Editörler : swat3410E.Kayı Han

Kenan 3434
Kapalı
04 Ağustos 2021 21:13

Şimdi senin olmadığı için kiskaniyorsun vs. Düşük şeyler düşünebilirsin... Allah şahittir ki benim bu yönüm seninkinden kat kat daha güçlü. Yine and olsun ki ben mülakatta bunlarla ilgili tek kelime söylemedim. Çünkü ben kendime güveniyorum zaten.

Hakangunal
Aday Memur
04 Ağustos 2021 21:19

Kenan senin kafanmı güzel banada sordukları için söyledim kimseye durduk yere şu şöyle bu böyle demedim konu başlığı selam söylenmesinin olumlu veya olumsuz etkisinin olup olmadığı bence önce sen okuduğunu idrak et sana kimse onun bunun arkasına sığınıyorum demedi bu selam söylenme muhabbetleri acaba genel bir klişemi yoksa bir imamı diye sorduk önce okuduğunu idrak et

04 Ağustos 2021 21:48

yedek astsubaylığı bırakıp polis olabilir miyiz bilgisi olan var mı arkadaşlar

Kenan 3434
Kapalı
04 Ağustos 2021 22:23

Hakangunal ister inan ister inanma senin durumun selam soyleden daha vahim.

AE1993
Memur
05 Ağustos 2021 08:19

Kardeşim benimde babam yaş haddinden emekli polis memuru bende sarıyerde girdim banada müdür ailende polis var mı dedi bende babamı söyledim en sonda babana selam söyle dedi bakalım sonuç ne olacak

Hakangunal, 3 yıl önce

Arkadaslar merhaba bugün sarıyerde mülakata girdim soruyu doğru bildim kardeşimi sordular polis olduğunu söyledim daha sonra nerede görev yaptığını sordu emniyet müdürü selam söyle dedi ve çıkabilirsin dedi sizce bu beni olumsuz etkileyebilir mi

Toplam 45 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi