Editörler : Renjiro
30 Kasım 2021 22:19

arkeomania
Şube Müdürü

Yüzde 39 veriyorlar hocam.

Engelli KPSS yüzde 40 oranında girebiliyorsun.

Ama benim sorum farklı hocam.

Ben normal Kpss sınavına gireceğim.

Düz memurluk istiyorum Kpss B grubu.

Yaşım 42.

Ben paranoid şizofreni hastası olarak atandığım vakit sorun yaşar mıyım?

Deneyimli olan yanıtlar mı?

güngünkonkon, 2 ay önce - Alıntıya git
Şizofreni hastası tedaviyle çalışabilen % 45 Tedaviye rağmen çalışamayan % 80 engelli raporu alır. Konuyu araştırmanı tavsiye ederim.
01 Aralık 2021 11:06

güngünkonkon
Aday Memur
Şizofreni hastası tedaviyle çalışabilen % 45 Tedaviye rağmen çalışamayan % 80 engelli raporu alır. Konuyu araştırmanı tavsiye ederim.
arkeomania, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim hocam. Tabii ki hekime de danışacağım. Bu bilgiyi bir internet engelli forumundan aldım.

Benim sorum ama engelli raporu ile ilgili değil. Bana vermeyebilirler de. Henüz devlet hastanesine danışmadım.

Ben 2022 normal Kpss sınavına gireceğim. Şayet atanırsam bana sağlık kurulu raporu alımı esnasında sorun çıkartırlar mı? Sorum bu yönde

01 Aralık 2021 11:22

arkeomania
Şube Müdürü

Teşekkür ederim hocam. Tabii ki hekime de danışacağım. Bu bilgiyi bir internet engelli forumundan aldım.

Benim sorum ama engelli raporu ile ilgili değil. Bana vermeyebilirler de. Henüz devlet hastanesine danışmadım.

Ben 2022 normal Kpss sınavına gireceğim. Şayet atanırsam bana sağlık kurulu raporu alımı esnasında sorun çıkartırlar mı? Sorum bu yönde

güngünkonkon, 2 ay önce - Alıntıya git
Evet sorun çıkabilir. Tavsiyem engelli raporu alıp ekpssye girmen yönünde olacaktır. Geçmiş olsun başarılar.
01 Aralık 2021 15:45

yurukoglutugce
Aday Memur
Evet sorun çıkabilir. Tavsiyem engelli raporu alıp ekpssye girmen yönünde olacaktır. Geçmiş olsun başarılar.
arkeomania, 2 ay önce - Alıntıya git

hocam merhabalar bende de bipolar bozukluk hastalıgı mevcut ben e kpss düşünmüyorum cunku istedigim kurum olan dhmi normal lisansla alıyor. atandıktan sonra istenen belgelerde tam tesekkurlu hastaneden saglık belgesi de var bi sorun cıkarırlarmı hocam sizce?

01 Aralık 2021 15:51

arkeomania
Şube Müdürü

hocam merhabalar bende de bipolar bozukluk hastalıgı mevcut ben e kpss düşünmüyorum cunku istedigim kurum olan dhmi normal lisansla alıyor. atandıktan sonra istenen belgelerde tam tesekkurlu hastaneden saglık belgesi de var bi sorun cıkarırlarmı hocam sizce?

yurukoglutugce, 2 ay önce - Alıntıya git
Bipolar bozukluğa yüzde kaç engelli raporu veriliyor bilmiyorum ama diğer arkadaşa dediğim gibi sorun çıkabilir.
01 Aralık 2021 22:15

arkeomania
Şube Müdürü

yurukoglutugce, 2 ay önce - Alıntıya git
Detaylı bilgi almak için buraya yazabilirsin sorucevap@memurlar.net
08 Aralık 2021 10:55

güngünkonkon
Aday Memur

Arkadaşlar bazı yorumlarda psikiyatrilik hastalığı olanlar normal Kpss den girip sağlık kurulu raporu olumlu sonuçlanırsa normal Kpss den atanır diyorlar.

Atandıktan sonra sağlık kurulu raporu nasıl alınıyor?

Nereden randevu alınıyor?

Süreç nasıl işliyor?

Toplam 27 mesaj