Editörler : Kubil ay
25 Temmuz 2021 11:58

Manchini
Aday Memur
Aynen öyle yapıcam kardeşim. Soruyu bilip bilmemek ne kadar önemli olmasa da oraya çıktığımızda hiçbir yorum yapmamak da olmaz bir kaç kelam etmek lazım
Alihan0606, 2 ay önce - Alıntıya git

dogru kardeşim soruyu bilirsen daha cok özgüven artar ayrıca 20 puan demek her ne kadar

önemi olmasada önemli şeyleri bilmek lazım

25 Temmuz 2021 12:46

policemangs
Kapalı

Hiç soru bilemeyip 100 alanlar nasıl alıp polis oluyor peki?

25 Temmuz 2021 13:28

Schwarz46
Memur

Hiç soru bilemeyip 100 alanlar nasıl alıp polis oluyor peki?

policemangs, 2 ay önce - Alıntıya git

Kral o da referans işte

25 Temmuz 2021 13:59

Nevol
Şef

Valla edindiğim tecrübe komisyon yüzüne bile bakmıyorsa kazanamıyorsun

25 Temmuz 2021 16:37

policemangs
Kapalı

Valla edindiğim tecrübe komisyon yüzüne bile bakmıyorsa kazanamıyorsun

Nevol, 2 ay önce - Alıntıya git

Hadi ya şimdi umutlarımı çürütmeye başladın :/

25 Temmuz 2021 16:42

Schwarz46
Memur

Hadi ya şimdi umutlarımı çürütmeye başladın :/

policemangs, 2 ay önce - Alıntıya git

Mülakata giren bir arkadaşım var onunla konuştum hiçbir şekilde yüzüme bakmadılar dedi sadece soru numarasını okurken bakmışlar onun dışında sürekli kart numaralarına falan bakıyorlarmış. Anladığım kadarıyla referanslıların isimlerini kontrol ediyorlar listede varsan iki kelimeyi bir araya getiremesende polisliğe adım atıyorsun. Amacım kesinlikle moral bozmak değil ama işimiz zor :(

25 Temmuz 2021 17:25

Nevol
Şef

Aynen öyle bak bilen nasıl biliyor :)

26 Temmuz 2021 23:42

Salvo53
Aday Memur

Gençler benimde 1.5 dk sürdü. İçeride yüzüme bakmadılar evet kendini tanıt dedi tanıtırken bi kere kafasını kaldırdı. Su anda çalışıyormusun dedi. Hayır çalışmıyorum dedim. Bi kart çek dedi. Basit geldi açıkladım. Hayırlısı olsun çıkabilirsin dedi. Kpss 68 Spor 48sn Lisans. Hiç heyecanlanmadım gözümü kaçırmadım polislik ilk ama mülakatlara alışkınım. Benim önümdekilere kimisi 2 dk durdu. Kimisi 7,8 dk kimisi 2 dk da çıktı. Girerkende çıkarkende kimse bana bakmadı. Bende merakla bekliyorum.

26 Temmuz 2021 23:54

hassan588887
Aday Memur

Gençler benimde 1.5 dk sürdü. İçeride yüzüme bakmadılar evet kendini tanıt dedi tanıtırken bi kere kafasını kaldırdı. Su anda çalışıyormusun dedi. Hayır çalışmıyorum dedim. Bi kart çek dedi. Basit geldi açıkladım. Hayırlısı olsun çıkabilirsin dedi. Kpss 68 Spor 48sn Lisans. Hiç heyecanlanmadım gözümü kaçırmadım polislik ilk ama mülakatlara alışkınım. Benim önümdekilere kimisi 2 dk durdu. Kimisi 7,8 dk kimisi 2 dk da çıktı. Girerkende çıkarkende kimse bana bakmadı. Bende merakla bekliyorum.

Salvo53, 2 ay önce - Alıntıya git

Sen nerede girdin kardeşim

27 Temmuz 2021 00:18

Pomemcibey
Aday Memur

Salvo53, 2 ay önce - Alıntıya git

senin olur kendi tecrübelerime göre olunca bana msj atsan yeter merak ettim

27 Temmuz 2021 00:41

hassan588887
Aday Memur

Referanslıları kastettin sanırım rakiplerin 41 saniyeden daha uzun boylu derken

Schwarz46, 2 ay önce - Alıntıya git

Ne demek istedi bende anlamadım valla

27 Temmuz 2021 00:44

hassan588887
Aday Memur

Mülakata giren bir arkadaşım var onunla konuştum hiçbir şekilde yüzüme bakmadılar dedi sadece soru numarasını okurken bakmışlar onun dışında sürekli kart numaralarına falan bakıyorlarmış. Anladığım kadarıyla referanslıların isimlerini kontrol ediyorlar listede varsan iki kelimeyi bir araya getiremesende polisliğe adım atıyorsun. Amacım kesinlikle moral bozmak değil ama işimiz zor :(

Ben girdiğimde Vali yardımcı bana hep bakıyordu sol tarafında da sanırım psikolog vardı butun soruları o sordu bana. yüzüme bakarak ve dinleyerek elinde kalem vardı. diğer müdürler çay içip başka işlerle uğraşıyordu sanırım

27 Temmuz 2021 00:46

hassan588887
Aday Memur

Ben girdiğimde vali yardımcısı sürekli bana bakıyordu. sol yanında sanırım psikolog vardı. Dersaneye gittin mi hangi okulda okudun ailende memur varmı gibi vs vss soruları o sordu bana. diğer müdürler yanda çay içip başka işlerle uğraşıyordu

28 Temmuz 2021 10:31

Nevol
Şef

Hasan benden sana bir tavsiye ben çok girdim bu kadar çok takma hal ve hareketleri mülakatın oldu ve bitti neyin ne olduğunu Allah bilir ben de yasadım anlıyorum ama biraz rahat ol

Toplam 54 mesaj

ANKET
En çok hangi sosyal medya platformunu kullanıyorsunuz?