Editörler : gubaz
15 Eylül 2021 20:26

urfa bana küsmüş
Memur

sınıflar tek tek kapatılıyor

15 Eylül 2021 22:57

ramazzoli
Müsteşar

İmkanlar dahilinde ..gerekirse cumartesi pazar gunleride okullar açık tutularak ..aynı ortamda daha az öğrenciyi bir arada tutmak gerekir .

Öğrenciler ve öğretmenler okullarda gorevlendirilecek sağlıkcilar tarafından covid taraması yapılması lazım .

Her gün sabah sınıflar gezilerek covid taraması yapılması lazım .

Şikayeti olan sorgulanmalı .

15 Eylül 2021 22:59

ramazzoli
Müsteşar

İmkanlar dahilinde ..gerekirse cumartesi pazar gunleride okullar açık tutularak ..aynı ortamda daha az öğrenciyi bir arada tutmak gerekir .

Öğrenciler ve öğretmenler okullarda gorevlendirilecek sağlıkcilar tarafından covid taraması yapılması lazım .

ramazzoli, 2 hafta önce - Alıntıya git

Okulun tamamı aynı anda teneffüse cikarilmamali .

Sınıflar kademeli olarak teneffüse çıkmalı .

16 Eylül 2021 16:47

urfa bana küsmüş
Memur

aslında ctesi pazar günleri de ders verilebilinirdi. Ama bir hocamız buradan olmaz babında bizim dinlenmeye hakkımız yok mu demişti. Aslında hak verdim

16 Eylül 2021 21:15

ramazzoli
Müsteşar

aslında ctesi pazar günleri de ders verilebilinirdi. Ama bir hocamız buradan olmaz babında bizim dinlenmeye hakkımız yok mu demişti. Aslında hak verdim

urfa bana küsmüş, 2 hafta önce - Alıntıya git

Herkes fedakarlık yapmalı .

Sağlıkçılar 1.5 senedir yapıyor

16 Eylül 2021 21:27

derin sessizlik
Aday Memur

hiçbirşeye gerek yok, eğitim olduğu gibi devam etmeli, bir daha pc başından ders anlatmayız umarım, test falan da hikaye, okullara rehberlik alanında destek lazım sadece, öğrenciler eğitimden çok uzak kalmış, telefon vs ile kafalar dolmuş, 40 dk sınıfta oturmak işkence geliyor onlara, ekonomi çocukları da vurmuş, 8 den 15 e kadar yemek yemeden duranlar var, her tenefüs alışveriş yapanda, hastalık devri geçti aşısı var, sorun hastalıktan daha büyük.

17 Eylül 2021 12:33

urfa bana küsmüş
Memur

çok haklısın

17 Eylül 2021 18:42

hugo.almeida
Müsteşar Yardımcısı

Modern ülkelerde insanları daha az çalıştırarak daha çok verim alma üzerine geliştirmeler yapılırken insanları haftanın her günü çalıştırıp verimi arttırmaya çalışmak bize özgü olur sadece.

Ağzınızı her açtığınızda sağlıkçılar diyorsunuz. Sanki sağlıkçılar çok meraklı fazladan mesai yapmaya. Adamları zorla hastanelere hapsetiler, istifa etmeyi yasakladılar. Bu fedakarlık falan değil. Boyuna adamları örnek vermeyin. Onlara yapılan muamele de yanlıştı.

17 Eylül 2021 19:12

skramz
Şef

Zorla yaptılar. Hem niye fedakarlık yapmak zorundayız herhangi birimiz ben de bunu anlamıyorum

19 Eylül 2021 21:04

ramazzoli
Müsteşar

Modern ülkelerde insanları daha az çalıştırarak daha çok verim alma üzerine geliştirmeler yapılırken insanları haftanın her günü çalıştırıp verimi arttırmaya çalışmak bize özgü olur sadece.

Ağzınızı her açtığınızda sağlıkçılar diyorsunuz. Sanki sağlıkçılar çok meraklı fazladan mesai yapmaya. Adamları zorla hastanelere hapsetiler, istifa etmeyi yasakladılar. Bu fedakarlık falan değil. Boyuna adamları örnek vermeyin. Onlara yapılan muamele de yanlıştı.

hugo.almeida, 1 hafta önce - Alıntıya git

Sanki normal şartlar altında konuşuyoruz .

Pandemi var pandemi .

O yüzden diyorum herkes fedakarlık yapmalı .

Ama bakıyorumda koca koca adamlar burnunu kapatmaktan aciz

19 Eylül 2021 21:13

hugo.almeida
Müsteşar Yardımcısı

Sanki normal şartlar altında konuşuyoruz .

Pandemi var pandemi .

O yüzden diyorum herkes fedakarlık yapmalı .

Ama bakıyorumda koca koca adamlar burnunu kapatmaktan aciz

ramazzoli, 1 hafta önce - Alıntıya git

Tabi canım. Vatandaş fedakarlık yapıp düğün iptal etsin siyasiler miting yapsın. Vatandaş fedakarlık yapıp dükkanı açmasın ama boş dükkana iki katı fatura gelsin. Öğretmen fedakarlık yapıp uzaktan eğitim malzemesi alsın ama bir tane maske bile göndermesinler, sağlıkçılar istifa yasağı gelsin, çalışma saatleri artsın izinleri kaldırılsın ama 3 kuruş zam yapılmasın.

Hikayeler. Masallar.

19 Eylül 2021 21:18

ramazzoli
Müsteşar

Tabi canım. Vatandaş fedakarlık yapıp düğün iptal etsin siyasiler miting yapsın. Vatandaş fedakarlık yapıp dükkanı açmasın ama boş dükkana iki katı fatura gelsin. Öğretmen fedakarlık yapıp uzaktan eğitim malzemesi alsın ama bir tane maske bile göndermesinler, sağlıkçılar istifa yasağı gelsin, çalışma saatleri artsın izinleri kaldırılsın ama 3 kuruş zam yapılmasın.

Hikayeler. Masallar.

Kendin için .

İnsanlık için .

Eleştirdiğin insanlar gibi davranma

19 Eylül 2021 22:08

urfa bana küsmüş
Memur

yahu her ikinizde haklısınız

Deli miyim neyim...

19 Eylül 2021 22:41

Kaknüsçe
Aday Memur
9 - 10 - 11 haftada 43 saat ders yapıyor. Nasıl vereceksiniz 2 günde acaba? Dersleri önemli önemsiz diye mi ayıracaksınız? Bence olacak iş değil o.
19 Eylül 2021 23:07

hugo.almeida
Müsteşar Yardımcısı

Kendin için .

İnsanlık için .

Eleştirdiğin insanlar gibi davranma

ramazzoli, 1 hafta önce - Alıntıya git

Davranmıyoruz. Davranmıyoruz doğrusu. Çünkü birileri bize yasak koyuyorken kendileri koydukları yasakları deliyor. Bazıları da çıkıp hâlâ fedakarlık muhabbeti çeviriyor.

20 Eylül 2021 11:01

ramazzoli
Müsteşar

Davranmıyoruz. Davranmıyoruz doğrusu. Çünkü birileri bize yasak koyuyorken kendileri koydukları yasakları deliyor. Bazıları da çıkıp hâlâ fedakarlık muhabbeti çeviriyor.

Olan bize oluyor

22 Eylül 2021 22:37

urfa bana küsmüş
Memur

Ankara milli eğitim bakanlığı bilmem ne dairesi başkanlığı yok mu bir çalışmanız

ne yapıyoruz

bekleyecek miyiz

bekleyeceksek neeereeeeyyyeee kaaadarr

Toplam 37 mesaj

ANKET
Yemek siparişi için hangi uygulamayı daha sık kullanıyorsunuz?