Editörler : crops35
12345678910111213»

krtlmlt
Aday Memur
30 Ağustos 2021 17:09

Teşekkür ederim sağolun

sriderya
Aday Memur
30 Ağustos 2021 18:30

Az önce tcdd başlığına baktım millet bilgi paylaşıyor yorum yapıyor, bizimkiler de ergen gibi atışıyor. Kimsenin doğru düzgün bişey yazdığı yok. Koca kurumda kimsenin bişey bilmemesi bana inandırıcı gelmiyor.

mühendismak
Yasaklı
30 Ağustos 2021 19:07

arkadaşlar rahat olun çok para alanlar düşünsün mühendisler ne alıyor ki ne diyelim hayırlısı

mühendismak
Yasaklı
30 Ağustos 2021 19:08

arkadaşlar havuz az kaldı yakında güzel günler görecez bazılarına bakmayın para gider diye laf ediyorlar bana ne arkadaşım sizin paranızdan aldığınıza sayın taam ne diyelim hayırlısı

bybt
Aday Memur
30 Ağustos 2021 21:01

katılıyorum

sriderya, 3 yıl önce

Az önce tcdd başlığına baktım millet bilgi paylaşıyor yorum yapıyor, bizimkiler de ergen gibi atışıyor. Kimsenin doğru düzgün bişey yazdığı yok. Koca kurumda kimsenin bişey bilmemesi bana inandırıcı gelmiyor.

TEİAŞŞŞ
Aday Memur
31 Ağustos 2021 09:35

lan dümbük git istifa et o zaman

mühendismak, 3 yıl önce

arkadaşlar rahat olun çok para alanlar düşünsün mühendisler ne alıyor ki ne diyelim hayırlısı

mühendismak
Yasaklı
31 Ağustos 2021 09:46

dümbük kardeş sana mı soracaz sen özelleşsinler ne yapacan onu düşün paralar gidecek sen istifa et bence sonra aynı parayı bulamazsın ne diyelim hayırlısı

TEİAŞŞŞ, 3 yıl önce

mühendismak
Yasaklı
31 Ağustos 2021 09:49

arkadaşlar bazı üslubu bozuk arkadaşlar yine bana bulaşmış para gidecek diye kardeşler ne yapacağını bilemiyor keyif yeriindeyken iyiydi ben rahatım bak her yer aynı para tamam ne diyelim hayırlısı

kingmemur06
Aday Memur
31 Ağustos 2021 12:40

KURUM KİMLERE KALMIŞ YARABBİM İŞİNİZE BAKIN BEE AMMA KAFA AÇTINIZ

kingmemur06
Aday Memur
31 Ağustos 2021 12:43

BİRŞEY OLDUĞU YOK NE BU TANTANA MIŞMIŞLAR MİŞMİŞLER AĞZI OLAN KONUŞUYOR KENDİNİZE GELİN!!

kingmemur06
Aday Memur
31 Ağustos 2021 12:44

Bİ TANE BOŞ BELEŞ MKE METNİNİ KOPYALA UYDURMA EKLEME YAP PAYLAŞ BURDA SİZDEİNANIN TARTIŞIN GÜLDÜM: )

doğru46
Memur
31 Ağustos 2021 14:38

TEİAŞ'la ilgili sizin bildiğiniz doğru bilgiler varsa paylaşın lütfen.

kingmemur06, 3 yıl önce

Bİ TANE BOŞ BELEŞ MKE METNİNİ KOPYALA UYDURMA EKLEME YAP PAYLAŞ BURDA SİZDEİNANIN TARTIŞIN GÜLDÜM: )

zeitgot
Yasaklı
31 Ağustos 2021 14:47

Bir şey olduğu yok diyorsunuz da ne kadar eminsiniz bu söylediğinizden?
kingmemur06, 3 yıl önce

BİRŞEY OLDUĞU YOK NE BU TANTANA MIŞMIŞLAR MİŞMİŞLER AĞZI OLAN KONUŞUYOR KENDİNİZE GELİN!!

4611eem4611
Yasaklı
31 Ağustos 2021 15:06

Ciddi konuşacağım. Arkadaşlar avel misiniz? Adam açık açık demedi mi kitleri yeniden yapılandırarak daha verimli ve rekabetçi hale getireceğiz diye? Bu ne demek? Kitlerde memuriyet bitecek demek. Bunu 1 sene içinde mi yaparlar 5 sene içinde mi yaparlar bilemem. Ama yapılacağı kesin. Mühendissin ama o kuruma tarih coğrafya çözerek girmişsin. Bu mantıklı mı sizce? Böyle bir sistemde iş verimliliğini nasıl sağlayabilirsin? Adam vasıfsız, kendini geliştirmemiş ama sırf kpss kasarak çok iyi kurumlarda iyi denilebilecek maaşlara çalışıyor. Bu adam özele gitse asgari ücrete çalışabilecek. 2 aya kapının önüne konulmazsa tabi. Adam da bunu bildiği için kpss kasayım da atanınca yan gelip yatarım nasıl olsa iş güvencem var diye bakıyor. Herkes için söylemiyorum tabi bunu. Ama bu düşüncede olanlar var yani. Özetle artık iş güvencesi diye bir olay kalmayacak. Başka bir kuruma geçseniz orada da kalmayacak. Artık salla başı al maaşı olayı bitiyor :)

zeitgot
Yasaklı
31 Ağustos 2021 15:34

Bara korumayı sen devreye al o zaman gel?
4611eem4611, 3 yıl önce

Ciddi konuşacağım. Arkadaşlar avel misiniz? Adam açık açık demedi mi kitleri yeniden yapılandırarak daha verimli ve rekabetçi hale getireceğiz diye? Bu ne demek? Kitlerde memuriyet bitecek demek. Bunu 1 sene içinde mi yaparlar 5 sene içinde mi yaparlar bilemem. Ama yapılacağı kesin. Mühendissin ama o kuruma tarih coğrafya çözerek girmişsin. Bu mantıklı mı sizce? Böyle bir sistemde iş verimliliğini nasıl sağlayabilirsin? Adam vasıfsız, kendini geliştirmemiş ama sırf kpss kasarak çok iyi kurumlarda iyi denilebilecek maaşlara çalışıyor. Bu adam özele gitse asgari ücrete çalışabilecek. 2 aya kapının önüne konulmazsa tabi. Adam da bunu bildiği için kpss kasayım da atanınca yan gelip yatarım nasıl olsa iş güvencem var diye bakıyor. Herkes için söylemiyorum tabi bunu. Ama bu düşüncede olanlar var yani. Özetle artık iş güvencesi diye bir olay kalmayacak. Başka bir kuruma geçseniz orada da kalmayacak. Artık salla başı al maaşı olayı bitiyor :)

zeitgot
Yasaklı
31 Ağustos 2021 15:39

Liyakat liyakat yazıyor, bara koruma diyorum cevap vermiyor :))) senin bildiğin ne ki yanıldığına yetsin :)) hayır ben olsam böyle acınacak duruma düşmem. Sanki mesleki bilgin var gibi yazıyorsun ama o laf attığın mühendislerin neden bahsettiğini bilmiyorsun :)))))
4611eem4611, 3 yıl önce

4610_murat
Daire Başkanı
31 Ağustos 2021 15:41

Ozel sektörumuz uzaya hergun roket firlatiyor ya devlettekileri begeenmemis arkadas. TAİ ASELSAN HAVELSAN ROKETSAN. Demekki.istenince oluyormus ama.sen.siyaset ve bekcilerle kurumu doldurursan demekki amacin baska atanan kpss de sorun

topraksın
Aday Memur
31 Ağustos 2021 15:57

Sanırsın kurumda herkes canhıraş çalışıyo kurumun 3 te 2 si göbeğini kaşıyo buraya gelip kurum güzellemesi yapıyorlar. Yok kardeşim çalışanlar illaki var ama genele maal edilmeyecek kadar az

Nakamuraaa
Şef
31 Ağustos 2021 16:16

Eylül ayına girdik hala ses yok. Bütün yaz belirsizlikle geçti. Görünen o ki bütün sene bu yaz gibi geçecek. Bizi ciddiye almamaya devam edecekler.

31 Ağustos 2021 16:20

arkadaşlar üslübumuza dikkat edelim lütfen. size hiç yakışmıyor.

TEİAŞŞŞ, 3 yıl önce

Toplam 1432 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi