Editörler : Kubil ay
29 Temmuz 2021 00:22   

KPSS'de En İyi Online Eğitim Veren Yerler

Arkadaşlar merhabalar,2022 KPSS?ye online hazırlanmayı düşünüyorum ancak dersane konusunda kararsız kaldım.Online eğitim almayı düşünüyorum bu konuda önerisi olan arkadaşlar var mı?

29 Temmuz 2021 01:05

vethekin1i
Aday Memur

youtube

29 Temmuz 2021 02:03

nasilolacakbuisler
Şube Müdürü

paran cebinde kalsın ne gerek var dershaneye? illa para harcayacağım içim rahat etmiyor diyorsan daha faydalı/gerekli şeylere harca.

29 Temmuz 2021 07:15

engnilef
Aday Memur

Dershane falan hikaye. Bu yaşa gelmiş biri kendi calisma sorumluluğunu alıp planıni yapabilir. Aç youtubeyi izle. Dersaneye vereceğin parayı farklı kaynak almaya harcayabilirsin. Veya dersaneye vereceğin parayı yapamadığın ders varsa o dersten özel hoca tutup çalışırsin.

29 Temmuz 2021 09:32

esinkarter
Kapalı
Online eğitimde derslere başta iyi gidiyorsun sonra bakıyorsun dersler çok uzun, derste boş muhabbetler... Sonra yoruluyorsun ders bitince uykun geliyor. Soru çözmeye konuya bakmaya vaktin kalmıyor. Ertesi gün de yarısını unutmuş oluyorsun. Kitaba bir göz atıp soru çözmen uzun zaman alıyor. Online dersler çok uzun sonradan izlerim kayıttan diyorsun ozleniyorsun genelde. Yani tavsiye etmem Youtube kesinlikle çok daha iyi beynimizin odaklanma süresi belli.
29 Temmuz 2021 23:55

Adaymemur1989
Aday Memur
Online eğitim için para vermeye gerek olmadığını düşünüyorum. YouTube'daki hocalar fazlasıyla yeterli. Tarihte; aydın yüce ve Ramazan yetkin, coğrafyada; Engin Eraydın ve Bayram Meral, Vatandaşlıkta; Emrah Vahap Özkaraca, Türkçede de Aker Kartal ve Öznur Hoca gayet iyilerdi. Matematik konusunda tavsiye veremeyeceğim çünkü temelim iyi olduğu için video izlemedim. Bu hocaları adamakıllı dinleyip en az 4-5 kaynaktan soru çözülüp ve karakutu yayınlarının çıkmış soruları detaylı bir şekilde çözülürse 90 üstü çok rahat alınır diye düşünüyorum. Ben ayrıca test kitaplarında özellikle sözel kısımdaki soruların çoğunu 2 kere çözdüm. O şekilde bende daha kalıcı oldu bilgiler.
30 Temmuz 2021 21:23

WinterSoldier
Şef

YouTube

30 Temmuz 2021 21:26

Yüce Hülagü Han
Şube Müdürü

Online eğitim değil fiziksel olarak da dershaneye gitmek akıl dışı bi durum zaman,para,emek kaybı YouTube da nokta atış en iyi hocaların olduğu dersler 7/24 online canlı eğitim twitch den katılımlı canlı dersler vs bunları hiç bi yerde bulamazsın üstelik bedava YouTube da ses tonundan tut, anlatım biçimine vs herşeyi seçme şansın var dershaneler de o yok şansına ne gelirse

02 Ağustos 2021 23:29

Eceycl
Aday Memur

Cevaplar İçin teşekkür ederim🙏🏼 Biliyorum herkesinfarklı bir tarzı var ancak YouTubeda kimi dinlemeli sizce

Toplam 8 mesaj

ANKET
Yemek siparişi için hangi uygulamayı daha sık kullanıyorsunuz?