Editörler : supporters.
26 Temmuz 2021 01:36

35 Yaş Sınırı (A Kadro)

Sevgili üyeler

Bu sıkıntıyı yaşayanlar olarak artık hamle yapmamız gerekiyor...

Bizim zaten yaşadığımız magduriyetler bizden bağımsız gerçekleşti onu geçtim 35 Yaş Sınırı A Kadrolar için resmen saçmalıktır zaten bu sınır kurumlararasi geçişlerde yok sadece bize uygulanıyor....

Bugün gördüğüm tübitak uzman yardımcısı alim ilanı 81 sonrası doğumlular kabul ediliyor yanı 40a çıkarılmış bence tam zamanı bastıralım hakkımızı alalım....

regretit
Aday Memur
26 Temmuz 2021 08:01

Kesinlikle katılıyorum. Yaş sınırı yükseltilmeli. Keşke bununla ilgili ses duyurabilsek.

tellmeaboutit
Aday Memur
26 Temmuz 2021 19:36

Bir insan 25 yaşında mezun oluyorsa 5 yıl şans tanırsan 30 yaş sınırı olmalı. Siyasetçiler bir sonraki seçimi devlet adamları ise bir sonraki nesli düşünür hep. Bu yüzden kamu personeli özenle seçilmeli iyi yetiştirilmelidir.

alixxx
Şef
27 Temmuz 2021 14:30

Her konuda olduğu gibi bu konuda özgürlüklerin artırılmasından yanayım. Sonuçta ortak bir yarışma sınavı gerçekleştirilmekte ve başarılı olan en nihayetinde kabul olacak. Nitekim yeni mezun genç arkadaşların korkacak bir şeyi yok diye düşünmekteyim

Esmaik
Aday Memur
01 Ağustos 2021 12:48

Ne yapabiliriz bu konuda nasıl başvuruda bulunabiliriz?

m.arslan06
Aday Memur
01 Ağustos 2021 13:34

Destekliyorum. Desteğe varım.

regretit
Aday Memur
01 Ağustos 2021 19:19

Ses duyurulacak bir organizasyon yapılması lazım. Bununla ilgili yönetmelik ya da kanun gibi birşey varsa o değişmesi gerekiyor sanırım. Bu yüzden direk bu konuyu gündeme taşıyacak üst kademelerden birileri bulunup sorunun gündeme getirilmesi gerekli.
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi