Editörler : E.Kayı Han
26 Temmuz 2021 20:34

Kadro İle İlgili son ve net bilgi

0312 507 0 888 numara CTE nin hizmete koyduğu Personel Destek hattı.. Aradığınız zaman görevli memur arkadaşımız telefonu açıyor ve sorularınızı iletiyorsunuz.. Size bir süre sonra dönüş yapılıyor. bir süre önce özlük hakları silah kadro ile ilgili bir takım sorularımı ilettim. dönüş yapıldı kadro hususunda cumhurbaşkanlığına bir heyet gittiğini en son bilginin bu olduğunu. Sn Bakanın kadro ile ilgili verdiği müjdeyi bildiklerini konunun 3+1 şeklinde olacağı hususunu paylaştılar Sözleşmeli arkadaşlar da arayıp bilgiyi öğrenebilirler.

Dramaturji
Şef
26 Temmuz 2021 20:43

Silah ve özlük haklarıyla ilgili ne gibi cevap verdiler acaba hocam.
26 Temmuz 2021 20:45

Hocam görevli memur arkadaşın söylediği Burada çok hummalı bir çalışma var kapsamlı bir durum. Silah ruhsat ile ilgilide içişleri bakanlığına durum bildirilmiş
Dramaturji, 3 yıl önce
Silah ve özlük haklarıyla ilgili ne gibi cevap verdiler acaba hocam.

Dramaturji
Şef
26 Temmuz 2021 20:56

Teşekkür ederim hocam cevabınız için.
kingphoneix999, 3 yıl önce
Hocam görevli memur arkadaşın söylediği Burada çok hummalı bir çalışma var kapsamlı bir durum. Silah ruhsat ile ilgilide içişleri bakanlığına durum bildirilmiş

bürodan
Şube Müdürü
26 Temmuz 2021 21:38

Bilgi için teşekkürler. Tarih belli mi acaba? Müjdeyi ne zaman açıklarlar acaba

26 Temmuz 2021 22:02

sizler ben ve benim gibi diğer arkadaşlarım gibi ne kadar arar sorarsanız o kadar aktif net güvenli bilgiye ulaşırız....
bürodan, 3 yıl önce

Bilgi için teşekkürler. Tarih belli mi acaba? Müjdeyi ne zaman açıklarlar acaba

26 Temmuz 2021 22:03

böyle bi yerde pusarak acaba kim ne yapmışcasına duran arkadaşlarıma sesleniyorum... İstemeyene değil meme bu devirde dayak bile atmazlar
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi