Editörler : ayşegül bgm
27 Temmuz 2021 11:58   

Kapalı
Atandığım yere üniversite nakli aldırma

Arkadaşlar iyi günler bir şey sormak istiyorum. Önlisans kpss ile atandığımız yere lisans örgün eğitim aldığımız üniversite naklini oraya aldırabilir miyiz?

27 Temmuz 2021 18:06

Ad8118
Aday Memur
Okulu mu çalıştığın ile aldırmak istiyorsun
27 Temmuz 2021 18:37

Jagro
Daire Başkanı
Oraya atandin diye uniyi oraya almazlaf ancak Yatay gecisle aldirabilirsin
27 Temmuz 2021 19:16

Hemşrehanmm
Memur
Atandığın yere üni degistiremezsin ama üniversitenin olduğu şehre okul bitene kadar tayin isteyebilirsin diye biliyorum da süreç nasil araştırmak lazım
27 Temmuz 2021 20:19

Jagro
Daire Başkanı
Atandığın yere üni degistiremezsin ama üniversitenin olduğu şehre okul bitene kadar tayin isteyebilirsin diye biliyorum da süreç nasil araştırmak lazım
Hemşrehanmm, 2 ay önce - Alıntıya git
Egitim tayini istemek icin Kadrolu olmak lazim
27 Temmuz 2021 20:22

Hemşrehanmm
Memur
Egitim tayini istemek icin Kadrolu olmak lazim
Jagro, 2 ay önce - Alıntıya git
Hadi ya illa ikisinden birini tercih mi etmek lazım saçmaymış
27 Temmuz 2021 20:32

Jagro
Daire Başkanı
Hadi ya illa ikisinden birini tercih mi etmek lazım saçmaymış
Hemşrehanmm, 2 ay önce - Alıntıya git
Evet malesef oyle
28 Temmuz 2021 18:36

mlly
Aday Memur

Geçenlerde mevzuatta bunu görmüştüm. Araştırın isterseniz. Yatay geçiş mevzuatı yazarsanız çıkacaktır.

ALTINCI BÖLÜM

Özel Durumlar

MADDE 24 ? (1) Kamu kurum ve kuruluşlarında asli ve sürekli kamu hizmetlerinde görevlendirilenlerin, sürekli olarak bir başka yere atanmaları halinde, kendileri ile bakmakla yükümlü oldukları çocukları ve eşleri, eşdeğer diploma programının, son sınıf veya son iki yarıyılı dışında her sınıf veya yarıyılına eğitim-öğretim yılının başlamasından itibaren en geç bir ay içinde kayıtlı oldukları diploma programına girişteki merkezi yerleştirme puanları, gidecekleri yükseköğretim kurumundaki diploma programının yerleştikleri yıl itibariyle taban puanından daha yüksek olmak şartı ile kontenjan aranmaksızın nakledilebilirler.

29 Temmuz 2021 13:35

mdgn58
Aday Memur

yatay geçiş ek madde 1 den yararlanabilirsiniz diye düşünüyorum. https://www.yok.gov.tr/ogrenci/guz-

Toplam 8 mesaj

ANKET
En çok hangi sosyal medya platformunu kullanıyorsunuz?