Editörler : Kubil ay
09 Eylül 2021 12:26   

35 yaş
Memurlukta 35 yaş sınırı mi var 35ten sonra memur olamazsın diyorlar doğru mu bilgim yok Allah rızası için cevap verin
09 Eylül 2021 12:34

regretit
Aday Memur
Merkezi atamalarda yaş sınırı yok. Açıktan alımların yüzde 99 unda 35 yaş sınırı mevcut.
09 Eylül 2021 12:35

Yigitbal
Aday Memur
Merkezi atamalarda yaş sınırı yok. Açıktan alımların yüzde 99 unda 35 yaş sınırı mevcut.
regretit, 2 ay önce - Alıntıya git
Allah razı olsun Tşk ederim
09 Eylül 2021 14:38

isimyok44
Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
09 Eylül 2021 15:01

regretit
Aday Memur
35 e gelen de memur olmasın bi zahmet özelde uzun yıllar dikiş tutturamayanı devlet ne yapsın
isimyok44, 2 ay önce - Alıntıya git
Sanane. İş konusunda vasfı varsa gerekli donanıma sahipse yaş ne alaka. 65 yaşında emeklilik var artık eskisi gibi 50 değil. Bu yaş sınırı konusunda bir adım atılmalı.
09 Eylül 2021 15:22

.nuran
Aday Memur

açıktan hangi alımlarda 35 yaş sınırı var acaba yaş yaklaşıyorda

09 Eylül 2021 17:20

isimyok44
Memur
Sanane. İş konusunda vasfı varsa gerekli donanıma sahipse yaş ne alaka. 65 yaşında emeklilik var artık eskisi gibi 50 değil. Bu yaş sınırı konusunda bir adım atılmalı.
regretit, 2 ay önce - Alıntıya git
Çok beklersin
09 Eylül 2021 17:49

Keresi
Aday Memur
35 e gelen de memur olmasın bi zahmet özelde uzun yıllar dikiş tutturamayanı devlet ne yapsın

35 yaşındayım çocuklarımı büyüttüm atama bekliyorum. İlk iki merkezi alımda çakılı kadro diye üniversite memurluklarina tercih vermedim 3. alımı bekliyorum atanıp iş başı yapana kadar 36 olurum:)))

24 Eylül 2021 07:57

4611eem4611
Şube Müdürü
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
24 Eylül 2021 18:49

Ders Manyağı
Aday Memur

Sen mi karar veriyorsun buna. 36 yaşında memur oldum ama özel sektörde dikiş tutturamadığım için değil, özel sektörün insanın kanını emdiğini gördüğüm ve ömür boyu bu şekilde devam etmek istemediğim için. İnsanların neler yaşadığını, hangi şartlar altında olduğunu bilmeden yargıda bulunmazsan iyi edersin.

24 Eylül 2021 18:58

ahsenitakvim
Memur

zaten ozel sektorda dikis tutturamayan devlet de olmalı, devlet isi olup da zor hic bir sey gormedim. Belediyede memurum acikca soyluyorum iki haftalik egitim ile muhendislik bile yapabilirim burada. He cok arkadan is ceviren var, kimse sana is gostermez kendin zorlaman gerekir, ogrenmemen icin uzerine cok oynarlar kamuda ama zorluk noktasinda 15 yasindaki cocuk bile calisabilir kamuda zaten calisiyorlar da.

24 Eylül 2021 19:17

4611eem4611
Şube Müdürü

Özel sektörde tutunamayan insanların ortak özelliği rahatına düşkün olmalarıdır. Kimse yok kanını emiyorlar yok süründürüyorlar diye saçmalamasın. İşini hakkıyla yapan, donanımlı herkes çok iyi paralara çok iyi şartlarda çalışıyor.

24 Eylül 2021 19:49

ahsenitakvim
Memur

Özel sektörde tutunamayan insanların ortak özelliği rahatına düşkün olmalarıdır. Kimse yok kanını emiyorlar yok süründürüyorlar diye saçmalamasın. İşini hakkıyla yapan, donanımlı herkes çok iyi paralara çok iyi şartlarda çalışıyor.

4611eem4611, 1 ay önce - Alıntıya git

aynen. almanyada da hava soğuk mu?

24 Eylül 2021 19:56

4611eem4611
Şube Müdürü

aynen. almanyada da hava soğuk mu?

ahsenitakvim, 1 ay önce - Alıntıya git

Dünyadan haberin yok :)

24 Eylül 2021 20:33

ahsenitakvim
Memur

Dünyadan haberin yok :)

bana örnek ver kardeşim bu ülkede arkanda adam bi boq olamazsın. calisirsan bir yere gelirmişsin aa bu nasıl aklima gelmedi, bir tek sen biliyorsun. Guzel kardesim çok calisirsan bir yerlere gelecegini calisma arkadaslarin da biliyor ve az biraz sivrilsen oynarlar üzerine. Kim duracak bu durumda arkanda. Sistem seni korumuyor. O yuzden boş yapma git kendi hayal dunyanda yaşa

24 Eylül 2021 20:37

Ders Manyağı
Aday Memur

Sen misin buranın muhtarı, hayrola saçmalamasın falan. Ne ayaksın sen, kimsin birader!!! Kanını da emiyorlar, süründürüyorlar da. Sen öyle yaşamamış olabilirsin diye herkesi de kendin gibi belleme. İşine bak!!!

24 Eylül 2021 20:37

4611eem4611
Şube Müdürü

bana örnek ver kardeşim bu ülkede arkanda adam bi boq olamazsın. calisirsan bir yere gelirmişsin aa bu nasıl aklima gelmedi, bir tek sen biliyorsun. Guzel kardesim çok calisirsan bir yerlere gelecegini calisma arkadaslarin da biliyor ve az biraz sivrilsen oynarlar üzerine. Kim duracak bu durumda arkanda. Sistem seni korumuyor. O yuzden boş yapma git kendi hayal dunyanda yaşa

Köyünden dışarı çık da millet ne hayatlar yaşıyor bir gör :) Söylediğin şeyler ve gerçekler birbiriyle uyuşmuyor

24 Eylül 2021 20:42

ahsenitakvim
Memur

Köyünden dışarı çık da millet ne hayatlar yaşıyor bir gör :) Söylediğin şeyler ve gerçekler birbiriyle uyuşmuyor

hahaha bir lisensefali vakası daha, tamam sen haklısın kardeş

24 Eylül 2021 20:46

4611eem4611
Şube Müdürü

hahaha bir lisensefali vakası daha, tamam sen haklısın kardeş

Zaten haklıyım.

Toplam 18 mesaj

ANKET
Merkez Bankasının faizleri 2 puan indirmesini nasıl buldunuz?