Editörler : supporters.
15 Ağustos 2021 10:35

2021-2022 ANKARA KPSS-A KURS ÖNERİNİZ ?
2021-2022 ANKARA KPSS-A KURS ÖNERİNİZ ? ARKADAŞLAR MERHABA BEN BU YIL YENİ MEZUN OLDUM KPSS-A YA HAZIRLANACAM. TECRÜBESİ OLAN ARKADAŞLAR HOCA KADROSU , ÖRGÜN VE UZAKTAN EĞİTİM VE YAYIN ÖNCELİKLERİME GÖRE ANKETİME KATILABİLİRSENİZ SEVİNİRİM.

Bu ankete 30 günde, 9 kişi oy kullandı ve 14/09/2021 10:35 tarihinde sona erdi.

iktisat900000
Aday Memur
15 Ağustos 2021 10:49

Geçmiş yıllarda ki tecrübem dayanarak yayınlarının tamamının özgün ve ders veren hocaların yazarlığında olmasından dolayı kesinlikle Başkent Kariyer

merveaslanogluu
Aday Memur
15 Ağustos 2021 10:59

benim gazi üniversitesinde bir çok arkadasım başkent kariyer dedi açıkçası bşraz abartıyorlar

diye düşündüm her kurum kendini övüyor biz şunu yaaprız biz bunu diye ama pek emin olmak

zor bu süreçte sonuçta emek verende para verende biz olacagımız için ben bu sene yazılmayı düşünüyorum smmm sınvından sonra yani sanırım dedikleri kadar var eskiden gidip

kazanamayan bile geri gelmiş buraya herkes memnun zaten en çok kurumun kadroya ve bize düşüyor Murat Bilem de burdaymış bu sene umarım iktisattan kurtulurum arttıkkk amin herkse bu zorlu sğreçte başarlar sabırlar dilerim yolunuz düşerse uğrayıp sorularınızı sorun

iktisat900000, 3 yıl önce

Geçmiş yıllarda ki tecrübem dayanarak yayınlarının tamamının özgün ve ders veren hocaların yazarlığında olmasından dolayı kesinlikle Başkent Kariyer

Emirhan Ertürk
Aday Memur
15 Ağustos 2021 12:31

👍👍👍

Emirhan Ertürk
Aday Memur
15 Ağustos 2021 12:49

merhaba ben geçen yıl (pandemi başlamadan önce) çok dershane gezdim bir çok sözler veriliyor dönem başında daha sonra bi kaç tavsiyeyle başkent kariyere yazıldım 2 arkadaşım da başka dershanelere gitti. Sonrasında pandemi başladı biz başkent kariyerde süreçten kopmadan devam ettik bizi asla başı boş bırakmadılar. diğer arkadaşlarım gittikleri kurslardan memnun kalmadılar bizi o dönem pandemi vurmadı örgün eğitim başladığında da yıl sonu kampımız yapılmıştı bir çok dersi hem onlineda hem örgünde gördük bir yıl içerisinde iki kurs almış gibi olduk sağolsun zakir hocam gerçekten öğrenciyi mağdur etmemek için elinden geleni yapıyor. gidip başkent kariyerle görüşebilirsin

elif toprak
Aday Memur
06 Eylül 2021 11:15

en çok grup açan Data Akademi'yi yazmamışsınız, neden acaba:) ankette yer alan kurumlar hakimliklte daha iyi diye mi yazdınız...

CEVVALİNİZ
Aday Memur
08 Eylül 2021 08:45

merhaba gidip görüştüğüm ve ikilemde kaldığım kurumları sordum. bide hangi kurum kaç grup açıyor ona bakmadım kpss sonrası kurum sınavlarına hazırlayabilecekmi , yayınları kendi yayınlarımı ,pandemi döneminde nasıl bir yol izlediler bunlara göre değerlendirme yaptım.

elif toprak, 3 yıl önce

en çok grup açan Data Akademi'yi yazmamışsınız, neden acaba:) ankette yer alan kurumlar hakimliklte daha iyi diye mi yazdınız...

mert özcan
Aday Memur
23 Eylül 2021 20:23

ELİF HANIM HER KURUMUN DERSANESİNE GİDEN ARKADAŞLARIM VAR BEN PARÇA

DERS ALDIM BAŞKENT KARİYERDEN SAYELERİNDE KAZANDIM HAKKINI VERMEK

GEREK DİYE DÜŞÜNÜYORUM BAŞKENT KARİYER KPSS-A KPSS-B HAKİMLİK VE

KAYMAKAMLIKTA BENİM NAZARIMDA RAKİPSİZ ALAN HOCALARI

HAKİMLİKTE BİLAL HOCA KPSS -A KEREM HOCA MALİYE DE ZAKİR HOCA BENİM İÇİN

KPSS-A BU SENE HUKUKTA 32 MALİYEDE 34 NETİ SAYELERİNDE YAPMA BAŞARISINI

YAŞADIM KURUMA NE KADAR TESEKKÜR ETSEM AZ ÇOK ŞÜPHE İLE YAKLAŞTIM

ÖDEME DE KOLAYLIK SAĞLADILAR GEÇİKİNCE KİMSE TELEFONLARA YAPIŞMADI

SANIRIM BUTİK OLMANIN AVANTIJIMI DESEM YOKSA ZAKİR BEYİN KURUM YÖNETİM

ANLAYIŞI MI BİLEMEDİM AMA AİLE OLUYORSUNUZ HERSEYİN SONUNDA UMARIM BU

2022 SÜRECİNDE HERKESİN GÖNLÜNDEN GEÇENİN OLMASI DİLEĞİYLE .

elif toprak, 3 yıl önce

Hacimirza
Müsteşar Yardımcısı
26 Eylül 2021 09:56

Kamuya personel alımında mülakat kaldırılmalıdır. - https://forum.memurlar.net/konu/2469931
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi