Editörler : E.Kayı Han
02 Ağustos 2021 11:19

ACİL becayiş talepleri hakkında evli 2 sözleşmeli.

Ben Sözleşmeli Zabıt Katibiyim bulunduğum şehirde kalmak istiyorum. (3,5 yıllık memurum)

Eşim Sözleşmeli İKM olarak görev yapıyor. (2 yıllık memur.)

Kim kime tabii ve becayiş çıkma olasılığı nedir. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Tayin çıkmaması için ne gibi önlemler almalıyım.

babashopar
Aday Memur
02 Ağustos 2021 11:20

Aynı şehirdeyiz eşimle.... en önemlisi bu.

İncabus
Aday Memur
02 Ağustos 2021 11:26

esinle aynı sehırdesın ve becayiş cıkmamasını istiyorsun sanırım yanlıs anlamadım. senin talebin olmadan kimse senin yerini değiştirmez ki.

babashopar, 3 yıl önce

Aynı şehirdeyiz eşimle.... en önemlisi bu.

babashopar
Aday Memur
02 Ağustos 2021 11:29

evet demek istediğiniz doğru. aynı şehirdeyiz. eşim ailesine yakın gitmek istiyor. ancak ben gitmek istemiyorum. Konuşarakta çözülmüyor. sorunlarımız. o yüzden

İncabus, 3 yıl önce

esinle aynı sehırdesın ve becayiş cıkmamasını istiyorsun sanırım yanlıs anlamadım. senin talebin olmadan kimse senin yerini değiştirmez ki.

İncabus
Aday Memur
02 Ağustos 2021 12:04

2 sozlesmeli es olan personelin birisinin becayiş i olmazsa olan becayiş de iptal ediliyor diye biliyorum. lakin tam emin değilim. Ama eşin sana tabi haliyle gitmeniz çok zor. kadroluların bile tayinleri gerçekleşmezken :D

babashopar, 3 yıl önce

evet demek istediğiniz doğru. aynı şehirdeyiz. eşim ailesine yakın gitmek istiyor. ancak ben gitmek istemiyorum. Konuşarakta çözülmüyor. sorunlarımız. o yüzden

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
02 Ağustos 2021 12:15

Umarım yenge memurlar.net kullanıcı adını bilmiyordur yoksa sıkıntı büyür. :)))

Sorunun cevabına gelince sen gitmedikçe o gidemez.

checkvizor
Şef
02 Ağustos 2021 14:08

Bu sorunu evlenmeden önce konusmadiysaniz bu iş çok su kaldırır ...

babashopar
Aday Memur
02 Ağustos 2021 15:25

konuşulanlar, konuşulmamış gibi oluyor ne yapacaz bakalım. artık böyle devam belki düzelir bir şeyler :/

checkvizor, 3 yıl önce

Bu sorunu evlenmeden önce konusmadiysaniz bu iş çok su kaldırır ...

babashopar
Aday Memur
02 Ağustos 2021 15:26

kesin bilgi mi acaba ? emin olmak istiyorum. :/

Kayıhan2020, 3 yıl önce

Umarım yenge memurlar.net kullanıcı adını bilmiyordur yoksa sıkıntı büyür. :)))

Sorunun cevabına gelince sen gitmedikçe o gidemez.

İncabus
Aday Memur
02 Ağustos 2021 15:54

kesin bilgi göynünü ferah tut hatta gidicekmişsiniz gibi davran ins gideriz cıkar ıns gibilerinden cıkmıcak nede olsa :D

babashopar, 3 yıl önce

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
02 Ağustos 2021 18:36

İncabus'un dediği gibi. Kesin bilgi. Sen gitmek için gönüllü gibi davran. Hatta iyi olur de. Annene babana yakın oluruz gider geliriz de. Olmayınca da nasip böyleymiş dersin. :)))

Şimdi gönülsüz davranırsan iş olmayınca sen istemedin ondan olmadı der kabak yine başına patlar. :)))

babashopar, 3 yıl önce

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
02 Ağustos 2021 18:39

Eşinin gitmek istediği yerde ki evlerin kiralarını araştır. İnternet üzerinden bak araştır şuralar nasıl aşkım bu evler nasıl aşkım diye eşine sor. :)) Hatta aşkım annenler hangi mahallede oturuyordu o mahalleden bakayım kiralık evlere de. :)

babashopar
Aday Memur
06 Ağustos 2021 13:25

Dün Adalet Bakanlığı Personel taşrayı aradım. Onlar CTE olduğu için tam net cevap vermediler. Şu olayın bir çözümü yok mu arkadaşlar NAS tayini ile gidebilir mi ? aile eş durumuna bakılıyormu. yardımcı olurmusunz konu hakkında.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi