Editörler : cihan27
12 Ağustos 2021 13:30

Tayinci2454
Aday Memur
Kardeş sen bizimle dalga mı geçiyorsun millet olarak her kesim zaten dara düşmüş gelmiş milletin duygularıyla oynuyorsun hakkım sanada haramdır birdahakine canın sıkıldığında sohbet bölümünde takıl
mutlusari81, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben saka yapıyordum. Bana hakkını haram edip boş işlerle ugrasacagina sana zam vermeyenlere hakkını haram et.. senin hakkını korumayan memur sneden de istifa et eminim hala memursene uyesindir

12 Ağustos 2021 13:34

qq007
Aday Memur

yazıklar olsun. başka diyecek bişey yok

12 Ağustos 2021 13:47

mutlusari81
Aday Memur

Ben saka yapıyordum. Bana hakkını haram edip boş işlerle ugrasacagina sana zam vermeyenlere hakkını haram et.. senin hakkını korumayan memur sneden de istifa et eminim hala memursene uyesindir

Tayinci2454, 2 ay önce - Alıntıya git
Duyum aldım diye şaka mı yapılır, hiçbir sendikaya hiç üye olmadım
12 Ağustos 2021 13:58

fma1
Aday Memur

İşçiye asgari ücretliye yagdırdılar. Bizr gelince yok korona yok kuresel ısınmanın ekonomiye etksinden bahsediyorlar.

Tayinci2454, 2 ay önce - Alıntıya git
Allah belalarını..
12 Ağustos 2021 14:09

bombaci-urban
Aday Memur

2022: 3+4

2023: 5+6

bombaci-urban, 2 ay önce - Alıntıya git

bu şekilde yazdığımda şahsın birisi sen yenisin galiba demişti. :)

12 Ağustos 2021 17:24

zaferivedik
Şef

6+5

5+4

zaferivedik, 2 ay önce - Alıntıya git

Güzel tahminde bulunmuşum, keşke 12+12'ler olsaydı da biz tutturamasaydık.

12 Ağustos 2021 17:53

SabriAga
Aday Memur
Memur Sene üye olanlar üzülsün
12 Ağustos 2021 18:20

Dhmi-86
Aday Memur

hizmet kollarında bir teklif yokmu bu neden konuşulmuyor hiç

13 Ağustos 2021 13:17

inanoner
Memur

Arkadaşlar Ülkemiz büyük bir sınav veriyor. Parayı ikinci planda tutalım. Yangın ve selle uğraşıyoruz. Allah Devletimize ve Milletimize güç versir. İnşallah tez zamanda bu felaketlerden kurtuluruz.

Yıldırım061, 2 ay önce - Alıntıya git

siz kendinizi köle oalrak göremye devam edin. bu dediğin şey sadece ahmaklıktır başka hiç bir şey değil. en zor zamanalr da bile iktidar yandaş yamyamları savunurken senin gibi köle zihniyetli insanlar sayesinde biliyor destek bulacağını.

13 Ağustos 2021 14:04

Yıldırım061
Memur

Anlaşılan hiç yoksulluk görmemişsin. Kıriz nedir bilmiyorsun. Memur maaşları için İMF kapılarında dilendiğimiz o günleri ya bilmiyorsun yada unutmuşsun. Ayrıca insanların görüşlerine saygı göstermesidini de bil. Üslubunu düzelt. Ya memur değilsin , yada memurluktan nasiblenememişsin. Allah Birliğimizi ve Beraberleğimimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Amin.

13 Ağustos 2021 14:13

inanoner
Memur

Anlaşılan hiç yoksulluk görmemişsin. Kıriz nedir bilmiyorsun. Memur maaşları için İMF kapılarında dilendiğimiz o günleri ya bilmiyorsun yada unutmuşsun. Ayrıca insanların görüşlerine saygı göstermesidini de bil. Üslubunu düzelt. Ya memur değilsin , yada memurluktan nasiblenememişsin. Allah Birliğimizi ve Beraberleğimimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Amin.

Yıldırım061, 2 ay önce - Alıntıya git

geç hocam bu kafaları yok imf önünde eğildiler yok birlik beraberlik. şimdi de çin önünde katar önünde eğiliniyor. devletler finansman sağlar buna bir şey demem ama yandaş yamyamlara vermeye gelince sorun görmeyen iktidar memura gelince beka muhabbetine giriyorsa umrumda olmaz. hele ki senin gibi zihniyet oalrak köleleşmiş insanlar hiç umrumda olmaz.

13 Ağustos 2021 15:52

fakir.adam
Memur

zam falan yalan dolan önemli olan iman. hayırlı cumalar.

13 Ağustos 2021 16:33

inanoner
Memur

zam falan yalan dolan önemli olan iman. hayırlı cumalar.

fakir.adam, 2 ay önce - Alıntıya git

kuru iman olmaz maaşını da bağışla ki tam olsun

13 Ağustos 2021 19:21

fakir.adam
Memur

kuru iman olmaz maaşını da bağışla ki tam olsun

inanoner, 2 ay önce - Alıntıya git

elbetteki. maaşlarda zorunlu kesinti olmalıdır. vesselam.

13 Ağustos 2021 20:07

Akin5234
Memur
Memurlar net memurun yanında olmalı. Haberlere bak . Toplu sözleşme yok anasayfa da.
Toplam 235 mesaj

ANKET
Yemek siparişi için hangi uygulamayı daha sık kullanıyorsunuz?