Editörler : ayşegül bgm
23 Temmuz 2021 22:10

Hemşire
Arkadaşlar devlete hemşire olarak atanmak için yaş sınırı var mı acaba bilgiilendirebilir misiniz rica etsem.

BoJack4
Yasaklı
23 Temmuz 2021 22:34

sağlık bakanlığı 18-35 arası diye biliyorum.

razor65
Aday Memur
23 Temmuz 2021 22:39

Emin miyiz bazı yerlerde yok diye yazıyorda emin değilim öğrenmek istiyorum
BoJack4, 3 yıl önce

sağlık bakanlığı 18-35 arası diye biliyorum.

BoJack4
Yasaklı
23 Temmuz 2021 22:41

35 kurtarmıyor mu?

razor65
Aday Memur
23 Temmuz 2021 22:43

Kurtarır yüksek ihtimalle de merak ediyorum sağlıkta hemşirelikte atanma yaş sınırı var mı yok mu diye
BoJack4, 3 yıl önce

35 kurtarmıyor mu?

BoJack4
Yasaklı
23 Temmuz 2021 22:47

ekogündem diye sitede de benim dediğimi yazıyor. 18-35

BoJack4
Yasaklı
23 Temmuz 2021 22:48

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım.

Keyifli paylaşımlar dilerim.

BoJack4, 3 yıl önce

ekogündem diye sitede de benim dediğimi yazıyor. 18-35

razor65
Aday Memur
23 Temmuz 2021 22:51

KPSS B GRUBU KADROLARDA YAŞ SINIRI VAR MI? KPSS B Grubundan sınava girip devlet memuru olmak isteyenler için herhangi bir yaş sınırı konulmamıştır. Burada sadece kurumların belirlediği gerekli puanın alınması ve diğer şartların taşınması gereklidir. Yaşla ilgili herhangi bir sınırlandırma yoktur. Aynı sitede buda yazıyor ama kafam karıştı işte bu yüzden ya :) Hemşirelikte de b grubundan girdiğimiz için :)
BoJack4, 3 yıl önce

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım.

BoJack4
Yasaklı
23 Temmuz 2021 22:59

onun aşağısında yazan:

SAĞLIK BAKANLIĞI ATAMALARINDA YAŞ SINIRI VAR MI?

Sağlık Bakanlığı, memur alımlarında yaş sınırı arayan bakanlıklardan biridir. Memuriyet alımlarında adaylarda 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşını doldurmamış şartı aranmaktadır.

razor65, 3 yıl önce
KPSS B GRUBU KADROLARDA YAŞ SINIRI VAR MI? KPSS B Grubundan sınava girip devlet memuru olmak isteyenler için herhangi bir yaş sınırı konulmamıştır. Burada sadece kurumların belirlediği gerekli puanın alınması ve diğer şartların taşınması gereklidir. Yaşla ilgili herhangi bir sınırlandırma yoktur. Aynı sitede buda yazıyor ama kafam karıştı işte bu yüzden ya :) Hemşirelikte de b grubundan girdiğimiz için :)

razor65
Aday Memur
23 Temmuz 2021 23:43

Neyse hemşirelik içinde 35 ise yetiştiririz her türlü inşallah :) araştırmaya devam :)
BoJack4, 3 yıl önce

onun aşağısında yazan:

SAĞLIK BAKANLIĞI ATAMALARINDA YAŞ SINIRI VAR MI?

Sağlık Bakanlığı, memur alımlarında yaş sınırı arayan bakanlıklardan biridir. Memuriyet alımlarında adaylarda 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşını doldurmamış şartı aranmaktadır.

24 Temmuz 2021 00:07

Hemşirelikte yaş sınır bulunmamaktadır. Emekli olmadığın müddetçe atanabilirsin.

razor65, 3 yıl önce
Neyse hemşirelik içinde 35 ise yetiştiririz her türlü inşallah :) araştırmaya devam :)
24 Temmuz 2021 03:40

Hocam atama ne zaman olur tahminen?

Hemşirelik Hizmetler, 3 yıl önce

Hemşirelikte yaş sınır bulunmamaktadır. Emekli olmadığın müddetçe atanabilirsin.

razor65
Aday Memur
24 Temmuz 2021 03:42

Atanmak için herhangi bir yaş sınırı yok mu yani hocam doğru mu anladım :)
Hemşirelik Hizmetler, 3 yıl önce

24 Temmuz 2021 03:44

Evet yok. Resmi olmayan sitlerden edindiğiniz bilgilere itibar etmeyin. Birçok site yanlış vermektedir. B grubu kadrolarında yaş şartı olmaz. Yaş şartı A grubu bazı kadrolarda olur.

razor65, 3 yıl önce
Atanmak için herhangi bir yaş sınırı yok mu yani hocam doğru mu anladım :)
24 Temmuz 2021 03:45

Bilmiyorum.

hemşirelik dünyası, 3 yıl önce

Hocam atama ne zaman olur tahminen?

CinemaParadiso
Aday Memur
24 Temmuz 2021 08:10

İnadına yapacağız parazit yapma

BoJack4, 3 yıl önce

Hemşrehanmm
Memur
24 Temmuz 2021 13:10

Yaş sınırı 35 olarak vardı diye biliyorum ama kaldırılmış olabilir

razor65
Aday Memur
24 Temmuz 2021 13:25

Yok sanırım A grubu bazı kadrolarda var o 35 yaş sınırı galiba. Emin olan kişiler yok diyor hemşirelikte atama yaş sınırı
Hemşrehanmm, 3 yıl önce
Yaş sınırı 35 olarak vardı diye biliyorum ama kaldırılmış olabilir

Hemşrehanmm
Memur
24 Temmuz 2021 14:17

İyiymiş o zaman yaş sınırı saçma zaten
razor65, 3 yıl önce
Yok sanırım A grubu bazı kadrolarda var o 35 yaş sınırı galiba. Emin olan kişiler yok diyor hemşirelikte atama yaş sınırı

Emirzeynp
Şube Müdürü
24 Temmuz 2021 14:32

İnsanlara yanlış bilgi verip durmayın bilmiyorsanızda bi zahmet susun, araştırma yaparak konuşun, kpss a grubunda yaş sınırı var b de yok, 38 yaşında hemşire arkadaş yeni atandı yanımızda başladı

WinterSoldier
Kapalı
24 Temmuz 2021 18:24

Herhangi bi merkezî atamada yaş sınırı yok 65 de olsan atanırsın mülakatlı alımlarda bazı kurumlar yaş şartı koşabilir.

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi