Editörler : Kayıhan2020
01 Ağustos 2021 19:47   

Ankara'da lojmanda kalan katip

ankarada lojmanda oturan katip var mıdır aranızda acil sormam gereken şeyler var?

01 Ağustos 2021 19:51

katipbey1907
Aday Memur

Personele lojman vermiyorlar yoktur sanırım.

01 Ağustos 2021 21:24

Sürgün-Bilge
Memur

personele lojman verilmez

01 Ağustos 2021 22:17

cevherdudayev1
Şef

verseler ne olacak istedikleri zaman çıkarırlar ne hayali kuruyosunuz hem lojmanı ne yapacan yenimahallede batıkentte çok güzel uygun evler var istanbul gibi pahalı değil kiralar

01 Ağustos 2021 22:49

kytkbl
Daire Başkanı

verseler ne olacak istedikleri zaman çıkarırlar ne hayali kuruyosunuz hem lojmanı ne yapacan yenimahallede batıkentte çok güzel uygun evler var istanbul gibi pahalı değil kiralar

cevherdudayev1, 2 ay önce - Alıntıya git
Bahsettiğiniz yerde kiralar ne kadar acaba...
02 Ağustos 2021 08:41

rosenweiss
Aday Memur

Veriyorlar arkadaşım. Vermiyorlar diyen neye göre konuşuyor bilmiyorum ama kalemden 2 arkadaşım lojmanda kalıyor. 5 yıl kesin süre var bildiğim kadarıyla. O süre içinde çıkartılamıyorsun. Bizim gibi Ankara Adliyesindeysen sadece merkezi yerlerde çıkması çok zor oluyor çünkü öncelik hakim savcı ve bakanlık personelinin önceliği var. Toki Turkuaz lojmanları gibi yerlere pek talep olmuyor. Başvurmanız durumunda yüksek ihtimalle çıkacaktır.

02 Ağustos 2021 08:43

rosenweiss
Aday Memur

Veriyorlar arkadaşım. Vermiyorlar diyen neye göre konuşuyor bilmiyorum ama kalemden 2 arkadaşım lojmanda kalıyor. 5 yıl kesin süre var bildiğim kadarıyla. O süre içinde çıkartılamıyorsun. Bizim gibi Ankara Adliyesindeysen sadece merkezi yerlerde çıkması çok zor oluyor çünkü öncelik hakim savcı ve bakanlık personelinin önceliği var. Toki Turkuaz lojmanları gibi yerlere pek talep olmuyor. Başvurmanız durumunda yüksek ihtimalle çıkacaktır.

rosenweiss, 2 ay önce - Alıntıya git

Üstelik kalanlardan birisi sözleşmeli personel. Bu önemli bir ayrıntı sanırım. Adliyeye uzak ama lojman lojmandır.

03 Ağustos 2021 07:10

ÇOTANAK
Editor

Toki Turkuaz lojmanları, Ankara BAM'a uzak mı /

03 Ağustos 2021 08:33

rosenweiss
Aday Memur

Toki Turkuaz lojmanları, Ankara BAM'a uzak mı /

ÇOTANAK, 2 ay önce - Alıntıya git

Toplu taşıma ile uzaktan ziyade uzun sürecektir. Özel aracınız ile yarım saat kadar sürer.

03 Ağustos 2021 10:04

ÇOTANAK
Editor

Toplu taşıma ile uzaktan ziyade uzun sürecektir. Özel aracınız ile yarım saat kadar sürer.

İlginiz için teşekkür ediyorum. Şu anda o lojmanlarda yer var mı?

03 Ağustos 2021 12:21

rosenweiss
Aday Memur

İlginiz için teşekkür ediyorum. Şu anda o lojmanlarda yer var mı?

ÇOTANAK, 2 ay önce - Alıntıya git

Evet var. Sıradayım bende.

03 Ağustos 2021 13:32

katibehanım006
Aday Memur

Evet var. Sıradayım bende.

ne zamandır bekliyorsunuz
03 Ağustos 2021 13:35

katibehanım006
Aday Memur

ücreti hakkında bilginiz var mı peki
03 Ağustos 2021 13:42

rosenweiss
Aday Memur
ücreti hakkında bilginiz var mı peki
katibehanım006, 2 ay önce - Alıntıya git

Sanıyorum 400 lira civarında ücreti. Ben 1 aydır bekliyorum.

03 Ağustos 2021 13:50

katibehanım006
Aday Memur

Sanıyorum 400 lira civarında ücreti. Ben 1 aydır bekliyorum.

400 de aidatı olması lazım merkezi sistem genelde. nerden yaptınız başvuruyu
03 Ağustos 2021 15:55

rosenweiss
Aday Memur
400 de aidatı olması lazım merkezi sistem genelde. nerden yaptınız başvuruyu

Yakıtla birlikte 400ü bulacağını sanmıyorum. Ayrıca sorarım sizin için. Uyap personel uygulamaları kişisel işlemler talepler lojman başvuru talebi. Aileniz ile kalacaksanız evler çoğunlukla 2+1. 4+1 lojmanlar var ama hakim savcılara veriliyor bilginiz olsun.

03 Ağustos 2021 15:57

katibehanım006
Aday Memur

Yakıtla birlikte 400ü bulacağını sanmıyorum. Ayrıca sorarım sizin için. Uyap personel uygulamaları kişisel işlemler talepler lojman başvuru talebi. Aileniz ile kalacaksanız evler çoğunlukla 2+1. 4+1 lojmanlar var ama hakim savcılara veriliyor bilginiz olsun.

lıjman başvurusu için genelde belli dönemler var mı yoksa yılın herhangi bir ayında yapabiliyor muyuz başvuruyu
03 Ağustos 2021 16:01

rosenweiss
Aday Memur
lıjman başvurusu için genelde belli dönemler var mı yoksa yılın herhangi bir ayında yapabiliyor muyuz başvuruyu

Prosedür tamamen nasıl işliyor bilmiyorum. Ancak bu yılın başında lojman başvurusu ilanının açıldığını görmüştüm. Benim anladığım şu, siz sistemden yer ayırtıyorsunuz ve başvuru ilanına çıktığı dönemde sizi sıradan ona göre alıyorlar. Yoksa ortada başvurular alınmıyorken lojman başvurusu yapmanın mantığı olmazdı. Dediğim gibi bu kişisel düşüncem. Ben başvurumu yaptım ve beni ertesi gün nerede çalışıyorsunuz diye aradılar. Ona göre bir sıra verdiler. Sanırım bu yıl başı oturma süresi dolan arkadaşların yerine bana verdikleri sıraya göre alacaklar.

Toplam 17 mesaj

ANKET
Yemek siparişi için hangi uygulamayı daha sık kullanıyorsunuz?