Editörler : crops35
22 Temmuz 2021 02:41

Hoca önerisi
Arkadaşlar merhaba ben sınava hazırlanırken tarih için Ramazan yetgin coğrafya için bayram meral den çalışmayı düşünüyorum ancak yeterli olur mu olmaz mı bilemiyorum Engin Eraydın ve birkaç hocayı daha duygum bana coğ ve tarih için başka hocalar önerir misiniz?( coğ ve tarihi olabildiğince full bırakmak istiyorum)

Dramaturji
Şef
22 Temmuz 2021 05:04

Coğrafya için Bayram Beyi değil de Mehmet Eğit'i öneririm.

kpssyolcusu20
Aday Memur
22 Temmuz 2021 08:50

Coğrafya için kesinlikle Engin Eraydın, Tarih için de Mehmet Celal Özyıldız'ı öneririm

crops35
Editor
22 Temmuz 2021 08:56

Tarih- Aydın yüce, Hamza tatar

Türkçe- Aker kartal

Coğrafya- Bayram meral, Engin Eraydın

Vatandaşlık- Esra Özkan Karaoğlu

Matematik- İlyas güneş, kr Akademi

Mstfclh
Aday Memur
24 Temmuz 2021 21:55

Öğretmenlerin öğretme, öğrencilerin öğrenme şekilleri farklılık gösteriyor. Size tavsiyem, burada yazılan öğretmenlerin hepsini izlemeniz. Size en uygun öğretmen ile yola devam etmeniz. Başarılar

gen0s
Aday Memur
25 Temmuz 2021 21:49

coğ baryam meral

ozekkpnar
Aday Memur
27 Temmuz 2021 13:33

Merhabalar öncelikle kolay gelsin ben sınav sürecinde coğrafya dan hem bayram Meral hemde engin Eraydın i izledim tarih te ise sadece ramazan yetgin i izledim ve totalde coğrafya ve tarihte 3 yanlış yaptım gördünüz mü bilmem ama coğrafya da bir soru hataliydi ve iptal edilmedi yani toplamda 2 yanlış oluyor size bunları tavsiye ediyorum pişman olmazsınız ben matematik hiç yapmadım ve Türkçe tarihi coğrafya anayasadan yaptım sadece ve 86.20 puan aldım Türkçe den de Aker Kartal i kesinlikle öneririm anayasadan ise Emrah Vahap Özkaraca yi öneririm şimdiden iyi çalışmalar umarım dilediğiniz puanı alıp istediğiniz yerlere gelirsiniz

barmen54
Aday Memur
27 Temmuz 2021 23:28

Ne kadar süre çalıştınız temeliniz varmıydı acaba ve bölüm nedir hocam

ozekkpnar, 3 yıl önce

Merhabalar öncelikle kolay gelsin ben sınav sürecinde coğrafya dan hem bayram Meral hemde engin Eraydın i izledim tarih te ise sadece ramazan yetgin i izledim ve totalde coğrafya ve tarihte 3 yanlış yaptım gördünüz mü bilmem ama coğrafya da bir soru hataliydi ve iptal edilmedi yani toplamda 2 yanlış oluyor size bunları tavsiye ediyorum pişman olmazsınız ben matematik hiç yapmadım ve Türkçe tarihi coğrafya anayasadan yaptım sadece ve 86.20 puan aldım Türkçe den de Aker Kartal i kesinlikle öneririm anayasadan ise Emrah Vahap Özkaraca yi öneririm şimdiden iyi çalışmalar umarım dilediğiniz puanı alıp istediğiniz yerlere gelirsiniz

ozekkpnar
Aday Memur
16 Ocak 2022 03:10

Ben 9 ay çalıştım uniden mezun olalı 5sene olmuştu karar verdim ve başladım ders çalışmaya bilgisayar programcılığı mezunuyum bu arada

barmen54, 3 yıl önce

Ne kadar süre çalıştınız temeliniz varmıydı acaba ve bölüm nedir hocam

betaso
Aday Memur
16 Ocak 2022 18:48

bende asla matematik yapamıyorum ve yapmak istemiyorum sizin toplamda kaç yanlışınız vardı

ozekkpnar, 3 yıl önce

WinterSoldier
Kapalı
16 Ocak 2022 19:04

Yapmak istemiyorum dersen yapamazsın,10 soru aşırı basit gerçekten yapamamak için hastaneden teşhisli disleksi, zekâ geriliği teşhisi konmalı ben senin ve buradaki arkadaşların böyle sıkıntıları olduğunu sanmıyorum ben de matematikte sıfırdım nefret ederdim 12 net yaptım artık matematik sorunu eskidendi sıfırdan öğreten çok iyi kaynaklar var özellikle YouTube da

betaso, 2 yıl önce

bende asla matematik yapamıyorum ve yapmak istemiyorum sizin toplamda kaç yanlışınız vardı

betaso
Aday Memur
16 Ocak 2022 21:06

sıfır değilim matematikte kolay konuları biliyorum aslında konu seçsem mesela tane onları garantilesem olur mu konular birbiriene bağlı değil sonuçta dimi

WinterSoldier, 2 yıl önce

Yapmak istemiyorum dersen yapamazsın,10 soru aşırı basit gerçekten yapamamak için hastaneden teşhisli disleksi, zekâ geriliği teşhisi konmalı ben senin ve buradaki arkadaşların böyle sıkıntıları olduğunu sanmıyorum ben de matematikte sıfırdım nefret ederdim 12 net yaptım artık matematik sorunu eskidendi sıfırdan öğreten çok iyi kaynaklar var özellikle YouTube da

yesnow
Memur
16 Ocak 2022 22:07

Adı geçenlerin hepsi yeterli. Siz frekansınıza uyan hocayı dinleyin.

ozekkpnar
Aday Memur
18 Ocak 2022 01:47

Ben 30 gy ten 3 yanlış 60 gk den 4 yanlış yaptım ve 86 aldım

betaso, 2 yıl önce

ozekkpnar
Aday Memur
18 Ocak 2022 01:49

Ve sadece 1 tane matematik sorusu yaptım

Nur.feyzaa
Aday Memur
18 Ocak 2022 01:50

Gk dan nasıl o kadar yaptınız kaç ay çalıştınız
ozekkpnar, 2 yıl önce

Ben 30 gy ten 3 yanlış 60 gk den 4 yanlış yaptım ve 86 aldım

xvatandaşşx
Şube Müdürü
18 Ocak 2022 15:15

Atandiniz mi
ozekkpnar, 2 yıl önce

Ve sadece 1 tane matematik sorusu yaptım

ozekkpnar
Aday Memur
18 Ocak 2022 16:57

Toplamda 9 ay çalıştım günde en az 8 saat ve en az 30-35 soru bankası bunun haricinde sayısını bilmediğim kadar yaprak test ve deneme çözdüm

Nur.feyzaa, 2 yıl önce
Gk dan nasıl o kadar yaptınız kaç ay çalıştınız

ozekkpnar
Aday Memur
18 Ocak 2022 16:59

Evet atandım çok şükür toprak mahsulleri ofisi Nevşehir e

Nur.feyzaa
Aday Memur
19 Ocak 2022 00:42

Genel kültür için nasıl çalıştınız peki tekrar düzeni ve hoca öneriniz var mı?
ozekkpnar, 2 yıl önce

Toplamda 9 ay çalıştım günde en az 8 saat ve en az 30-35 soru bankası bunun haricinde sayısını bilmediğim kadar yaprak test ve deneme çözdüm

ozekkpnar
Aday Memur
19 Ocak 2022 02:26

Öncelikle konu konu ilerledim ve her konu ardına notlarımı aldım mutlaka testini çözdüm bütün dersler için aynısını yaptım bütün konular bu şekilde bitince genel tekrara geçtim ve sadece video izledim her videonun ardına mutlaka o konuyla alakalı en az 200 e yakın soru çözümü yaptım hergun mutlaka o gün çalıştığım konu notunu 1 kez okudum ve öyle uyudum hoca olarak coğrafya bayram Meral ve engin Eraydın i dinledim ikisininde ayrıntılı ve özet videolarını baştan sona izledim çünkü biri çok detaya iniyor diğeri aşırı tekrar yaptırıyor ve akılda kalıcı oluyor tabi ikisini aynı anda değil birinin detay ve özet videolarını tamamen bitirdikten sonra diğerinin videolarına geçtim tarihten sadece Ramazan Yetgin i dinledim vatandaşlıktan özgür kınık ve Emrah Vahap ozkaraca yi dinledim ve Emrah hocayı tek geçerim işinin hakkını veriyor

Nur.feyzaa, 2 yıl önce
Genel kültür için nasıl çalıştınız peki tekrar düzeni ve hoca öneriniz var mı?
Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi