Editörler : F16 Gökçen

Yasaklı
30 Ağustos 2021 12:27

A, D, E vitaminlerini bir arada tüketebileceğim takviye var mı?

Merhabalar değer ölçümlerimde a,d,e vitaminlerimin düşüsü sebebiyle hafıza problemleriyaşamaya başlamıştım bu yüzden de vitamin için takivye kullanmam önerildi. Ama hepsini ayrı ayrı kullanmak ben gibi üşenen bir insana çok fazla. Şöyle bildiğiniz içeriğinde bu vitaminleri içeren bir takviye var mı? Birileri bunu üretmeyi düşünmüştür umarım.

abdullah ara
Aday Memur
30 Ağustos 2021 12:33

wellman

rezonanskanunu
Aday Memur
30 Ağustos 2021 16:08

Hepsi bir arada olan takviye var mı bilmiyorum ancak marka olarak Venatura'yı araştırınız. İnstagramda @sağılıklıyaşıyoruz sayfasındaki içerikleri takip edebilirsiniz. Venatura hakkında bilgiler var mutlaka inceleyin.

Elifgezer
Yasaklı
01 Eylül 2021 15:58

merhabar bahsettiğin vitaminler aslında benim omega3 takviyesi olarak kullandım

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Elifgezer
Yasaklı
01 Eylül 2021 16:00

merhabar bahsettiğin vitaminler aslında benim omega3 takviyesi olarak kullandığım *** markasının sunset ürününün içeriğinde bulunuyor. Dediğin gibi birileri bir yerlerde senin gibi insanları düşünüp bir kapsulun içerisinde birleştirmiş demekki

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

turkca
Müsteşar Yardımcısı
01 Eylül 2021 17:00

vayy,hoşgeldin tosuncuk teyze...tosuncuk amca nerede :p

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi