Editörler : "eskiyara"Pangaea
04 Ağustos 2021 19:03

İl dışı iptali

Arkadaşlar eşimle birlikte aynı illeri istedik ona çıkmadı bana çıktı eş durumu atamalarını beklemeden iptal ettirebilirmiyim tayini mi

volkan.1987
Şube Müdürü
04 Ağustos 2021 19:08

Hocam niye iptal ettiriyosunuz ki eşiniz eş durumunda sizin yanınıza ister işte.. ki eş durumu için daha iyi yerler açılıyor

Alex10alec
Şube Müdürü
04 Ağustos 2021 19:18

Hocam eş durumunda tayini çok zor çıkar puanı düşük iki tane de çocuk var perişan olabiliriz

gölgesiz123
Memur
04 Ağustos 2021 19:23

Bende merak ediyorum

Ben bekarım. İstanbuldan il dışı tayin istedim

. Memleketim Ispartanın küçük bir ilçesine

tayinim çıktı. Ama pişman oldum. Tayin iptal

etme

şansım var mı?

volkan.1987
Şube Müdürü
04 Ağustos 2021 19:35

Gölgesiz Hocam atabey mi çıktı😁 memlekete çıkmış işte daha ne istiyorsunuz 😀 şaka bi yana iptal etme durumu olabiliyor, son 5-6 senedir iptal hakkı veriyorlar ...siz YARIN ilçe milli eğitime iptal için dilekçenizi verin mümkünse bir de mazeret falan yazın "şu durumdan dolayı iptal istiyorum" diye

. sonrası artık MEB de

**LEVENT**
Şef
04 Ağustos 2021 19:59

Gitmeyeceğiniz yerleri neden yazıyorsunuz anlamıyorum. Sonrada iptal peşine düşüyorsunuz. Başkalarının hakkına giriyorsunuz. Siz yazmasanız çok isteyen birisi tayin olacak oraya belkide.

eS'e
Şef
04 Ağustos 2021 20:09

Yanlışım varsa özürdilerim ama sanki atamadan sonra iptal olmayacak yazıyordu kılavuzda. İnşallah olur aile önemli çünkü

gölgesiz123
Memur
04 Ağustos 2021 20:10

Volkan hocam Şarkikaraağaç çıktı. Ispartaya 120 km. 10 bin nüfuslu ilçe. Ev bulmak bile sıkıntı. Dilekçe versem iptal ederler mi?

gölgesiz123
Memur
04 Ağustos 2021 20:12

görev yaptığım ilçe milli egitime bizzat gitmemmi gerekiyor?

volkan.1987, 3 yıl önce

Gölgesiz Hocam atabey mi çıktı😁 memlekete çıkmış işte daha ne istiyorsunuz 😀 şaka bi yana iptal etme durumu olabiliyor, son 5-6 senedir iptal hakkı veriyorlar ...siz YARIN ilçe milli eğitime iptal için dilekçenizi verin mümkünse bir de mazeret falan yazın "şu durumdan dolayı iptal istiyorum" diye

. sonrası artık MEB de

Alex10alec
Şube Müdürü
04 Ağustos 2021 20:14

16 yıllık öğretmenim bir kez olsun tayinimi iptal ettirmedim zaten atandığım okul güney ya da ege de istenen bir okul değil kimse kimsenin durumunu bilmeden bu tür yoruhlar yazmayiniz

**LEVENT**, 3 yıl önce

Gitmeyeceğiniz yerleri neden yazıyorsunuz anlamıyorum. Sonrada iptal peşine düşüyorsunuz. Başkalarının hakkına giriyorsunuz. Siz yazmasanız çok isteyen birisi tayin olacak oraya belkide.

**LEVENT**
Şef
04 Ağustos 2021 20:19

Durumunuzu bilmeme gerek yok hocam. Durumunuz oraya gitmeye uygun değilse yazmayacaksınız. Tayin konusunda iptal olmamalı. İstediyseniz çıkınca gitmek zorunda olmalı. Tabi o esnada tayin isteme başlangıç ve bitiş arasındaki 2-3 günde önemli bir mazeret olmadıysa.

Alex10alec, 3 yıl önce

16 yıllık öğretmenim bir kez olsun tayinimi iptal ettirmedim zaten atandığım okul güney ya da ege de istenen bir okul değil kimse kimsenin durumunu bilmeden bu tür yoruhlar yazmayiniz

muallim_34
Genel Müdür
04 Ağustos 2021 20:23

iptale ben de karşıyım..

insanların hakları gösteriliyor..

Kesin gitmek isteyen yazsın.

istemeyen yazmasın.

(Ancak eşlerden birinin çıkıp diğerinin çıkmaması istisna olabilir)

minabade
Memur
04 Ağustos 2021 21:16

Kılavuza göre eş durumu sonuna kadar ilişik kesmeyi erteleyebilirsiniz ama iptal yok, eğer eş durumu sonucunda yine çıkmazsa eşinize bu kez iptal isteyebiliyorsunuz ağustosun sonuna doğru

Alex10alec
Şube Müdürü
04 Ağustos 2021 21:22

Kılavuza göre her sene iptal edilmeyecek diye belirtiliyor ama nedense her sene mazeretsizlere bile

Alex10alec
Şube Müdürü
04 Ağustos 2021 21:23

tayin iptal hakkı veriliyor

tonya61
Aday Memur
04 Ağustos 2021 21:57

Geçen yıl iptal hakkı verilmedi,eminim.Bu yıl ne olur bilemem.

senolank
Şef
04 Ağustos 2021 22:01

Klavuzda atamadan sonra mazereti oluşanlar için iptal hakki vardir deniyor

berken47
Şef
04 Ağustos 2021 22:28

Geçen sene geçerli mazereti olmayan hiç kimsenin tayini iptal edilmedi

Alex10alec
Şube Müdürü
04 Ağustos 2021 23:27

Bizim de mazeretimiz eşlerden birinin tayinin çıkması diğerinin çıkmaması sonucunda iptal edebilir bu bile Kendi başına bir mazeret

Alex10alec
Şube Müdürü
05 Ağustos 2021 09:10

Arkadaşlar birazdan tayin iptali için dilekçe yazıp vereceğim sonucu buradan paylaşırım

butterfly2010
Aday Memur
05 Ağustos 2021 09:47

Arkadaşlar il dışı tayin iptali yapmak istiyorum. Son gün hiç araştırmadan tek tercih yaptım ve çok pişmanım. Nasıl iptal edebilirim?

Toplam 200 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi