

01 Eylül 2021 13:36

alemsefam
Memur

hocam aktif olarak muhafaza memuru musunuz ?

Öncelikle meslekten memnun musunuz polislikle kıyaslama yapacak olursanız ne gibi zorlukları mevcut ?

Daha sonra muayene memurluğuna yada düz memurluğa geçiş mümkün mü kurum içi

vanguardman, 2 ay önce - Alıntıya git

evet sözleşmeli muhafazayım memnunmuyum orası sancılı bir konu maaşı dışında memnun olunacak bişeyi yok malesef polislik kadar zor değil onu söyleyebilirim en azından ama kurum içinde geçiş yok malesef yeniden sınavlara mülakatlara girmeniz lazım yani kpssye falan

01 Eylül 2021 15:30

Kbrogzz
Memur

Sinavlar tek ilde ankarada mi yapiliyor sadece

01 Eylül 2021 15:43

üçlü priz
Aday Memur

Arkadaşlar pek bir bilgim ama olur da sporu geçersek torpilsiz giren var mıdır yoksa boşuna 2 kez git gel masraf yapmamayı düşünüyorum

01 Eylül 2021 16:12

Kbrogzz
Memur

Arkadaşlar pek bir bilgim ama olur da sporu geçersek torpilsiz giren var mıdır yoksa boşuna 2 kez git gel masraf yapmamayı düşünüyorum

üçlü priz, 2 ay önce - Alıntıya git

Torpilsiz yer mi var acaba

01 Eylül 2021 16:37

vanguardman
Aday Memur

evet sözleşmeli muhafazayım memnunmuyum orası sancılı bir konu maaşı dışında memnun olunacak bişeyi yok malesef polislik kadar zor değil onu söyleyebilirim en azından ama kurum içinde geçiş yok malesef yeniden sınavlara mülakatlara girmeniz lazım yani kpssye falan

Çalışma saatleri heryerde farklılık gösterdiğini biliyorum ancak sizin ki nasıl bir de ilk göreve gidilen yerde ne kadar süre görev yapılıyor süre bitince başka bir ile gidebiliyor muyuz ?

01 Eylül 2021 16:56

İamsametc
Aday Memur
Parkuru ilk denememde 49 sn yaptım. Ben zirvede bırakıyorum arkadaşlar Allah a emanet olun.
01 Eylül 2021 17:17

alemsefam
Memur

Torpilsiz yer mi var acaba

Kbrogzz, 2 ay önce - Alıntıya git

ben torpilsiz girdim arkadaşlar ha inanırsınız inanmazsınız o size kalmış ama ben o süreçte çok stresliydim ya olmazsa falan diye düşüne düşüne kafayı yiyecektim nerdeyse dört koldan mülkata hazırlandım girenlere ne sordular onları öğrendim sürekli güncel genel kültür sorulara çalışmaya dikkat ettim ne bilim baya sıkıntılı bir süreçti gerçekten isteyen emek eden için zorlu bir süreç oluyor malesef

01 Eylül 2021 17:19

alemsefam
Memur

Çalışma saatleri heryerde farklılık gösterdiğini biliyorum ancak sizin ki nasıl bir de ilk göreve gidilen yerde ne kadar süre görev yapılıyor süre bitince başka bir ile gidebiliyor muyuz ?

vanguardman, 2 ay önce - Alıntıya git

hocam memur eksikse çalışma düzeni falan hak getire ne zman gecede ne zman gündüzde olacağın bile belli olmuyor yeri geliyor 24 saat hafta sonu çalışıyosun yeri geliyor gece çalışıyosun yeri geliyor gümrükte yeri geliyor istasyonda yani çok değişkenlik gösteriyor ama genelde sabah 8 akşam 6 7 gibi bitiyor iş görev süresi şuanda meçhul çünkü çakılı kadro olarak çalışılıyor

01 Eylül 2021 18:03

mehmetgsfb
Aday Memur

hocam memur eksikse çalışma düzeni falan hak getire ne zman gecede ne zman gündüzde olacağın bile belli olmuyor yeri geliyor 24 saat hafta sonu çalışıyosun yeri geliyor gece çalışıyosun yeri geliyor gümrükte yeri geliyor istasyonda yani çok değişkenlik gösteriyor ama genelde sabah 8 akşam 6 7 gibi bitiyor iş görev süresi şuanda meçhul çünkü çakılı kadro olarak çalışılıyor

Hocam ilk eğitim süreci nasıl oluyor nerede oluyor kura çekiminden sonra gittiğimiz yerde eğitime mi alıyorlar önce ne kadar sürüyor

01 Eylül 2021 22:45

alemsefam
Memur

Hocam ben iç gümrüğe atandım ve ekimde 3 yılım dolacak ama daha hiç eğitim görmedim desem ne dersin

01 Eylül 2021 23:14

Vural Demir
Aday Memur
Bakanlık sitesinde parkur için doktordan belge istiyorlar. Bilgisi olan var mı
01 Eylül 2021 23:43

mehmetgsfb
Aday Memur

Hocam ben iç gümrüğe atandım ve ekimde 3 yılım dolacak ama daha hiç eğitim görmedim desem ne dersin

E silah eğitimi fln

Toplam 359 mesaj
«6789101112131415161718

ANKET
Merkez Bankasının faizleri 2 puan indirmesini nasıl buldunuz?