Editörler : hopali
23 Temmuz 2021 10:11   

Ücretli Öğretmen
Yine 5 yıl görev yapmış (540 gün prim) ücretli öğretmenleri kadroya alma haberlerini okudum seçim vaadi olarak gelecek diyor bir kesim. Sizce bunun oluru var mı?
23 Temmuz 2021 10:21

kamelamenthabet
Aday Memur

Bir siz eksiktiniz. Önce atamaya hak kazanan yeni mezun gençleri atasınlar. İşsizlikten ve parasızlıktan kırılıyorlar, hem de sınavda yeterli puanı aldıkları halde. Ücretli yapıp atamalara mani olduğunuz gibi bir de milletin hakkı olan kadrolara beleşçi leş kargaları gibi göz dikmeyin.

23 Temmuz 2021 10:57

Delkominasyon
Aday Memur

Şişirme haber gibi geliyor bana böyle birşey yapmaya cesaret edemezler tepki çok yoğun olur.

23 Temmuz 2021 12:32

cinin
Şef

ek atama gelmemişken böyle bir şeye cesaret edemezler ortalık karışır :)

23 Temmuz 2021 21:01

Türkiyelii
Aday Memur

Bir siz eksiktiniz. Önce atamaya hak kazanan yeni mezun gençleri atasınlar. İşsizlikten ve parasızlıktan kırılıyorlar, hem de sınavda yeterli puanı aldıkları halde. Ücretli yapıp atamalara mani olduğunuz gibi bir de milletin hakkı olan kadrolara beleşçi leş kargaları gibi göz dikmeyin.

kamelamenthabet, 2 ay önce - Alıntıya git
Çok pardon siz benim bu sorduğum kategoride olduğumu nerden çıkartınız da bir siz eksiktiniz dediniz? Üslubunuza dikkat edin
23 Temmuz 2021 21:03

Türkiyelii
Aday Memur

kamelamenthabet, 2 ay önce - Alıntıya git
Ayrıca bu cemkirdiginiz olayı yani 5 binlik alımı 3 sene önce yaptıklarında nerdeydiniz acaba....!
Toplam 5 mesaj

ANKET
Yemek siparişi için hangi uygulamayı daha sık kullanıyorsunuz?