Editörler : Kayıhan2020
21 Ekim 2021 17:51

megaronides
Aday Memur

megeronides hayırlı olsun. Şehirler farklı lakin aynı tarihte başlamayacak mıyız göreve? Her adliye kendi personelini farklı tarihlerde mi çağıracak, kendi durumuna göre ?

Mehterun, 3 ay önce - Alıntıya git

her adliye farklı diye düşünüyorum kimisi dosya teslimini ağustos kimisi eylül ayında aldı. işleyişler farklı çağırma süreleride farklı. dediğim gibi sms ile link geldi gelen link google formu girip doldurdum ortalama 1 ay içerisnde başlatırlar diye düşünüyorum allah herkesin gönlüne göre versin

22 Ekim 2021 07:50

Mehterun
Aday Memur

her adliye farklı diye düşünüyorum kimisi dosya teslimini ağustos kimisi eylül ayında aldı. işleyişler farklı çağırma süreleride farklı. dediğim gibi sms ile link geldi gelen link google formu girip doldurdum ortalama 1 ay içerisnde başlatırlar diye düşünüyorum allah herkesin gönlüne göre versin

megaronides, 3 ay önce - Alıntıya git

Anladım, teşekkürler bilgi için. Hayırlısı olsun hakkımızda

29 Ekim 2021 23:16

QQR33
Aday Memur

adana adliyesi ikm kazandım göreve ne zaman başlarız bilgisi olan var mı ya da adanayı kazanan başka birisi. varsa wp telegram grubu fln haberdar olalım

30 Ekim 2021 22:35

mahtap09
Aday Memur

ikm kazandım 14 eylül öncesinde sağlık raporumu da aldım sorunsuz şekilde aynı zamanda askerlikten muafım bakanlık muaf olma nedeni mi isteyen belgeyi de istedi gönderdim beni tekrar hastaneye sevk ederler mi yeni sağlık yönetmeliğine göre ikm olmama engelmiş.

31 Ekim 2021 22:11

Mesuterr
Aday Memur

adana adliyesi ikm kazandım göreve ne zaman başlarız bilgisi olan var mı ya da adanayı kazanan başka birisi. varsa wp telegram grubu fln haberdar olalım

QQR33, 3 ay önce - Alıntıya git

Kardesim bende adana ikm kazandim haber bekliyorum senle iletisimde olalim ozelden numarami atiyorum

01 Kasım 2021 14:34

Mehterun
Aday Memur

Kapalı ve Açık cezaevleri arasındaki genel farklar nelerdir? Özellikle F tipi çalışma koşullarını merak ediyorum. En güvenlikli cezaevi türü o galiba

03 Kasım 2021 19:52

pivotsantrfor
Aday Memur

ikm kazandım 14 eylül öncesinde sağlık raporumu da aldım sorunsuz şekilde aynı zamanda askerlikten muafım bakanlık muaf olma nedeni mi isteyen belgeyi de istedi gönderdim beni tekrar hastaneye sevk ederler mi yeni sağlık yönetmeliğine göre ikm olmama engelmiş.

mahtap09, 3 ay önce - Alıntıya git

Siz sıkıntınızı çözebildiniz mi? Bende mülakat sonucu bekliyorum, gözden dolayı askerlikten muafım, lazer ameliyatı olmayı düşünüyorum. İKM için sağlık raporu alma süreci nasıl işliyor bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum.

05 Kasım 2021 00:11

12cemoo
2021 İkm alımı hala açıklanmadı nerdeyse 1 sene oldu bilgisi olan var mı
05 Kasım 2021 16:15

Missflower
Aday Memur
2021 İkm alımı hala açıklanmadı nerdeyse 1 sene oldu bilgisi olan var mı
12cemoo, 3 ay önce - Alıntıya git
Konya ereğli mi bekliyorsunuz
05 Kasım 2021 18:46

xMirAlay
Aday Memur

Erzurum ikm olarak atandım haber bekliyorum ses soluk yok bilgisi olan var mı ?

05 Kasım 2021 19:13

Turkuazyaka
Aday Memur

Konya Ereğli İKM mülakat sonuçları hala açıklanmadı. Bekle babam bekle. Var mı Konya Adliyesi'nde tanıdığı olupta duyum alan?

06 Kasım 2021 06:31

Missflower
Aday Memur

Konya Ereğli İKM mülakat sonuçları hala açıklanmadı. Bekle babam bekle. Var mı Konya Adliyesi'nde tanıdığı olupta duyum alan?

Turkuazyaka, 3 ay önce - Alıntıya git
Yaklaşık 2 hafta önce konuştum adliyeyi aradım yani kasım da açıklanır açıklanmazsa aralık kesin dedi. Tahminim kasımda açıklanması yönünde çünkü mülakatlar ağustos ayında bitmişti. İnşallah açıklanır artık yıldık
06 Kasım 2021 09:11

Turkuazyaka
Aday Memur
Yaklaşık 2 hafta önce konuştum adliyeyi aradım yani kasım da açıklanır açıklanmazsa aralık kesin dedi. Tahminim kasımda açıklanması yönünde çünkü mülakatlar ağustos ayında bitmişti. İnşallah açıklanır artık yıldık
Missflower, 3 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim. İnşallah Kasım'da açıklanır.

08 Kasım 2021 08:14

12cemoo
Konya ereğli mi bekliyorsunuz
Missflower, 3 ay önce - Alıntıya git
artvin ikm
11 Kasım 2021 19:16

obaley
Aday Memur

Kırşehir ikm kazanan ve haber bekleyen arkadaşlar var mı ? bende haber bekliyorum ama bir grup ya da başka bir iletişim ağı olmadığı için buradan ya da özelden yazarsanız birbirimize yardımcı olabiliriz.

15 Kasım 2021 22:52

tnmynmhnds

ikm yok mu başlayan?

15 Kasım 2021 23:38

megaronides
Aday Memur

ikm yok mu başlayan?

tnmynmhnds, 2 ay önce - Alıntıya git

Afyon/Bolvadin'den kazanan 140 kişiyi çağırmışlar (İKM) bugün arkadaşımla konuştum ama onu çağırmamışlar çağırılmayanlarda var. Bolvadin Antalya'ya nazaran hızlı sağlık raporu vs. işlemleri biz onlardan önce teslim ettik...

16 Kasım 2021 09:49

Mehterun
Aday Memur

Başka şehirlerden çağrılan oldu mu?

17 Kasım 2021 03:06

pivotsantrfor
Aday Memur

Konya Ereğli İKM bu ay içerisinde açıklanır mı? Whatsapp ya da Telegram grubu var mı?

17 Kasım 2021 08:13

Ozn007
Aday Memur

Arkadaslar İKM Yedek adayım . Geçen gün bina komşularımıza gelip ailemizi falan sormuşlar. Bu durumda benim kesin mi işe alınmam?

Çalıştığım özel kuruma şimdiden durumu söylesem mi ?

Toplam 128 mesaj