Editörler : Kayıhan2020
15 Kasım 2021 18:03

ka.17
Kapalı

Merhaba

15 Kasım 2021 23:43

zazakat
Aday Memur
Sözleşmeli katip olarak başlayacağım, bedelli yapmak mantıklı mı ayrıca, bedelli izninde ücretli izne çıkabiliyor muyuz?
15 Kasım 2021 23:51

Kayıhan2020
Editor
Sözleşmeli katip olarak başlayacağım, bedelli yapmak mantıklı mı ayrıca, bedelli izninde ücretli izne çıkabiliyor muyuz?
zazakat, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bedelli askerlik yaparken maaş alamazsınız.

16 Kasım 2021 00:39

Mitralyöz Etkisi
Şef

Bedelli askerlik yaparken maaş alamazsınız.

Kayıhan2020, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam sizce yeni alım olur mu ne dersiniz adalet bakanı seneye alım yapacağız falan demişti bi kaç hafta önce sanırım.

19 Kasım 2021 17:23

Ogz90
Memur

Memur arkadaşlardan işe başlatma hakkında duyumu ya da bilgisi olan var mıdır acaba? 1 eylul'de evrak teslimimiz sonuçlandı hala bekliyoruz.

19 Kasım 2021 18:09

Alperen 6868

Memur arkadaşlardan işe başlatma hakkında duyumu ya da bilgisi olan var mıdır acaba? 1 eylul'de evrak teslimimiz sonuçlandı hala bekliyoruz.

Ogz90, 2 hafta önce - Alıntıya git
Bizde 3 Eylül son gündü bekliyoruz daha
19 Kasım 2021 18:30

Lebissss
Aday Memur

Ya neden bu kadar uzadı bu süreç.gecen yıllarda da bu kadar uzuyormuydu.millet işinden çıktı bu yüzden .insanları bekletmenin gerekçesi ne.herseyin cılkını cikarmasalar olmaz.

19 Kasım 2021 18:47

srkncndn
Aday Memur

Ya neden bu kadar uzadı bu süreç.gecen yıllarda da bu kadar uzuyormuydu.millet işinden çıktı bu yüzden .insanları bekletmenin gerekçesi ne.herseyin cılkını cikarmasalar olmaz.

Lebissss, 2 hafta önce - Alıntıya git
Arkadaşlar bizimde 2019 eylülde mülakatlar olmuştu, ocağın 3 ünde açıklandı, martın 15 inde de işbaşı yaptık. İstanbul için söyüyorum yani yakında aranırsınız tahminimce aralık 15 falan başlarsınız.
23 Kasım 2021 15:18

stobeaus
Aday Memur

Öncelikle herkese hayırlı günler dilerim. Çağlayan Adliyesi Zabıt katipleri başladı mı ? Evraklarımızı teslim ettik ama bir gelişme olmadı. Sitede kesin sonuçlarla ilgili bir duyuru yayınlanacak mı ? Yada aranacak mıyız ? Bu konularda bilgisi yada fikri olan varsa çok müteşekkir olurum. Saygı ve sevgiyle.

24 Kasım 2021 10:54

xkatipadayadayı
Aday Memur

Lisans mezunu Zabıt Katipliği maaşı yeni yılda ne kadar olacak? Sanırım yol ve yemek ücretini de çıkarsak asgari ücretten daha düşük olacak. Ee o zaman memurluğun bi farkı kalmayacak bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

24 Kasım 2021 20:14

Kezban Kaya
Kapalı

Öncelikle herkese hayırlı günler dilerim. Çağlayan Adliyesi Zabıt katipleri başladı mı ? Evraklarımızı teslim ettik ama bir gelişme olmadı. Sitede kesin sonuçlarla ilgili bir duyuru yayınlanacak mı ? Yada aranacak mıyız ? Bu konularda bilgisi yada fikri olan varsa çok müteşekkir olurum. Saygı ve sevgiyle.

stobeaus, 1 hafta önce - Alıntıya git
Bende çağlayan adliyesine zabıt katibi olarak evrakları 21 Ekim'de teslim ettim. Son gün 22 Ekim'di. Halen arayan olmadı beni de. Sadece emniyetten arayıp birkaç bilgi teyidi yaptılar.
25 Kasım 2021 13:12

stobeaus
Aday Memur
Bende çağlayan adliyesine zabıt katibi olarak evrakları 21 Ekim'de teslim ettim. Son gün 22 Ekim'di. Halen arayan olmadı beni de. Sadece emniyetten arayıp birkaç bilgi teyidi yaptılar.
Kezban Kaya, 6 gün önce - Alıntıya git

Beni Emniyetten de aramadılar. Bilgi teyidi için. Çok enteresan. Evden mi aradılar sizi mobil iletişiminizden mi ? Ne kadar oldu aranalı özel değilse tabi ki ?

25 Kasım 2021 13:30

Kezban Kaya
Kapalı

Beni Emniyetten de aramadılar. Bilgi teyidi için. Çok enteresan. Evden mi aradılar sizi mobil iletişiminizden mi ? Ne kadar oldu aranalı özel değilse tabi ki ?

stobeaus, 5 gün önce - Alıntıya git
Mobil numaramdan 3 Kasım'da aradılar.
25 Kasım 2021 14:26

stobeaus
Aday Memur
Mobil numaramdan 3 Kasım'da aradılar.
Kezban Kaya, 5 gün önce - Alıntıya git

Teşekkür ediyorum bilgi için.. Aramayı kaçırdıgımı sanmıyorum ama umarım öyle olmamıştır. Asil olarak evrak teslim ettik ama beklemek yoruyor gerçekten.

25 Kasım 2021 20:47

esil940
Memur

Teşekkür ediyorum bilgi için.. Aramayı kaçırdıgımı sanmıyorum ama umarım öyle olmamıştır. Asil olarak evrak teslim ettik ama beklemek yoruyor gerçekten.

stobeaus, 5 gün önce - Alıntıya git
Beni de aramadılar. Aynı komisyondan üç kişinin oluru geldi daha. oluru gelen arkadaşı da aramamışlar. Sadece bir kişi evlerine geldiklerini söylemiş. Beklemek her aşamada çok yorucu. Ve çok uzun bir bekleyiş oldu bu..
26 Kasım 2021 22:15

Tıpsekreterii
Aday Memur

Merhaba ardakadşlar. Ben de çağlayan adliyesini bekliyorum. Henüz arayan soran yok Geçenlerde ben aramıştım, arayalı ortalama 1 hafta filan oldu. 1.1.5 ay sürer başlamanız dediler.

29 Kasım 2021 21:02

BZKRTAHMET
Aday Memur

Sözleşmeli mübaşirliği kazandım evrak teslimimiz 13 ağustos son, evrak verirken memura da sordum bilmiyorum Ankara'ya yollucaz onay gelince başlarsınız dedi gvsler sanırım mülakat sonuçları açıklanmadan bitti öyle denilmişti tahmini ne kadar bekleriz işe ne zaman başlarız?

Ogz90, 4 ay önce - Alıntıya git

Merhaba, güvenlik soruşturmalarının mülakat sonuçlarının açıklanmadan bittiğini nerden öğrendiniz? Güvenilir bir kaynak mı?

Toplam 197 mesaj

ANKET
Sizce sokakta maske yasağı kaldırılmalı mı?