Editörler : crops35
10 Eylül 2021 02:54   

Antalya ikm ne zaman çağırır? 2021

Mayısta başvurmuştum mülakat başarılı ve asıl olarak kazandım. Evrakları Ağustosun 2sinde gönderdim büyük ihtimal güvenlik soruşturması aşamasındayım. Fakat websitesini takip ediyorum herhangi bir bilgilendirme yok. Ben gibi bekleyenler varsa burdalar mı?

10 Eylül 2021 13:36

HYAVUZZ
Aday Memur

bende aynı durumdayım ben 14 temmuzda teslim ettim siteden açıklama olmayacak arıcaz dediler

10 Eylül 2021 14:01

megaronides
Aday Memur

bende aynı durumdayım ben 14 temmuzda teslim ettim siteden açıklama olmayacak arıcaz dediler

HYAVUZZ, 2 hafta önce - Alıntıya git

valla bir kere arayıp ulasamayınca yedeklerden cagırmazlar umarım :)

10 Eylül 2021 15:06

HYAVUZZ
Aday Memur

kendi numaram dışında bi numara daha istediler ona rağmen her pazartesi arıyorum gelişme var mı diye

10 Eylül 2021 15:12

megaronides
Aday Memur

kendi numaram dışında bi numara daha istediler ona rağmen her pazartesi arıyorum gelişme var mı diye

İkinci no olarak babamın no vermiştim ama ne arayan var ne soran umarım websiteden bilgilendirme yaparlar

10 Eylül 2021 15:31

megaronides
Aday Memur

bu arada az önce adliyeyi aradım işlemlerin devam ettiğini söylediler daha net bir tarih vermediler

10 Eylül 2021 16:35

HYAVUZZ
Aday Memur

hocam komisyona özellikle sordum ben zamanında siteden bi açıklama yapılmayacak dendi bilgin olsun

10 Eylül 2021 16:47

megaronides
Aday Memur

hocam komisyona özellikle sordum ben zamanında siteden bi açıklama yapılmayacak dendi bilgin olsun

teşekkür ederim o zaman telefondan bekleriz hakkımızda hayırlısı olsun

22 Eylül 2021 15:12

Avciseyit1
Aday Memur

teşekkür ederim o zaman telefondan bekleriz hakkımızda hayırlısı olsun

megaronides, 2 hafta önce - Alıntıya git
Henüz başlayan oldu mu acaba Türkiye genelinde herhangi bir cezaevi yani
23 Eylül 2021 02:07

megaronides
Aday Memur
Henüz başlayan oldu mu acaba Türkiye genelinde herhangi bir cezaevi yani
Avciseyit1, 5 gün önce - Alıntıya git

adliyeler farklı cagırıyor kimi adliyeye yeni evrak teslim edenler var biz teslim edeli bir buçuk ay olacak belki iki. beklemedeyiz. antalya ikm için wp grubu varsa özelden ulaşabilirler mi?

Toplam 9 mesaj

ANKET
Yemek siparişi için hangi uygulamayı daha sık kullanıyorsunuz?