Editörler : "eskiyara"Pangaea
07 Ağustos 2021 23:19

Proje Okulları İdarecilik Sonuçları
Bu okullara atanacak idarecilerin kararnameleri geldi mı?Ya da ne zaman gelecek ,Eğitim öğretim başlamadan tamamlanması gerekiyor sanirim

Reno19alize
Aday Memur
07 Ağustos 2021 23:54

Hocam ben de proje okula yöneticilik başvurusu yaptım beklemeye devam galiba çünkü geçen sene ağustos sonu gibi geldi kararnameler

fulham02
Memur
16 Ağustos 2021 12:14

Kararnamesi gelen yok mu
16 Ağustos 2021 17:29

Atamalar durdurulmuş hocam. ( Müdür basyardımcılığı atamalarında sıkıntı olduğu için)

Düzeltildikten sonra atamalar yapılacakmış.

tarhici29
Müsteşar Yardımcısı
16 Ağustos 2021 18:28

nasıl sıkıntı var mış bence en torpilli olanın seçimi zoraştırıyordur işi

prometheus33, 3 yıl önce

Atamalar durdurulmuş hocam. ( Müdür basyardımcılığı atamalarında sıkıntı olduğu için)

Düzeltildikten sonra atamalar yapılacakmış.

16 Ağustos 2021 21:10

Muhakkak haklılık payınız vardır hocam.

Proje okullari yönetmeliğinde müdür basyardımcılığı kadrosu olmadığı içinmiş, bu gecikme.

(Okulumuza müdür başyardımcısı gelecekti. Okul müdürüne sorunca belirttiğim gerekçeyi söyledi.)

tarhici29, 3 yıl önce

nasıl sıkıntı var mış bence en torpilli olanın seçimi zoraştırıyordur işi

fulham02
Memur
16 Ağustos 2021 21:16

Bazı yerlerde kararnameler gelmiş bazı yerlerde henüz gelmemiş diye duydum
16 Ağustos 2021 21:49

Hocam bildiğim kadarıyla hiçbir ile kararname gitmedi. Öğretmen kararnameleri gitmiş olabilir. Ama idarecilerin daha çıkmadı.

fulham02, 3 yıl önce
Bazı yerlerde kararnameler gelmiş bazı yerlerde henüz gelmemiş diye duydum
16 Ağustos 2021 22:35

benim duyduğum da güvenlik soruşturmaları sürüyormuş.

fulham02
Memur
16 Ağustos 2021 22:49

Hocam ist sancaktepe de bir arkadaş ordaki idarecilerin kararnamelerinin geldiğini söyledi
prometheus33, 3 yıl önce

Hocam bildiğim kadarıyla hiçbir ile kararname gitmedi. Öğretmen kararnameleri gitmiş olabilir. Ama idarecilerin daha çıkmadı.

serdar35xgh
Aday Memur
17 Ağustos 2021 10:21

Bu hafta sonuna kadar atamalar yapılır diye düşünüyorum.

Yönetim27
Aday Memur
17 Ağustos 2021 10:56

5 dk önce bakanlık insan kaynakları genel müdürlüğü ile görüştüm en geç 2 hafta içinde bakan bey ne zaman talimat verirse o zaman kararnameleri göndereceğiz dediler

serdar35xgh
Aday Memur
17 Ağustos 2021 11:12

O kadarınıda bizde tahmin edebiliyoruz. Tam net bir bilgi vermiyorlar, ama yanlış bilgide vermiyorlar🤣

Songuku
Aday Memur
17 Ağustos 2021 23:36

atamalar ile ilgili duyum aldınız mı arkadaşlar

fulham02
Memur
18 Ağustos 2021 15:04

Hocam normalde tamamlanması gerekiyor
Songuku, 3 yıl önce

atamalar ile ilgili duyum aldınız mı arkadaşlar

18 Ağustos 2021 20:31

proje okullarına idarecilik için nasıl şartlar var acaba? daha önce başka proje okulunda idarecilik yapmış olmak mı?

Songuku
Aday Memur
18 Ağustos 2021 20:53

okul müdürlüğü için;

müdür olarak görev yapmış olmak,

müdür baş yardımcısı olarak 2 sene çalışmış olmak veya

müdür yardımcısı olarak 3 sene çalışmış olmak.

müdür yardımcılığı için;

Müdür, kurucumüdür,müdür başyardımcısı, müdür yardımcısı veya müdür yetkili öğretmen

olarak görev yapmış olmak.

Proje okulu olması gerekmiyor hocam

rind-i şeyda83, 3 yıl önce

proje okullarına idarecilik için nasıl şartlar var acaba? daha önce başka proje okulunda idarecilik yapmış olmak mı?

Songuku
Aday Memur
18 Ağustos 2021 21:00

Haftaya ekys tercihleri başlayacak,puanım 85,proje okulununa da başvuru yaptım.

Mart ayından beri kararname bekliyoruz.İnsanın canı sıkılıyor,beklemekten.

Ekys puanım ile tercih yapıp gidersem ve sonrasında proje okulu kararnamesi gelirse ne olur?

Sanırsam ortalık karışır ama bilen bir arkadaş varsa yorumunu bekliyorum

fulham02
Memur
18 Ağustos 2021 21:11

Hocam bakanlığı arayın ,durumu bildirin bence,yani siz proje okuluna gideceksiniz belki ama ekys ile tercih yaparsanız belki başka biri oraya yerleşecekken siz onun önüne geçmiş olacaksınız..Bence ekte tercihler başlamadan belli olur heralde..Siz bir bilgi alabildiniz mi bakanliktan
Songuku, 3 yıl önce

Ekys puanım ile tercih yapıp gidersem ve sonrasında proje okulu kararnamesi gelirse ne olur?

Songuku
Aday Memur
18 Ağustos 2021 21:28

bakanlık ile görüşmedim sendika başkanımız ile görüştüm müdür başyardımcılığı konusunda

büyük sıkıntı olduğu bu yüzden sürecin uzadığını söyledi.Detay vermedi malum yarın eylem var ona hazırlık yapıyordu.

Kendi şahsi fikrim ise yönetmelikte proje okullarında müdür baş yardımcılığı yok ,genelde görevlendirme ile müdür yardımcısı ,müdür baş yardımcılığına bakıyor. Atıyorum bir okulun müdür yardımcısı normu 6 ,müdür baş yardımcılığına vekalet edenin yerine de okullar norm gösterdi. Müdür yardımcısı sayısı 7'ye çıkacak.Bu da yönetmeliğe aykırı çünkü hiç bir koşulda müdür yardımcısı sayısı 6 yı geçemez.(veya norm 4 olsun 5. müdür yardımcısını alamaz okul)

Yeni bir yönetmelik yayınlayıp müdür baş yardımcılığını tekrar getirecekler yada tek tek böyle

normun üzerinde idareci isteyen okulları bulup düzeltecekler.

Bunlar benim fikrim hocam.

fulham02, 3 yıl önce
Hocam bakanlığı arayın ,durumu bildirin bence,yani siz proje okuluna gideceksiniz belki ama ekys ile tercih yaparsanız belki başka biri oraya yerleşecekken siz onun önüne geçmiş olacaksınız..Bence ekte tercihler başlamadan belli olur heralde..Siz bir bilgi alabildiniz mi bakanliktan

tarhici29
Müsteşar Yardımcısı
18 Ağustos 2021 22:15

Atanır giderseniz proje karanamenizin iptali için dilekçe yazarsınız

Songuku, 3 yıl önce

Toplam 189 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi