Editörler : Kayıhan2020
26 Temmuz 2021 11:39

Dramaturji
Memur
Gelmez hocam gelmez boşuna ümitlenmeyin
Canw, 2 ay önce - Alıntıya git
Bu sefer ciddi diyorlar be.. Biz de ümitleniyoruz işte.
26 Temmuz 2021 14:20

abdullah0138
Aday Memur

Ben zabıt katibi olarak 7.yılıma girmiş bulunmaktayım, her sene aynı söylentiler var ancak bir sonuç göremedik, umarım bu sefer doğrudur, umarım bu sefer bir sonuç görürüz. Onun dışında 7 yıldır dışarıda çalışıyorum, tayin alamıyorum, becayiş desen bulamıyoruz, kadro geldikten sonra umarım tayin konusunda da bir şart getirmezler de tayinimizi kolayca alırız, inşallah..

26 Temmuz 2021 14:26

Dramaturji
Memur

Ben zabıt katibi olarak 7.yılıma girmiş bulunmaktayım, her sene aynı söylentiler var ancak bir sonuç göremedik, umarım bu sefer doğrudur, umarım bu sefer bir sonuç görürüz. Onun dışında 7 yıldır dışarıda çalışıyorum, tayin alamıyorum, becayiş desen bulamıyoruz, kadro geldikten sonra umarım tayin konusunda da bir şart getirmezler de tayinimizi kolayca alırız, inşallah..

abdullah0138, 2 ay önce - Alıntıya git
3+1 geldi diyelim eğer Adalet Bakanlığı Sağlık Bakanlığıyla aynı 3+1 sistemini benimserse tayinler yine zor. Eş durumundan tayin olur ona da bakanlık izin vermez.
26 Temmuz 2021 15:32

abdullah0138
Aday Memur
3+1 geldi diyelim eğer Adalet Bakanlığı Sağlık Bakanlığıyla aynı 3+1 sistemini benimserse tayinler yine zor. Eş durumundan tayin olur ona da bakanlık izin vermez.
Dramaturji, 2 ay önce - Alıntıya git

Velhasıl gün yüzü görmeyeceğiz :)

26 Temmuz 2021 15:37

Dramaturji
Memur

Velhasıl gün yüzü görmeyeceğiz :)

Maalesef :(
26 Temmuz 2021 16:14

wolf chandler
Aday Memur

hocam her sene binlerce katip alımı yapıyolar, alım yapmadan önce tayin isteyenlerin tayinini neden yapmıyolar sonra alıma çıkmıyolar. inanılmaz bi saçmalık gibi geliyor bana bu sistem

27 Temmuz 2021 11:05

abdullah0138
Aday Memur

hocam her sene binlerce katip alımı yapıyolar, alım yapmadan önce tayin isteyenlerin tayinini neden yapmıyolar sonra alıma çıkmıyolar. inanılmaz bi saçmalık gibi geliyor bana bu sistem

wolf chandler, 2 ay önce - Alıntıya git

Vallahi hocam inanın ben de anlamış değilim ama sonumuz hayır olsun inşallah

Toplam 27 mesaj

ANKET
Yemek siparişi için hangi uygulamayı daha sık kullanıyorsunuz?