Editörler : ayşegül bgm
01 Ağustos 2021 11:22

Şehir hastanesinde devlet veya şirket üzerinden çalışmak?

merhaba, hemşireyim ben. şehir hastaneleri şirket üzerinden ve normal devlet ataması ile alım yapıyor. şirket üzerinden yapılan alımlar konusunda bilgisi olan var mı? cv ile alınıyormus onu biliyorum sadece. maaş , haklar konusunda fikri olan var mı, normal memur gibi mi başlıyorlar. yoksa işçi gibi mi oluyorlar

teşekkürler

alpina_06
Daire Başkanı
01 Ağustos 2021 16:56

Ankara şehir hastanesinde öyle bir durum yok. Özel şirkette olan cihazların (tomografi, mr v.s) ve labaratuvar daki şirket personeli) dışındaki her yerde sağlık bak. personeli çalışıyor. Zaten artık şirket üzerinden hastane hizmetine sunmak üzere persınel alımı yok. Alacaksa da işçi sınıfında İşkur üzerinden alım yapıyor(4/d)

glsm01
Aday Memur
01 Ağustos 2021 19:57

ankara için sormamıştım, tüm şehir hastaneleri için sordum. cv ile hemşire alımı yapılyor.

alpina_06
Daire Başkanı
01 Ağustos 2021 22:39

La havle vela kuvvete... Kim var ki tüm şehir hastanelerinde çalışıyor olsun da, bilsin. Tüm şehir hast demişsin, bende Ankara Şehirde öyle bir şey yok diyorum. Bir başkası da çalıştığı yerin durumunu söyler. Sen de öğrenmiş olursun.
glsm01, 3 yıl önce

ankara için sormamıştım, tüm şehir hastaneleri için sordum. cv ile hemşire alımı yapılyor.

02 Ağustos 2021 03:54

Şehir hastanelerine şirket üzerinden hemşire alımı yapılmaz bu yasal değil. Doktor ve hemşire alımı kamu personeli şeklinde alınır. Kısaca senin söylediğin bu bilgi doğru değil birileri uydurmuş.

glsm01, 3 yıl önce

eses1009
Kapalı
02 Ağustos 2021 09:00

Dediginiz gibi bir alim yok. Birileri sizi kandirmis sanirim. Eskisehir icin yok. Diger yerlerde de yok. Eminim.

Sadece su sekilde var bizde. Lab. Hizmetleri ozel hizmetler (dis alim) diye geciyor. Oradakiler sirket uzerinden calisiyrlar

lDeimosl
Genel Müdür
02 Ağustos 2021 11:56

Ünvanlı personel hizmet alımıyla çalıştırılmaz. Kamu kurumlarında en fazla radyoloji vs. departmanları için hizmet alımı yapılır. Orda da personelle konunun alakası yok.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi