Editörler : ayşegül bgm

Yasaklı
11 Eylül 2021 01:22

Ankara kulisi ve İşkur müdürü atama hakkindaki Bügün ki aciklamaları
1)ANKARA KULİSİ SAHİBİ ABDURRAHİM SEMAVİ BUGÜN MARAŞ'TA CUMHURBAŞKANI VE SAĞLIK BAKANIMIZIN OLDUĞU PROTOKOLDE SOHBETTE BULUNMUŞ. SOHBET SONUCU 43 BİN SAĞLIK ATAMASI (İŞÇİ DAHİL) DUYURUSUNUN BİRKAÇ GÜN İÇİNDE GELECEĞİNİ SÖYLEMİŞTİR. 2)İŞKUR PERSONELİ FATİH OKUR YAYINIMIZA KATILMIŞ VE İŞKUR MÜDÜRÜNDEN, SAĞLIK BAKANLIĞI İLE YAPTIĞI İSTİŞARELERİ AKTARMIŞ, 43 BİN ATAMA YAPILACAĞI VE BUNUN İÇİNDE İŞÇİ SAYISININ AZ OLACAĞI VE HATTA 35 BİN KADRONUN SAĞLIKÇI OLACAĞINI BELİRTMİŞTİR. TEK SEFERDE ALINACAĞINI DA EKLEMİŞTİR.

does it matter
Yasaklı
11 Eylül 2021 01:26

Ankara Kulisi yanılmaz hayırlı olsun

Jagro
Yasaklı
11 Eylül 2021 01:28

Hayirli Tercihler şimdiden herkese
does it matter, 3 yıl önce

Ankara Kulisi yanılmaz hayırlı olsun

elmstreet
Memur
11 Eylül 2021 01:44

Kim yazmış bu yazıyı

Jagro
Yasaklı
11 Eylül 2021 01:47

Yukarida isimleri gecen kisiler Saglikci birligi sesli sohbetinde verdiler bu bilgileri.
elmstreet, 3 yıl önce

Kim yazmış bu yazıyı

elmstreet
Memur
11 Eylül 2021 01:49

sesli sohbet ne zaman ve nerede yapıldı acaba ve sizce doğru olma ihtimali var mıdır?

Jagro, 3 yıl önce
Yukarida isimleri gecen kisiler Saglikci birligi sesli sohbetinde verdiler bu bilgileri.

Anestezitekniker00
Aday Memur
11 Eylül 2021 01:51

Allahım nolur gerçek olsun , çok ihtiyacım var artık kendimi hiç iyi hissetmiyorum şu son günlerde bu duyuru gerçekse ilaç gibi olur

Jagro
Yasaklı
11 Eylül 2021 02:04

Telegramda saglikci birligi grubunda yapildi hocam.Bugun abdurrahim semavi k.marastaydi .Cb ve fkoca 2 ay once d.bakirda miting duzenlediginde, Cb d.bakir cezaevinde abdurrahim semavinin iskence gordugunu falan soylemis ve ismini telaffuz etmiisti.Hatta videosu falanda vardi .Bu yuzden soyledikleri dogru gibi geliyor bana. Adam bariz bir sekilde niye yalan soylesin ki. 2 ay once bakanin soyledigi tarihle de uyusuyor bu ay sonuna dogru veya ekim baslarinda kılavuz gelmesi muhtemel bence.Az once twitter sesli sohbette abdurrahim semavi ;protokolde bakanin danismanina da sordum bakanliktan birilerini yanimda aradi ve sb atamasini sordu.Bakanliktaki kisi " calismalarin yapildigini birkac gun icinde duyurunun gelecegini soyledi" diyede ekledi.Yani bilmiyorum ki her ne kadar verdigi tarihler dogru cikmasada bu kadar ayrintili yalan soylecegini dusunmuyorum nedense.
elmstreet, 3 yıl önce

sesli sohbet ne zaman ve nerede yapıldı acaba ve sizce doğru olma ihtimali var mıdır?

Attmetehan
Memur
11 Eylül 2021 02:04

Hemen valizimi topluyorum

Jagro
Yasaklı
11 Eylül 2021 02:05

Bugun saat 9 gibi
elmstreet, 3 yıl önce

elmstreet
Memur
11 Eylül 2021 02:06

birkaç gün demesi kafamı karıştırdı o kadar yakın olabilir mi ki ama keşke olsa

Jagro, 3 yıl önce
Telegramda saglikci birligi grubunda yapildi hocam.Bugun abdurrahim semavi k.marastaydi .Cb ve fkoca 2 ay once d.bakirda miting duzenlediginde, Cb d.bakir cezaevinde abdurrahim semavinin iskence gordugunu falan soylemis ve ismini telaffuz etmiisti.Hatta videosu falanda vardi .Bu yuzden soyledikleri dogru gibi geliyor bana. Adam bariz bir sekilde niye yalan soylesin ki. 2 ay once bakanin soyledigi tarihle de uyusuyor bu ay sonuna dogru veya ekim baslarinda kılavuz gelmesi muhtemel bence.Az once twitter sesli sohbette abdurrahim semavi ;protokolde bakanin danismanina da sordum bakanliktan birilerini yanimda aradi ve sb atamasini sordu.Bakanliktaki kisi " calismalarin yapildigini birkac gun icinde duyurunun gelecegini soyledi" diyede ekledi.Yani bilmiyorum ki her ne kadar verdigi tarihler dogru cikmasada bu kadar ayrintili yalan soylecegini dusunmuyorum nedense.

Jagro
Yasaklı
11 Eylül 2021 02:07

bohta cikabilir dostum:) abdurrahim semavi dogru soyluyor olabilir ama bakana guvenilmez daha once de onumuzdeki gunler diyip bir iki ay sonra alima cikmisti.
Attmetehan, 3 yıl önce
Hemen valizimi topluyorum

Jagro
Yasaklı
11 Eylül 2021 02:09

Bakanligin Onumuzdeki gunler demesi =en az 3 hafta
elmstreet, 3 yıl önce

birkaç gün demesi kafamı karıştırdı o kadar yakın olabilir mi ki ama keşke olsa

Attmetehan
Memur
11 Eylül 2021 02:22

Valla ankarakulusi pek güven vermiyor ama inş doğrudur
Jagro, 3 yıl önce
bohta cikabilir dostum:) abdurrahim semavi dogru soyluyor olabilir ama bakana guvenilmez daha once de onumuzdeki gunler diyip bir iki ay sonra alima cikmisti.

Anestezitekniker00
Aday Memur
11 Eylül 2021 02:29

Keşke alımı bölmeden yapsalar ama sanmıyorum tekte 35 bin almazlar eğer sayı şayet doğruysa 20-15 filan yaparlar ilk alımı da 20 bin alırlar

Attmetehan
Memur
11 Eylül 2021 02:33

Tekte 35 zor ikiye bölünür bencede
11 Eylül 2021 02:36

semavinin lafını buraya yazman bile hata

11 Eylül 2021 03:58

Reis sence % kaç doğrudur bu platformda bi senin yazılar bana mantıklı ve güvenilir geliyo

Jagro, 3 yıl önce

beratasa
Daire Başkanı
11 Eylül 2021 04:21

Arkadaşlar dediğiniz şahısları pek tanımam bilmem. Atama haberi ile ilgili olarak şunu söyleyeyim; bakanlıkta ataması yapılmış arşiv araştırması bekleyen 1000'e yakın personel var. bende bunlardan biriyim. 18 haziran atandım. hala arşiv soruşturması bekliyorum. whatsapp grubuna yazılan bilgi bizlerin pazartesi ya da salı günü kararnamenin çıkacağı idi. 1-2 gün mubetti bu olabilir.

Jagro
Yasaklı
11 Eylül 2021 05:11

Genel olarak herseyi tartip olctugumde Ekimde kılavuzun gelecegini dusunuyorum bu yuzden yukaridaki bilgiler akla yatkin geliyor. Guvendigim tek bir duyumcu var oda saglikmevzuat onun aciklama yapmasini bekliyorum simdilik ama muhtemelen yine calisma yok diyecek.Cunku bakanlikta atama kararlarini veren komisyon 16 eylul de ilk defa ve yeniden atama kurasi basvurulari bittigi gun toplanacakmis .Eger maliyeden onay gelmisse komisyon calismalari baslatir ,hareketli gunlere gecmis oluruz.
YusufKadir1543, 3 yıl önce

Reis sence % kaç doğrudur bu platformda bi senin yazılar bana mantıklı ve güvenilir geliyo

11 Eylül 2021 05:17

Cevapladığın için teşekkürler

Jagro, 3 yıl önce
Genel olarak herseyi tartip olctugumde Ekimde kılavuzun gelecegini dusunuyorum bu yuzden yukaridaki bilgiler akla yatkin geliyor. Guvendigim tek bir duyumcu var oda saglikmevzuat onun aciklama yapmasini bekliyorum simdilik ama muhtemelen yine calisma yok diyecek.Cunku bakanlikta atama kararlarini veren komisyon 16 eylul de ilk defa ve yeniden atama kurasi basvurulari bittigi gun toplanacakmis .Eger maliyeden onay gelmisse komisyon calismalari baslatir ,hareketli gunlere gecmis oluruz.
Toplam 60 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi