Editörler : crops35
31 Ağustos 2021 18:15   

Manavgat ikm

arkadaşlar manavgat i̇km asi̇l olarak yerleşti̇m. belgeleri̇mi̇ tesli̇m etti̇m. ne zaman çağiracaklari konusunda bi̇lgi̇si̇ olan var mi? ayrica di̇ğer manavgat i̇km kazanan arkadaşlar son durum nedi̇r bi̇lgi̇ni̇z varsa aydinlatabi̇li̇r mi̇si̇ni̇z? şi̇mdi̇den teşekkürler.

31 Ağustos 2021 20:28

AptallarYorumYazmasn
Şef

Ne zaman çağırılacağınız kesin olarak bilinemez. Ben Malatya'yı 2 ay beklemiştim, belki sizi hemen başlatırlar veya 2 aydan daha fazla bekletebilirler. Pandemiden dolayı onbinlerce mahkum şuan izinde, umarım onlar geri dönmeden sizleri saflarımızda görürüz iş yoğunluğu çok olacak.

31 Ağustos 2021 22:41

yenibirmemur
Aday Memur

Ne zaman çağırılacağınız kesin olarak bilinemez. Ben Malatya'yı 2 ay beklemiştim, belki sizi hemen başlatırlar veya 2 aydan daha fazla bekletebilirler. Pandemiden dolayı onbinlerce mahkum şuan izinde, umarım onlar geri dönmeden sizleri saflarımızda görürüz iş yoğunluğu çok olacak.

AptallarYorumYazmasn, 5 ay önce - Alıntıya git

cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. birşey daha sormak istiyorum. yani benim süreç bitti ve kesin olarak atanmış kabul ediliyorum değil mi? ayrıca manavgat cezaevi daha yeni açılacak yeni açılacak olan cezaevinde süreç nasıl işler bir bilginiz var mı?

20 Kasım 2021 11:23

mjolnerr
Aday Memur

Dostum bende Manavgat?ta görev yapacağım İKM. Sen Ağustos?ta yazmışsın durumu üzerinden 3 ay geçmiş hemen hemen ama hala ses soluk yok bizim yerden. Daha açık adresi bile yok cezaevinin ulaşamadım hiç bir şekilde. Bu kadar çok bekleteceklerini sanmazdım. Kime sorsam 2-3 aya başlarsınız demişlerdi bizim durum bunu da geçti.

20 Kasım 2021 13:35

megaronides
Aday Memur

Arkadaşlar ANTALYA ve ANTALYA/MANAVGAT kazananlar bir WP grubu kurup ordan haberleşsek nasıl olur sizce?

Adliyeyi aramıyorum artık zaten biz haber verecegiz diyorlar işlerinden alıkoymak olmaz. Onlarda tarih bilmiyorlar.

Ancak Antalya'da görevli bir kişiye sordum kendisi Facebook Cezaevi Sendikası grubunda kurucu, yani bilgisi vardır diye tahmin ediyorum ŞUBAT'ı bulacağını söyledi. Buna MANAVGAT dahil olur mu bilemem.

Zaten herkese form dosyası geldi SMS olarak giyeceğimiz kıyafet bedenleri vs. istendi. Yakındır ama yılbaşından önce mi olur sonra mı bilemeyiz...

20 Kasım 2021 15:58

mjolnerr
Aday Memur

Şöyle de bi sıkıntı var dostum şayet Şubat ayını bulursa ; Kadroya geçiş olacak bizim bundan yararlanmamız için sözleşme imzalamamız gerek en kısa tarihte. Ne zaman bilinmez kadro verileceği ama 2022 yılı içinde planlanması yapılanacağı söylenildi. Her şey tamam sadece bekliyoruz Manavgat İKM olarak

20 Kasım 2021 17:47

megaronides
Aday Memur

Şöyle de bi sıkıntı var dostum şayet Şubat ayını bulursa ; Kadroya geçiş olacak bizim bundan yararlanmamız için sözleşme imzalamamız gerek en kısa tarihte. Ne zaman bilinmez kadro verileceği ama 2022 yılı içinde planlanması yapılanacağı söylenildi. Her şey tamam sadece bekliyoruz Manavgat İKM olarak

mjolnerr, 2 ay önce - Alıntıya git

Öyle saçmalık olmaz ne yani biz sözleşme imzalamadık diye kadro mu verilmeyecek. Yetişmezse bile 6 ay / 1 sene sonra kadro yine verilir

20 Kasım 2021 19:47

mjolnerr
Aday Memur

Öyle bir saçmalık olur kardeşim kadro 7/8 senede bir gelen ya da hiç gelmeyen bişey adamlar kaç yıldan beri bu meslekte yıllar yılı kadro diye yanıp tutuşuyorlar. Ayırca bekletmezler öyle bir dünya yok. İnsaflarına kaldık hangi dönem çağırılırsak o zaman sözleşmeyi imzalarız. Kadro 2022-2023 e kadar verilecek ama hangi yıl bilinmiyor. Umarım anlamışsındır

27 Kasım 2021 13:22

yenibirmemur
Aday Memur

Dostum bende Manavgat?ta görev yapacağım İKM. Sen Ağustos?ta yazmışsın durumu üzerinden 3 ay geçmiş hemen hemen ama hala ses soluk yok bizim yerden. Daha açık adresi bile yok cezaevinin ulaşamadım hiç bir şekilde. Bu kadar çok bekleteceklerini sanmazdım. Kime sorsam 2-3 aya başlarsınız demişlerdi bizim durum bunu da geçti.

mjolnerr, 2 ay önce - Alıntıya git
Dostum telegram grubu var oraya gelebilirsin. Şu an için en son evraklar bu hafta içi bakanlığa ulaşacak dediler. Bu durumda evraklaklar bakanlığa ulaştıktan sonra en fazla bir ay içinde çağıracaklarını düşünüyoruz.
04 Aralık 2021 23:25

GFBENES
Aday Memur
Dostum telegram grubu var oraya gelebilirsin. Şu an için en son evraklar bu hafta içi bakanlığa ulaşacak dediler. Bu durumda evraklaklar bakanlığa ulaştıktan sonra en fazla bir ay içinde çağıracaklarını düşünüyoruz.
yenibirmemur, 2 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim selamün aleyküm bende Manavgat ikm kazandım sizler gibi telegram grubunu bana atma şansın var mi?

07 Aralık 2021 18:14

yenibirmemur
Aday Memur

Kardeşim selamün aleyküm bende Manavgat ikm kazandım sizler gibi telegram grubunu bana atma şansın var mi?

GFBENES, 2 ay önce - Alıntıya git
Aleykümselam grubun yöneticisi ben değilim. Telegramdan manavgat ikm yazarsan bulabilirsin
24 Aralık 2021 11:53

cihan-13
Aday Memur

Arkadaşlar ANTALYA ve ANTALYA/MANAVGAT kazananlar bir WP grubu kurup ordan haberleşsek nasıl olur sizce?

Adliyeyi aramıyorum artık zaten biz haber verecegiz diyorlar işlerinden alıkoymak olmaz. Onlarda tarih bilmiyorlar.

Ancak Antalya'da görevli bir kişiye sordum kendisi Facebook Cezaevi Sendikası grubunda kurucu, yani bilgisi vardır diye tahmin ediyorum ŞUBAT'ı bulacağını söyledi. Buna MANAVGAT dahil olur mu bilemem.

Zaten herkese form dosyası geldi SMS olarak giyeceğimiz kıyafet bedenleri vs. istendi. Yakındır ama yılbaşından önce mi olur sonra mı bilemeyiz...

megaronides, 2 ay önce - Alıntıya git

Manavgattan haber var mı acaba ne zaman çağırılır

Toplam 11 mesaj