Editörler : gubaz
11 Eylül 2021 19:14   

İşe gitmekte zorlanıyorum

Arkadaşlar merhaba 2 yıllık memurum.Akil hastalığım var.İse gidip gelmekte baya zorlaniyorum hastalığım dolayisiyla.Ne yapabilirim bana yardımcı olur musunuz?

12 Eylül 2021 23:42

suverek
Şef
Allah şifa versin. Daha önce engel oranın yüzde 40 ve altında ise. Ve şuan rahatsızlığın yüzde 60 ve üstünde ise malulen emekli olabilirsin. Tabi toplam en az 10 yıl geçmişe dönük özel de çalışma dahil olmalı
13 Eylül 2021 15:30

oguz.boyu
Aday Memur

Bende ağır psikoz süreçlerinde ve rexapin kullandığım dönemlerde uyukluyordum yolda hayli zorlanıyorum ki beenimm ki geçici idi Allahtan Allah yarımcınız olsun, tedavi pek mümkün değilse geriye malülen emeklilik kalıyor.

13 Eylül 2021 18:56

sertaçakınım
Genel Müdür

sorma benim kafada aynı işe gitmek zul geliyor bana

14 Eylül 2021 13:20

Gölge12345
Aday Memur

Heyet raporu veriliyormuş psikiyatri hastalarına o raporu nereden alabilirimki

14 Eylül 2021 13:29

firatkaran
Memur

Heyet raporu veriliyormuş psikiyatri hastalarına o raporu nereden alabilirimki

Gölge12345, 1 ay önce - Alıntıya git

heyete psikiyatrist gönderecek. Önce psikiyatriste gidin durumunuzu güzelce anlatın. Gerekli görürse o gönderir

14 Eylül 2021 15:49

oguz.boyu
Aday Memur

@Gölge12345 doktora bağlı ben ağır psikozda iken 15 günü zor aldımm 5 gün veriyordu hergele doktor 40 gün dolduğu için 15 gün verdi canını aldım saki adamın.

14 Eylül 2021 18:49

Gölge12345
Aday Memur

heyete psikiyatrist gönderecek. Önce psikiyatriste gidin durumunuzu güzelce anlatın. Gerekli görürse o gönderir

firatkaran, 1 ay önce - Alıntıya git

Doktorun rapor vereceğini sanmıyorum.Disaridan hasta olduğum anlaşılmıyor.

15 Eylül 2021 01:27

firatkaran
Memur

Doktorun rapor vereceğini sanmıyorum.Disaridan hasta olduğum anlaşılmıyor.

Gölge12345, 1 ay önce - Alıntıya git

doktorlar sitesi vs den yorumlara bakıp anlayışlı bi psikiyatrist e gidin, Psikiyatriste anlatın dışarıdan belli olmuyor ama böyle böyle diye, yanlış hatırlamıyorsam başka bir başlığa ilaç kullandığınızı yazmıştınız, eğer ilacı psikiyatrist yazdıysa zaten kaydınız vardır doktor onu görür. olmadı daha öncek gittiğiniz doktorun bulunduğu hastaneden epikriz alın. hatta psikiyatriste epikrizle çıksanız daha iyi olur. Çok bunalsıysanız heyet almanız iyi olur. Önemli olan doktora derdinizi aktarabilmek

15 Eylül 2021 08:13

Gölge12345
Aday Memur

doktorlar sitesi vs den yorumlara bakıp anlayışlı bi psikiyatrist e gidin, Psikiyatriste anlatın dışarıdan belli olmuyor ama böyle böyle diye, yanlış hatırlamıyorsam başka bir başlığa ilaç kullandığınızı yazmıştınız, eğer ilacı psikiyatrist yazdıysa zaten kaydınız vardır doktor onu görür. olmadı daha öncek gittiğiniz doktorun bulunduğu hastaneden epikriz alın. hatta psikiyatriste epikrizle çıksanız daha iyi olur. Çok bunalsıysanız heyet almanız iyi olur. Önemli olan doktora derdinizi aktarabilmek

firatkaran, 1 ay önce - Alıntıya git

Tamam çok teşekkür ederim

Toplam 9 mesaj

ANKET
Merkez Bankasının faizleri 2 puan indirmesini nasıl buldunuz?