Editörler : Pangaea

ilker731
Aday Memur
11 Ağustos 2021 20:25

Bana emine erdoğanın nereli olduğu sorulmuştu. Hayret etmiştim o an. Bilmediğim bir soru değildi. Aksine biliyordum sorunun cevabını ancak memur alımı ile emine Erdoğanın doğum yerinin bilinmesinin ne gibi bir alakası var onu çözememiştim.
frankknight, 3 yıl önce
Bu arada belediyeler öyle bir yuvalanma yeri olmuş ki büyük veya küçük şehir farketmiyor. Mesela 7 ay önce Beyoğlu Belediyesi'nin mülakatına katılmıştım. Fanuslardan soru çektirdiler bu kısmı gayet iyiydi. Sonrasında sohbet aşamasında o kadar politik soru sordular ki; mesela Cumhurbaşkanı hakkında ne düşünüyorsun? Yeni sistem sence iyi mi?(Bilgiden ziyade sistem hakkında fikrini soruyorlar gel de eleştirel anlamda birşey söyle bu soruya) Mesela benim yaşadığım ilçe muhalefet partisi belediyesi bunun içinde belediyeden memnun musun gibi sorular. Yani bir mülakatta bunlar sorulmaz sorulmamalı. Bilgimizi ölçsünler ifade kabiliyetimizi ölçsünler ama nerde. Ekseriyeti bu ve benzeri sorularla kendilerince safdışı bırakıyorlar kişileri.

ilker731
Aday Memur
11 Ağustos 2021 20:26

Başka bir kurumun mülakatın da sorulmuştu
ilker731, 3 yıl önce
Bana emine erdoğanın nereli olduğu sorulmuştu. Hayret etmiştim o an. Bilmediğim bir soru değildi. Aksine biliyordum sorunun cevabını ancak memur alımı ile emine Erdoğanın doğum yerinin bilinmesinin ne gibi bir alakası var onu çözememiştim.

Borneaz
Aday Memur
13 Ağustos 2021 02:41

Böyle torpil konularını takibe alıp sürekli canlı tutalım lütfen. Benim kaydettiğim 10'da fazla başlık oldu ve her siteye girişimde Up'lıyorum, ortalık pislik kaynıyor. Herkes canlı tutarsa bir süre sonra forumlara ilk girişlerde güncel konular hep böyle pislik mevzular olur. Belki o zaman bu pisliğin kokusunu memurlar . net olacak şu site de, herkes de duyar. Diğer platformlarda da konuşulur.

Kısaca bu eyleme destek olun güncel tutalım; en kötü haftada bir, olmadı her siteye giriş yaptığımızda yorum bırakalım. Up! yazmanız ya da +++ vs koysanız bile kâfi.

serkan.flz
Memur
17 Eylül 2021 12:58

22.09 da erkek çevre mühendisi başvuraları başlıyor yüksek puanlı adaylar belediyenin tezgahını Bozsun lütfen SAbri yılmaz listeye giremesin , belediye yine alımı iptal edecek mi bakalım , torpili herkes duysun tezgahı herkes görsün memurlar.net sessiz kalmasın

serkan.flz
Memur
22 Eylül 2021 10:37

+

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi