Editörler : ayşegül bgm

burak677
Şef
05 Aralık 2022 09:20

Karşıdaki özellikle kadıköye yakın hastaneler geçen seneler iyiydi, şimdiki durumları ile ilgili bilgi verebilecek olursa arkadaşlara yardımcı olur.

Berkaycl17
Memur
05 Aralık 2022 09:38

Nevşehir için de ben yorum yapayım... barkın'ın bahsettiği gibi Kayseri ile kesinlikle kıyas edilemez. Nevşehir'in Kayseri'den tek artısı merkezde ve ilçelerinde her türlü eğlenceli mekan vardır. Nevşehir merkezde ev kiraları 3500-4000 civarı ile başlıyor. Hastane konumu üniversite tarafında. Ulaşım çok kolay. Çarşısı küçük. Çarşı içerisinde avmsi var. Ek olarak çarşıya 10 dk mesafede bir başka avmsi var. 4 yıl boyunca kalacaksınız eğer batıdan ya da akdenizden gelecek adam sıkılır. Kışları çok soğuk maalesef.. Onun dışında peribacaları çok meşhur başka böyle gezilecek görülecek yerleri olarak yeraltı şehirleri var.Çok fazla kafe ve restoranı var. İlçelerinde hayat daha akıcıı Göreme'de full yabancı olur ürgüp ve avanos'ta ise biraz daha yerli turistler olur. Onun dışında hastane ortamı gayet iyi, insanların birbirlerine saygısı normal. Halkın memurlara karşı tavrı çok pozitif. Hastane'ye yakın ev tutmak isterseniz 4'ten başlıyor en az. Ama şunu belirteyim kesinlikle Nevşehir'de birikim yapabilirsiniz.

pit10tr, 1 yıl önce

hocam tşkler bu çok ayrıntı olmuş tam istenilen bilgi düzeyinde tam.Peki kayseri çevresindeki illerde durum nasıl hocam yozgat,sivas,kırşehir,nevşehir,aksaraniğde sivas gibi yerler tşkler

pit10tr
Şef
05 Aralık 2022 20:52

hocam gönül ister daha yüksek almaktı ama olmadı yanlışlar fazla oldu 80 e yakın aldım bu yüzden çok seçici davranıyorum bligi ve tavsiyelerle

Khata88, 1 yıl önce
Senin puan kaç dostum

pit10tr
Şef
05 Aralık 2022 20:56

hocam istanbuldan yedeklere 1 veya 2 tane yazmayı düşünüyorum başakşehir çam ve sakura eah bir da başka bölgeden yazabilirim tşkler bilgileriniz için

burak677, 1 yıl önce

Karşıdaki özellikle kadıköye yakın hastaneler geçen seneler iyiydi, şimdiki durumları ile ilgili bilgi verebilecek olursa arkadaşlara yardımcı olur.

pit10tr
Şef
05 Aralık 2022 21:00

tşkler hocam ayrıntılı bilgi verdiğiniz için bir eskişehir ve kırıkkaleden de tavsiye alabilirim yedekler için

Berkaycl17, 1 yıl önce

Nevşehir için de ben yorum yapayım... barkın'ın bahsettiği gibi Kayseri ile kesinlikle kıyas edilemez. Nevşehir'in Kayseri'den tek artısı merkezde ve ilçelerinde her türlü eğlenceli mekan vardır. Nevşehir merkezde ev kiraları 3500-4000 civarı ile başlıyor. Hastane konumu üniversite tarafında. Ulaşım çok kolay. Çarşısı küçük. Çarşı içerisinde avmsi var. Ek olarak çarşıya 10 dk mesafede bir başka avmsi var. 4 yıl boyunca kalacaksınız eğer batıdan ya da akdenizden gelecek adam sıkılır. Kışları çok soğuk maalesef.. Onun dışında peribacaları çok meşhur başka böyle gezilecek görülecek yerleri olarak yeraltı şehirleri var.Çok fazla kafe ve restoranı var. İlçelerinde hayat daha akıcıı Göreme'de full yabancı olur ürgüp ve avanos'ta ise biraz daha yerli turistler olur. Onun dışında hastane ortamı gayet iyi, insanların birbirlerine saygısı normal. Halkın memurlara karşı tavrı çok pozitif. Hastane'ye yakın ev tutmak isterseniz 4'ten başlıyor en az. Ama şunu belirteyim kesinlikle Nevşehir'de birikim yapabilirsiniz.

Reyhan özgün
Aday Memur
06 Aralık 2022 11:16

Bağcılar ve esenlerde 5000 den aşağı kira yok en kötü ev için
esrsghn, 3 yıl önce

İstanbul için 1500 kira diye bir şey yok, kadıköy beşiktaşta da 2000?e asla bulamazsın, bağcılar esenler gibi yerler bile 2000 den başlıyo. Başakşehire gelicek olursak suriyelilerin en çok olduğu yerlerden geri kalan kesimi de aşırı muhafazakar ve yobaz metro var ama yinede ulaşım kötü ve uzak.

ghostrider0659
Aday Memur
07 Ocak 2024 11:31

Evet günümüz şartlarına göre konuyu güncelleyelim önerilerinizi alalım

07 Ocak 2024 22:24

İstanbul değildir. Yoksa gündüz memuriyet ve gece ise bir mağazanın deposunda çalışmak zorunda kalırsınız.
07 Ocak 2024 22:45

Küçük iller

ghostrider0659, 3 ay önce

Evet günümüz şartlarına göre konuyu güncelleyelim önerilerinizi alalım

Toplam 189 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi