Editörler : ayşegül bgm
23 Temmuz 2021 17:40   

Bakan Kocanın büyük alım dedigini bence yanlis yorumladik
Herkes 30-40 arası bir sayı bekliyor aama bence 18-20 bin gibi bir sayı gelecek taş çatlasa
23 Temmuz 2021 17:44

Yüce Hülagü Han
Şube Müdürü

Zaten öyle 20 bini geçmez 15-20 bini büyük âlim diye servis edecekler akılları sıra, diğerlerinden 1-2 bin fazla diye büyük alım diye pazarlamaya çalışıyorlar.

23 Temmuz 2021 17:45

Bilinmeyenlerr
Aday Memur

Zaten öyle 20 bini geçmez 15-20 bini büyük âlim diye servis edecekler akılları sıra, diğerlerinden 1-2 bin fazla diye büyük alım diye pazarlamaya çalışıyorlar.

Yüce Hülagü Han, 3 ay önce - Alıntıya git
Tahminimde en az 10 bin hemşire alırlar
23 Temmuz 2021 17:50

BoJack4
Yasaklı
Bilinmeyenlerr, 3 ay önce - Alıntıya git

inş

23 Temmuz 2021 18:20

Ragnar Lorthbrok
Aday Memur

evet inş 20 binlik alımda en fazla 10 olur

23 Temmuz 2021 18:52

BoJack4
Yasaklı

evet inş 20 binlik alımda en fazla 10 olur

Ragnar Lorthbrok, 3 ay önce - Alıntıya git

20bin alımda 12 bin hemşire olacak boşuna ağlama

23 Temmuz 2021 20:04

elmstreet
Memur

20 bin olursa 18 bin hemşire 1500 ebe olur

24 Temmuz 2021 18:25

WinterSoldier
Şef

Umarım daha az olur artık adaletli bi alım şart

24 Temmuz 2021 18:35

Bilinmeyenlerr
Aday Memur

WinterSoldier, 3 ay önce - Alıntıya git
Bence aynı şekil devam eder çünkü hemşireler bütün polikiniklerde çalışıyor diğer teknikerlerin calisma yerleri kısıtlı
25 Temmuz 2021 01:54

BoJack4
Yasaklı
Bence aynı şekil devam eder çünkü hemşireler bütün polikiniklerde çalışıyor diğer teknikerlerin calisma yerleri kısıtlı

İşte anlamıyorlar sadece konuşuyorlar sonra küfür edip ban yiyorum.

25 Temmuz 2021 14:38

HemBurak
Aday Memur

WinterSoldier, 3 ay önce - Alıntıya git

Başkasının kadrosuna göz dikip beddua edeceğinize kendi kadronuzun artması için dua edin mantığa bak umarım sizinki az olur ayrıca önce kendi çalışma alanlarınızı buraya yazın sonrada hemşirelerin çalışma alanlarını yazında karşılaştıralım

25 Temmuz 2021 15:37

BoJack4
Yasaklı

Başkasının kadrosuna göz dikip beddua edeceğinize kendi kadronuzun artması için dua edin mantığa bak umarım sizinki az olur ayrıca önce kendi çalışma alanlarınızı buraya yazın sonrada hemşirelerin çalışma alanlarını yazında karşılaştıralım

HemBurak, 3 ay önce - Alıntıya git

+1

25 Temmuz 2021 16:45

Bilinmeyenlerr
Aday Memur

+1

BoJack4, 3 ay önce - Alıntıya git
+
25 Temmuz 2021 20:30

Mitralyöz Etkisi
Şef

Sözde eğitimle ( bi kaç saatlik),sertifika verip tekniker işlerini de size yaptırıyorlar önce ne iş olsa yaparım abi modundan çıkmanız lazım

25 Temmuz 2021 20:45

Destroy23

Demekki bir kaç saatlik eğitimle yapılacak işler yoksa vermezlerdi o sertifikayı.İmkan verildiyse bunu kullanmamız kötü bişey değil

25 Temmuz 2021 21:24

HemBurak
Aday Memur

Sözde eğitimle ( bi kaç saatlik),sertifika verip tekniker işlerini de size yaptırıyorlar önce ne iş olsa yaparım abi modundan çıkmanız lazım

Mitralyöz Etkisi, 3 ay önce - Alıntıya git

Kendi ağzıyla mesleğini 2 saatlik sertifikaya sığdıranıda ilk defa görüyorum demekki değeri buymuş

26 Temmuz 2021 00:51

Mitralyöz Etkisi
Şef

Kendi ağzıyla mesleğini 2 saatlik sertifikaya sığdıranıda ilk defa görüyorum demekki değeri buymuş

Yani bakanlık hatalı değil herşey normal mesleğin değeri mi bu? 2 saatlik eğitimle hemşirelik sertifikası da alınır yeter ki yapılmak istensin bu mesleğin değerinin o olduğunu göstermez,2 saatlik eğitimle yapay zekâ eğitimi veriliyor yedi ceddin beyin fırtınası yapıp zekasını toplayıp 50 yıl eğitim alsa görüntü işleme bile yapamaz ama mesleğin değeri 2 saat öyle mi,bu arada benim mesleğimin değerini bilim belirliyor,ayak isleri ucuz işgücü ne olsa yaparım abi kafası değil

26 Temmuz 2021 01:06

HemBurak
Aday Memur

Yani bakanlık hatalı değil herşey normal mesleğin değeri mi bu? 2 saatlik eğitimle hemşirelik sertifikası da alınır yeter ki yapılmak istensin bu mesleğin değerinin o olduğunu göstermez,2 saatlik eğitimle yapay zekâ eğitimi veriliyor yedi ceddin beyin fırtınası yapıp zekasını toplayıp 50 yıl eğitim alsa görüntü işleme bile yapamaz ama mesleğin değeri 2 saat öyle mi,bu arada benim mesleğimin değerini bilim belirliyor,ayak isleri ucuz işgücü ne olsa yaparım abi kafası değil

Mitralyöz Etkisi, 3 ay önce - Alıntıya git

Bunu ben söylemedim sen söyledin ayrıca adaletten bahsedip "umarım daha az hemşire alınır" diyen kişiye laf söyledim sende buna adalet diyip bana onu savunuyorsun biladerim ben hepinizin meslek sahibi olmasını ve hayallerinize kavuşmanızı dilerim tıpkı kendim gibi hepimiz biriz ama biri çıkıp benim kadroma benim işe girmemem için beddua ediyorsa kusura bakmada bırak bende tepkimi göstereyim değil mi?

26 Temmuz 2021 10:51

Reoo
Kapalı
Kimisi ben atanıyorsam gerisi önemli deil kafasında kimisi ben atanamıyorsam kimse atanamasın kafasında...
26 Ağustos 2021 08:43

Kamilc1
Memur
Kimisi ben atanıyorsam gerisi önemli deil kafasında kimisi ben atanamıyorsam kimse atanamasın kafasında...
Reoo, 3 ay önce - Alıntıya git
Aynen öyle hocam
26 Ağustos 2021 19:02

ytibrahim
Aday Memur

Evet büyük alım dediği hiç alımmış

Toplam 31 mesaj

ANKET
Memurlar.net'in yeni sürümünü;