Editörler : crops35
22 Temmuz 2021 02:41   

Hoca önerisi
Arkadaşlar merhaba ben sınava hazırlanırken tarih için Ramazan yetgin coğrafya için bayram meral den çalışmayı düşünüyorum ancak yeterli olur mu olmaz mı bilemiyorum Engin Eraydın ve birkaç hocayı daha duygum bana coğ ve tarih için başka hocalar önerir misiniz?( coğ ve tarihi olabildiğince full bırakmak istiyorum)
22 Temmuz 2021 05:04

Dramaturji
Memur
Coğrafya için Bayram Beyi değil de Mehmet Eğit'i öneririm.
22 Temmuz 2021 08:50

kpssyolcusu20
Aday Memur
Coğrafya için kesinlikle Engin Eraydın, Tarih için de Mehmet Celal Özyıldız'ı öneririm
22 Temmuz 2021 08:56

crops35
Editor

Tarih- Aydın yüce, Hamza tatar

Türkçe- Aker kartal

Coğrafya- Bayram meral, Engin Eraydın

Vatandaşlık- Esra Özkan Karaoğlu

Matematik- İlyas güneş, kr Akademi

24 Temmuz 2021 21:55

Mstfclh
Aday Memur
Öğretmenlerin öğretme, öğrencilerin öğrenme şekilleri farklılık gösteriyor. Size tavsiyem, burada yazılan öğretmenlerin hepsini izlemeniz. Size en uygun öğretmen ile yola devam etmeniz. Başarılar
25 Temmuz 2021 21:49

gen0s
Aday Memur

coğ baryam meral

27 Temmuz 2021 13:33

ozekkpnar
Aday Memur

Merhabalar öncelikle kolay gelsin ben sınav sürecinde coğrafya dan hem bayram Meral hemde engin Eraydın i izledim tarih te ise sadece ramazan yetgin i izledim ve totalde coğrafya ve tarihte 3 yanlış yaptım gördünüz mü bilmem ama coğrafya da bir soru hataliydi ve iptal edilmedi yani toplamda 2 yanlış oluyor size bunları tavsiye ediyorum pişman olmazsınız ben matematik hiç yapmadım ve Türkçe tarihi coğrafya anayasadan yaptım sadece ve 86.20 puan aldım Türkçe den de Aker Kartal i kesinlikle öneririm anayasadan ise Emrah Vahap Özkaraca yi öneririm şimdiden iyi çalışmalar umarım dilediğiniz puanı alıp istediğiniz yerlere gelirsiniz

27 Temmuz 2021 23:28

barmen54
Aday Memur

Merhabalar öncelikle kolay gelsin ben sınav sürecinde coğrafya dan hem bayram Meral hemde engin Eraydın i izledim tarih te ise sadece ramazan yetgin i izledim ve totalde coğrafya ve tarihte 3 yanlış yaptım gördünüz mü bilmem ama coğrafya da bir soru hataliydi ve iptal edilmedi yani toplamda 2 yanlış oluyor size bunları tavsiye ediyorum pişman olmazsınız ben matematik hiç yapmadım ve Türkçe tarihi coğrafya anayasadan yaptım sadece ve 86.20 puan aldım Türkçe den de Aker Kartal i kesinlikle öneririm anayasadan ise Emrah Vahap Özkaraca yi öneririm şimdiden iyi çalışmalar umarım dilediğiniz puanı alıp istediğiniz yerlere gelirsiniz

ozekkpnar, 2 ay önce - Alıntıya git

Ne kadar süre çalıştınız temeliniz varmıydı acaba ve bölüm nedir hocam

Toplam 7 mesaj

ANKET
Yemek siparişi için hangi uygulamayı daha sık kullanıyorsunuz?