Editörler : gubaz
24 Temmuz 2021 00:11   


Hizmetli Olarak Başka Okula Görevlendirmek Olarak Gitmek İstiyorum

Merhaba herkese.başlıkta belirttiğim şeklinde görevlendirme ile başka okula gitmek istiyorum.

Öncellikle kendim amiri ile görüşüp sebepleri anlattım( Sağlık nedeniyle işitme kaybım ilerliyor ve bulunduğum okulda 900 öğrenci üzerinde olduğu için rahatsız oluyorum gürüntü seslerinden.)

İlk okulum ve 5. yılındayım. ilk geldiğimde 470 ögrenci vardı şimdi ikiye katlamış durumunda.Pandemin döneminden dolayı idare ettim.

Amirim ile görüştüm başka okula gitmek istediğim 100-120 ögrencili bir okul bulmuştum,senin yerine adam verirlerse kabulüm dedi. sen git şube müdürü ile görüş oradan bilgi al demişti.

Şube müdürüne gidip anlattım her şeyi kendisine. X okula görevlendirmek olarak gitmek istiyorum vs dedim. X okul'a gitmek istemem sebebim tayin döneminde Açık olan okullardan bir tanesi sadece o okul'da açık kaldı. diğerler doldu. Şube müdürü dedi ki öncellikle başka okullar eleman ihtiyacı olan okullarına birine gönderirim dedi. Sen dilekçenin yaz raporları ekle ben bakarım duruma göre dedi. Ama ben X okulundan başka okula gitmek istemiyorum. Hem çarşı merkezde hem ulaşım içinde sıkıntı olmayacak. İkametim bulunduğum yerde bir tek okulum var oda orada çalışıyorum zaten.

Bunun için sağlam bir dikekçe yazmak istiyorum.(Sizlerden yardımlarınız bekliyorum.)

Alttadaki bir dilekçe bulmuştum işe yarar mı? Bununla birlikte rapor ve işlitme testleri 2016nın ve 2021indeki test sonuçları aradaki farkı ciddi var...

Başka bir şey eklememizi var mı acaba?

Engel durumumdan dolayı 16 Ağustos 2014 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğin 11. Maddesine bağlı Ek 3. Maddesi, Danıştay İkinci Dairesinin 2016/9697 Esas, 21/03/2018 tarih ve 2018/1891 Karar Nosu ile ekteki Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Devlet Personel Başkanlığı?nın 27/11/2018 tarih ve 7585 sayılı görüş yazısı ile 08/03/2016 tarih ve 1424 sayılı engellilik durumuna bağlı yer değişikliğinin şartları ile bu şartları yerine getiren memurun başka gerekçelerle talebinin reddedilmesinin mümkün bulunmadığıAnayasanın 10. Maddesi ve Birleşmiş Milletler Engelli Hakları sözleşmesi gibi ulusal ve uluslararası mevzuat, engelliler lehine yapılacak düzenlemelerin eşitlik ilkesine aykırılık iddiasında bulunulamayacağı güvence altına alınmıştır.

Bu sebeple ?.. İline tayinimin/görevlendirmemin yapılmasını talep etmekteyim.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

27 Temmuz 2021 01:17

EFSANEYILDIZI
Memur

Bana özelden numaranı yaz seni ararım detayları anlatayım ok

Toplam 1 mesaj
 
ANKET
En çok hangi sosyal medya platformunu kullanıyorsunuz?