Editörler : ayşegül bgm
26 Temmuz 2021 13:59   

Matematik profesörü O.K

olası bir 60 binlik alımda 50 bin kişi atanacakmış... keyif cuaramı yaktım bekliyorum

reis ''TESBİT'' ettiyse matematik de yanlıştır, Türkçe de yanlıştır. tek doğru olan üljkücü bıyıklım osmandır :)

26 Temmuz 2021 15:29

kayader10
Aday Memur

belirtmediği branşlar var onlarla beraber zaten 60 bin yapar adam o kadar uğraşıp bunları bizlere anlatıyor senin gibilerde forumda şov peşinde keşke o adamın yaptıklarının yüzde birini yapabilsen ayrıca ülkücülüğe bu kadar takman manidar. vatanını milletine seven biri seni neden rahatsız ediyor? Burası TÜRKİYE!!! yaşadığın ülkeyi sevenlere kafayı takman beni kuşkulandırıyor her başlıkta adamın bıyıkları ve ülkücü olmasına takmışsın gibi.. hepsinin ekran kaydını aldım.. Bıyıkla, ülkü ile derdin varsa kus bizde bilelim

26 Temmuz 2021 15:33

Sagliksesi
Aday Memur

aynen bu aisezreal arkadaşın birçok başlıkta ülkücülük ile ilgili sözlerini bende hatırlıyorum bir derdi olduğu kesin derdi adamı eleştirmek değil adamın siyasi görünüşünden rahatsz arkadaş ama yaşadığı ülkeyi iyi bellesin.. Burası TÜRKİYE !! rahatsızsan söyle bilelim

26 Temmuz 2021 16:12

aisezreal
Daire Başkanı

belirtmediği branşlar var onlarla beraber zaten 60 bin yapar adam o kadar uğraşıp bunları bizlere anlatıyor senin gibilerde forumda şov peşinde keşke o adamın yaptıklarının yüzde birini yapabilsen ayrıca ülkücülüğe bu kadar takman manidar. vatanını milletine seven biri seni neden rahatsız ediyor? Burası TÜRKİYE!!! yaşadığın ülkeyi sevenlere kafayı takman beni kuşkulandırıyor her başlıkta adamın bıyıkları ve ülkücü olmasına takmışsın gibi.. hepsinin ekran kaydını aldım.. Bıyıkla, ülkü ile derdin varsa kus bizde bilelim

kayader10, 2 ay önce - Alıntıya git

vatan, millet, sakarya edebiyatına nereden geldik? bıyıklarını eleştirdik diye fetöcü ilan edecek neredeyse..

ekran kaydı almış bir de aklı sıra velet sanıp bizi korkutucak :D umut tacirliği yapan kişileri istediğim gibi eleştiririm...

26 Temmuz 2021 16:20

aisezreal
Daire Başkanı

aynen bu aisezreal arkadaşın birçok başlıkta ülkücülük ile ilgili sözlerini bende hatırlıyorum bir derdi olduğu kesin derdi adamı eleştirmek değil adamın siyasi görünüşünden rahatsz arkadaş ama yaşadığı ülkeyi iyi bellesin.. Burası TÜRKİYE !! rahatsızsan söyle bilelim

Sagliksesi, 2 ay önce - Alıntıya git

bak bu da siyasete girdi :D ne alaka abicim? hasta mısınız siz ya? ülkücü bıyıklı demek vatan hainliği sebebi mi? :D ama yine de şaşırmamak lazım, beyin olsa zaten peşine takılmazsınız böyle insanların peşinden..

26 Temmuz 2021 17:24

silver27
Aday Memur

Konu ne arkadaşlar duyum haberimi var biyerden kim yaptı açıklmayı

26 Temmuz 2021 18:08

Fizyoterapiiii
Kapalı
Ne dedi tam olarak
26 Temmuz 2021 19:23

does it matter
Kapalı

Şu allahın belası alım bi olmadı ki sanki yeminli gibi!

26 Temmuz 2021 19:37

yusufburak25
Memur

kayader10, 2 ay önce - Alıntıya git
Yav kardeşim siz saf mısınız salak mısınız adam ne yapmış ? Gidip bakanlıktan alım sayisi mi öğrenmiş ulan işte geçen sene yapılan atamaların oranlarini çıkarmış yav ne yapmış hakikaten size mustehak sende gidip her dakika instada paylaşanlar dan misin
Toplam 8 mesaj

ANKET
En çok hangi sosyal medya platformunu kullanıyorsunuz?