Editörler : Kayıhan2020
26 Temmuz 2021 20:34   

Kadro İle İlgili son ve net bilgi

0312 507 0 888 numara CTE nin hizmete koyduğu Personel Destek hattı.. Aradığınız zaman görevli memur arkadaşımız telefonu açıyor ve sorularınızı iletiyorsunuz.. Size bir süre sonra dönüş yapılıyor. bir süre önce özlük hakları silah kadro ile ilgili bir takım sorularımı ilettim. dönüş yapıldı kadro hususunda cumhurbaşkanlığına bir heyet gittiğini en son bilginin bu olduğunu. Sn Bakanın kadro ile ilgili verdiği müjdeyi bildiklerini konunun 3+1 şeklinde olacağı hususunu paylaştılar Sözleşmeli arkadaşlar da arayıp bilgiyi öğrenebilirler.

26 Temmuz 2021 20:43

Dramaturji
Memur
Silah ve özlük haklarıyla ilgili ne gibi cevap verdiler acaba hocam.
26 Temmuz 2021 20:45

kingphoneix999
Memur
Silah ve özlük haklarıyla ilgili ne gibi cevap verdiler acaba hocam.
Dramaturji, 4 ay önce - Alıntıya git
Hocam görevli memur arkadaşın söylediği Burada çok hummalı bir çalışma var kapsamlı bir durum. Silah ruhsat ile ilgilide içişleri bakanlığına durum bildirilmiş
26 Temmuz 2021 20:56

Dramaturji
Memur
Hocam görevli memur arkadaşın söylediği Burada çok hummalı bir çalışma var kapsamlı bir durum. Silah ruhsat ile ilgilide içişleri bakanlığına durum bildirilmiş
kingphoneix999, 4 ay önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim hocam cevabınız için.
26 Temmuz 2021 21:38

bürodan
Şef

Bilgi için teşekkürler. Tarih belli mi acaba? Müjdeyi ne zaman açıklarlar acaba

26 Temmuz 2021 22:02

kingphoneix999
Memur

Bilgi için teşekkürler. Tarih belli mi acaba? Müjdeyi ne zaman açıklarlar acaba

bürodan, 4 ay önce - Alıntıya git
sizler ben ve benim gibi diğer arkadaşlarım gibi ne kadar arar sorarsanız o kadar aktif net güvenli bilgiye ulaşırız....
26 Temmuz 2021 22:03

kingphoneix999
Memur
böyle bi yerde pusarak acaba kim ne yapmışcasına duran arkadaşlarıma sesleniyorum... İstemeyene değil meme bu devirde dayak bile atmazlar
Toplam 6 mesaj

ANKET
Sizce sokakta maske yasağı kaldırılmalı mı?