Editörler : "eskiyara"Pangaea
04 Eylül 2021 15:13

Eğitim Ödeneği Yatmadı

Arkadaşlar eğitim ödeneği yatan var mı?

muallim_34
Genel Müdür
04 Eylül 2021 15:18

15 inden sonra..

Her sene 15 inden sonra yatar..

Sen 2 sinde yatacak haberlerine kanma..

kimuni
Daire Başkanı
04 Eylül 2021 15:18

bence sabırlı olmakta fayda var ben ekim gelmeden yatar mı sanmıyorum..

memurolm
Genel Müdür
04 Eylül 2021 15:38

kırtasiye parası bir iki güne yatar

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
04 Eylül 2021 18:14

geleneksek kırtasiye parasi yatmadı başlığı.

konu acilma tekrar sayisi 567/65

mjis
Aday Memur
04 Eylül 2021 18:27

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Forumdaki konuların çoğu o yatmadı bu yatmadı ek ders ne kadar olacak öğrencilere nasıl daha iyi eğitim veririz diye bir konu varsa da ben görmedim. Bırakın bu işleri kardeşim bu iş para için yapılmaz içinizde öğretme tutkusu yoksa bırakın bu işi.

ashil13
Genel Müdür
04 Eylül 2021 18:53

editör olamayan forumdan ne bekliyorsun ki?

drogba-70, 3 yıl önce

geleneksek kırtasiye parasi yatmadı başlığı.

konu acilma tekrar sayisi 567/65

yalnizzlink
Genel Müdür
04 Eylül 2021 19:03

her yıl Eylülün son haftası yatıyor

dmrcknn
Şube Müdürü
04 Eylül 2021 21:52

Ögrencilere nasil iyi bir egitim verecegeni forumami soracak ogretmenler. Keske ogretmenlikle alakasi olmayan senin gibi tipler ogretmen forumlarinda bulunmasa. Ne gereksiz tiplersiniz.
mjis, 3 yıl önce

Forumdaki konuların çoğu o yatmadı bu yatmadı ek ders ne kadar olacak öğrencilere nasıl daha iyi eğitim veririz diye bir konu varsa da ben görmedim. Bırakın bu işleri kardeşim bu iş para için yapılmaz içinizde öğretme tutkusu yoksa bırakın bu işi.

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
04 Eylül 2021 22:01

git bedava yap tutan yok seni.

sizin gibiler yüzünden mahvettiler bizi zaten . kutsal meslek palavralarına karnımız tok. başkalarının dolmalarını sunmayın önümüze.

mjis, 3 yıl önce

demir0808
Kapalı
05 Eylül 2021 09:46

Siz işinizi para için yapmıyorsunuz anladığım kadarıyla. İşini iyi yaparsın paranı da alırsın hakkını da ararsın. Herkesin ailesi çoluğu çocuğu var; olmayanın bireysel ihtiyaçları var. Gezmeye, eğlemeye, bir hobisi için maddi kaynağa vs gereksinimi var. Ya da yok kime ne? Kimse kimseyi maddi durumlarla ilgili soru işaretlerini gidermeye çalışıyor diye eleştirme hakkına sahip değil diye düşünüyorum.
mjis, 3 yıl önce

b3rn4
Müsteşar
05 Eylül 2021 09:54

Gayet de para için yapılır. Süper gelişmiş bir ülkede refah içinde yaşarken mesleğimizi de aynı zamanda hobi olsun diyip güle oynaya yapamıyoruz maalesef. Taş mı yiyelim öğretmenliği seviyoruz diye? Para vermeden bu ülkede kime hangi işi yaptırabilirsiniz ki öğretmenler bu işi para için yapmayacakmış?

Öğretmen olmayıp öğretmen forumunda gezen başıboşlardan da gına geldi artık. İyi maaş veriyorlar heralde size bu iş için.

mjis, 3 yıl önce

Entellektüelizm
Şube Müdürü
05 Eylül 2021 11:14

Devleti korumak para için yapılır mı? Peki devleti yönetmek? Vatandaşı korumak? İnsanlara ibadet ederken yol göstermek? Vatandaşın resmi bir işini halletmek peki? Bunları da geçtim, halk için ekmek üretmek para için yapılır mı? Sebze üretmek para için yapılır mı? Irmaktan gelen suyu, evimdeki çeşmeden kullanacam diye para vermem gerekir mi? Daha çok şey var ama bunlar bile sana yeter.
mjis, 3 yıl önce

Ramazan212147
Aday Memur
06 Eylül 2021 04:12

Bir litre yagin fiyati ne kadar olmus biliyor musun sana simdi bir biranin fiyati ne oldu diyecem alkolden vurmaya calisacaksin benim ey benim salak evladim durmadan skl neyse devamini getiren getirir biz bu meslegi severek yapalim

mjis, 3 yıl önce

Ramazan212147
Aday Memur
06 Eylül 2021 04:27

Allah askina bana ozelden ulas gelde seni bir seveyim sen zaten yilarca okuyup atanamamis bir malsin bundan eminim gel yavrum gel adamsan gel

mjis, 3 yıl önce

uzmanegitmen
Memur
06 Eylül 2021 08:41

buranın bekçisi sen misin ...sana ne

ashil13, 3 yıl önce

editör olamayan forumdan ne bekliyorsun ki?

memurolm
Genel Müdür
06 Eylül 2021 11:29

Kırtasiye parası ne zaman yatıyo

hannzzooo
Yasaklı
06 Eylül 2021 15:46

Valide hanfendinizle birlikte yatıyor.

memurolm, 3 yıl önce

Kırtasiye parası ne zaman yatıyo

memurolm
Genel Müdür
06 Eylül 2021 20:23

Sayın öğretmenim lütfen ailenizden aldığınız terbiyeden ayrılmadan fikirlerinizi ifade etmeye calişin

hannzzooo, 3 yıl önce

Valide hanfendinizle birlikte yatıyor.

moideen
Kapalı
06 Eylül 2021 20:59

Arkadaş herkese atar gider yapıyor, belli ki gerçek bir belayla hiç karşılaşmamış, bir gün birine denk gelir doğduğuna pişman ederler. Farkında değil...

memurolm, 3 yıl önce

Sayın öğretmenim lütfen ailenizden aldığınız terbiyeden ayrılmadan fikirlerinizi ifade etmeye calişin

moideen
Kapalı
06 Eylül 2021 21:01

Kaale almaya gerek yok o hanzoyu

memurolm, 3 yıl önce

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi