Editörler : Kayıhan2020
09 Eylül 2021 00:39

Der Schreiber
Şef

Sözleşmeli ceza infaz koruma memuru olarak atandım nişanlım 2 3 ay sonra Ankara şehir hastanesinde asistanlık yapmaya başlayacak benim eş durumu ile tayin hakkım var mı?

Enes coşkun, 5 ay önce - Alıntıya git

Daha yeni atanmışsın göreve bile başlamadınız herhalde. dostum nerede ise imkansız böyle bir şey.

09 Eylül 2021 00:40

Enes coşkun
Aday Memur

Kardeşim hemen değil benim merak ettiğim

Sözleşmeli olduğum süre içerisinde

Eş durumundan tayin hakkım var mı

09 Eylül 2021 00:44

Der Schreiber
Şef

Kardeşim hemen değil benim merak ettiğim

Sözleşmeli olduğum süre içerisinde

Eş durumundan tayin hakkım var mı

Enes coşkun, 5 ay önce - Alıntıya git

Ankara'dan bir dayı bulursan güle oynaya gidersin bulamazsan ömür boyu gidemezsin.

09 Eylül 2021 00:46

Enes coşkun
Aday Memur

Valla haklısın dayısız işler yürümüyor

09 Eylül 2021 19:16

kimsesiz11
Aday Memur

Geçici görevlendirme dilekçesinin süresi varmı istediğimiz zaman verebilir miyiz, süresi varmı? Başlığı ne diye atmalıyız, daha önce yazan varsa yardımcı olabilir mi?

09 Eylül 2021 21:20

smallhero24
Aday Memur

Öncelikle herkese iyi forumlar. İKM'yi asil olarak kazandım ve çağırmalarını bekliyorum. Duyduğum kadarıyla sözleşme yapılırken(ya da sonra) hangi cezaevini istersen tercihte belirtebiliyormuşsun. Benim de 2 tercih hakkım var. 1.si T tipi kapalı cezaevi 2.'si ise açık cezaevi. Bir İKM için ikisi arasındaki en belirgin farklar nelerdir? Size göre hangisi daha tercih edilebilir nedeniyle beraber yazarsanız sevinirim.

09 Eylül 2021 23:23

taylor123
Aday Memur

Merhabalar herkese . Katiplik alımda 1.yedeğim acaba bana sıra gelince beni ararlar mı yoksa ben mi takip edicem ?

13 Eylül 2021 02:00

melvinin asistanı
Aday Memur

Ceza infaz Kurumlarında çeşitli birimler vardır. Ceza İnfaz Kurumu Katibinin büyük çoğunluğunun görev yaptığı birim İnfaz Kalemidir. İnfaz Kalemi personelleri gün içerisinde günlük dilekçeleri gönderir, UYAP sistemi üzerinden gelen ve fiziki gelen tebligatları hazırlar, tebliğ edilen evrakların tebligat makamına tebliğ edildiğine dair belgeleri gönderir, hükümlü ilam işlemleri ile uğraşır, tutuklu işlemleri ile uğraşır, muhtelif yazışmalarla uğraşır, disiplin soruşturmalarını yapar, tahliye işlemleriyle uğraşır yani birim adı üstünde mahkumun infazı sırasındaki bütün işlemlerle uğraşır, diğer birimlerde görev yaparsan görev alanın tamamen değişir, revirde çalışan katip bile gördüm ben kurumlarımızda. Yukarıda anlattığım görev tanımının yüzde 50 sini oluşturur. Kalan yüzde 50 ise anlatılmaz yaşanır :)

akepkral23, 6 ay önce - Alıntıya git

İkm olmaya hak kazandım. Asıl istediğim cte katipliği idi. Ünvan değişikliği sınavları sürekli açılıyor mu? Başarılı olursak mülakata alıyorlar mı?

14 Eylül 2021 07:17

y_ekurt
Aday Memur

Merhabalar herkese . Katiplik alımda 1.yedeğim acaba bana sıra gelince beni ararlar mı yoksa ben mi takip edicem ?

taylor123, 5 ay önce - Alıntıya git
Ararlar
18 Eylül 2021 10:13

birfikirbirdüşünce
Aday Memur
CTE idare memuru maaşı hakkında bilginiz var mı?
15 Ekim 2021 00:45

megaronides
Aday Memur

antalya ikm beklemedeyim bilgi/duyum var mı? (ASIL)

15 Ekim 2021 12:58

atanamayan98
Aday Memur

Bakırköy ikm hakkında duyumu olan var mı

15 Ekim 2021 14:59

Mehterun
Aday Memur

Ne zaman tamamlanır güvenlik soruşturması, bilgisi olan yada haber alan var mı?

15 Ekim 2021 15:31

Emre2903
Aday Memur
Arkadaşlar merhaba E Tipi cezaevi ile ilgili bilgisi olan var mı nasıldır çalışma şartları zormudur diğer ciklere göre
15 Ekim 2021 15:36

atanamayan98
Aday Memur
Arkadaşlar merhaba E Tipi cezaevi ile ilgili bilgisi olan var mı nasıldır çalışma şartları zormudur diğer ciklere göre
Emre2903, 3 ay önce - Alıntıya git

görev yeriniz belli mi oldu

15 Ekim 2021 16:59

Missflower
Aday Memur
Konya hala açıklanmadı. Var mı bilgisi duyumu olan
19 Ekim 2021 20:31

atanamayan98
Aday Memur

İkm başlayan var mı?

20 Ekim 2021 19:51

megaronides
Aday Memur

bugün antalya adliyesi sms gönderdi. gönderdigi smste form vardı tc, isim soyisim ve kıyafet bedenleri istendi. bende giydigim bedenleri, bot numarasını vs. yazdım gönderdim. 2 hafta içinde göreve başlarız diye düşünüyorum. ikm için.

20 Ekim 2021 20:52

atanamayan98
Aday Memur

bugün antalya adliyesi sms gönderdi. gönderdigi smste form vardı tc, isim soyisim ve kıyafet bedenleri istendi. bende giydigim bedenleri, bot numarasını vs. yazdım gönderdim. 2 hafta içinde göreve başlarız diye düşünüyorum. ikm için.

megaronides, 3 ay önce - Alıntıya git

Ne güzel hayırlı olsun

21 Ekim 2021 15:44

Mehterun
Aday Memur

megeronides hayırlı olsun. Şehirler farklı lakin aynı tarihte başlamayacak mıyız göreve? Her adliye kendi personelini farklı tarihlerde mi çağıracak, kendi durumuna göre ?

Toplam 128 mesaj