Editörler : crops35
07 Ekim 2021 19:39

Süleyman6333
Aday Memur

Tekniker hocam , sivasa atandım .

Siz nereye atandınız

Muhammed2525, 2 hafta önce - Alıntıya git
Van. Veteriner Hekim
07 Ekim 2021 20:42

Büşhanı
Aday Memur

Arkadaşlar olumlu olanların mi sonucu kuruma gidiyor ? Şey diyolar olumsuz olsa emniyetten çıkmaz ki . Olumlu ki emniyet sonucu kuruma göndermiş . Bu doğru mu ?

08 Ekim 2021 10:54

Süleyman6333
Aday Memur

Arkadaşlar olumlu olanların mi sonucu kuruma gidiyor ? Şey diyolar olumsuz olsa emniyetten çıkmaz ki . Olumlu ki emniyet sonucu kuruma göndermiş . Bu doğru mu ?

Büşhanı, 2 hafta önce - Alıntıya git
Öyle bir şey yok boş boş konuşuyorlar. Arşiv araştırmasının olumlu ya da olumsuz olduğuna emniyet değil atandığınız kurumdaki komisyon karar veriyor.
11 Ekim 2021 11:15

muhtarsamsa
Aday Memur

Arşiv araştırmasının sonuçlanma zamanı kuruma atanan kişi sayısına göre değişiyor mu? Kurum bir önceki araştırmayı 20 günde bitirmiş. Çok kişinin atandığı dönemlere bakınca araştırma 2 aydan fazla sürmüş. Bunun resmi bir azami süresi yok mu?

11 Ekim 2021 16:39

ttur

Güvenlik soruşturmasi ve arşiv araştirmasi nufusa kayitli oldugu yerdemi yoksa ikametgahin oldugu yerdemi yapiliyor

15 Ekim 2021 17:44

Süleyman6333
Aday Memur
Herkesin sonuçları geldi bir ben kaldım herhalde Şaka gibi hayatımda karakol, mahkeme salonu görmedim, kimsenin yurdunda kalmadım okuluna gitmedim. Soruşturmamın bu kadar uzun sürmesi normal mi ?Evraklarım halen Ankara emniyetinde, kuruma herhangi bir dönüş olmamış.
Toplam 66 mesaj

ANKET
Merkez Bankasının faizleri 2 puan indirmesini nasıl buldunuz?