Editörler : ayşegül bgm
27 Temmuz 2021 17:20   

KPSS ortaöğretim puanı yanar mı?

Merhabalar, iyi günler..Ben ortaöğretim hemşire mezunuyum, 2020 KPSS ortaöğretim sınavına girdim. Bu sene de önlisans mezunu oldum. Acaba 2020 kpss ortaöretim puanım yanar mı? Tercih verebilir miyim o puanla? Teşekkürler.

27 Temmuz 2021 19:04

Serenity05
Aday Memur
Onlisans sinavina girene kadar gecerli olur puanınız yine de osymyi arayip bilgi alabilirsiniz.
27 Temmuz 2021 20:00

emircan1
Aday Memur
Onlisans sinavina girene kadar gecerli olur puanınız yine de osymyi arayip bilgi alabilirsiniz.
Serenity05, 2 ay önce - Alıntıya git

ösym yi aradım puanın 2 yıl geçerli olur ve bir sıkıntı olmayacağını söylediler. Ama bazı kişiler atandıktan sonra önlisans mezunuysanız hastane sıkıntı yapabilir dediler. Kafa m çok karışık, ben de bir sorun olmaz diye bu sene mezun oldum.

27 Temmuz 2021 20:07

Serenity05
Aday Memur

ösym yi aradım puanın 2 yıl geçerli olur ve bir sıkıntı olmayacağını söylediler. Ama bazı kişiler atandıktan sonra önlisans mezunuysanız hastane sıkıntı yapabilir dediler. Kafa m çok karışık, ben de bir sorun olmaz diye bu sene mezun oldum.

emircan1, 2 ay önce - Alıntıya git
En kötü dava açarsınız ben sıkıntı edeceklerini sanmıyorum çünkü elinizde puanınız var onlisans kpssye de girmediniz kazanılmıs hakkınız bu
27 Temmuz 2021 20:16

emircan1
Aday Memur
En kötü dava açarsınız ben sıkıntı edeceklerini sanmıyorum çünkü elinizde puanınız var onlisans kpssye de girmediniz kazanılmıs hakkınız bu

Çok teşekkür ederim cevabınız için.. önlisans mezuniyet işlemlerini başlatmadım ve bu durumda sistemde de mezun olarak gözükmüyor. Acaba okuldan ilişiğimi kesmesem herhangi bir imza vermesem sistemde mezun olarak güncellenir mi?

27 Temmuz 2021 20:19

Serenity05
Aday Memur

Çok teşekkür ederim cevabınız için.. önlisans mezuniyet işlemlerini başlatmadım ve bu durumda sistemde de mezun olarak gözükmüyor. Acaba okuldan ilişiğimi kesmesem herhangi bir imza vermesem sistemde mezun olarak güncellenir mi?

Bu konu hakkında bilgim yok malesef
27 Temmuz 2021 20:24

emircan1
Aday Memur
Bu konu hakkında bilgim yok malesef

Teşekkürler, herhangi bir sıkıntı olmaz diyorsunuz yani?

27 Temmuz 2021 20:26

Serenity05
Aday Memur

Teşekkürler, herhangi bir sıkıntı olmaz diyorsunuz yani?

Eger mezuniyeti baslatmamak gibi bi şansınız varsa bekleyin ama yoksa da sıkıntı olmayacağını düşünüyorum. Lise diplomaniz elinizde mi okulda mi?
27 Temmuz 2021 20:37

emircan1
Aday Memur
Eger mezuniyeti baslatmamak gibi bi şansınız varsa bekleyin ama yoksa da sıkıntı olmayacağını düşünüyorum. Lise diplomaniz elinizde mi okulda mi?

okulda maalesef.. bu sıkıntı yaratır mı?

27 Temmuz 2021 20:41

Serenity05
Aday Memur

okulda maalesef.. bu sıkıntı yaratır mı?

Alabilseniz iyi olur aslinda diploma aslı gerekecek çünkü noter onayli evrak eksikliginden sıkıntı çıkarabilirler sadece
27 Temmuz 2021 20:43

emircan1
Aday Memur
Alabilseniz iyi olur aslinda diploma aslı gerekecek çünkü noter onayli evrak eksikliginden sıkıntı çıkarabilirler sadece

edevletten de çıkarabiliriz ama olmaz mı?

27 Temmuz 2021 20:44

Serenity05
Aday Memur

edevletten de çıkarabiliriz ama olmaz mı?

Atanacagınız kuruma sorarsiniz kabul ediyolarsa olur etmezseler okulunuzdan alıp asıllarını yaptırdıktan sonra geri verebilirsiniz
27 Temmuz 2021 20:46

emircan1
Aday Memur
Atanacagınız kuruma sorarsiniz kabul ediyolarsa olur etmezseler okulunuzdan alıp asıllarını yaptırdıktan sonra geri verebilirsiniz

çok teşekkürler cevaplarınız için.. umarım bir sıkıntı olmaz ya

27 Temmuz 2021 20:49

Serenity05
Aday Memur

çok teşekkürler cevaplarınız için.. umarım bir sıkıntı olmaz ya

Sizin kazanılmış hakkınızı kimse elinizden alamaz gerekirse ısrarcı olun mahkeme yoluna giderseniz zaten hertürlü haklısınız. Rica ederim bu arada puaniniz kacti?
27 Temmuz 2021 21:04

emircan1
Aday Memur
Sizin kazanılmış hakkınızı kimse elinizden alamaz gerekirse ısrarcı olun mahkeme yoluna giderseniz zaten hertürlü haklısınız. Rica ederim bu arada puaniniz kacti?

mahkeme işleri uzun sürer ya, umarım oraya gelmez bu iş. Puanım 83,5 sıralama 3800

27 Temmuz 2021 23:01

Serenity05
Aday Memur

mahkeme işleri uzun sürer ya, umarım oraya gelmez bu iş. Puanım 83,5 sıralama 3800

Umarım oraya gelmeden halledersiniz ısrarcı olursanız sanmıyorum geri cevirsinler
27 Temmuz 2021 23:22

emircan1
Aday Memur
Umarım oraya gelmeden halledersiniz ısrarcı olursanız sanmıyorum geri cevirsinler

umarım, tekrardan teşekkürler.

Toplam 16 mesaj

ANKET
En çok hangi sosyal medya platformunu kullanıyorsunuz?