Editörler : **sude**
13 Eylül 2021 22:09   

covid-19a karşı yapılan aşılarına güveniyor musunuz?
covid-19a karşı yapılan aşılarına güveniyor musunuz?

Bu ankete 7 günde, 22 kişi oy kullandı ve 20/09/2021 22:09 tarihinde sona erdi.

17 Eylül 2021 23:28

fatntfs
Aday Memur

Eczanedeki ilaçlara ne kadar güveniyorsunuz.

18 Eylül 2021 00:31

hayatixxx
Genel Müdür

Eczanedeki ilaçlara ne kadar güveniyorsunuz.

fatntfs, 1 ay önce - Alıntıya git

anket olarak hazırladığım başlığı memurlar.net anket şeklinde yayınlamıyorsa konu kapatılabilir,

18 Eylül 2021 10:57

horoz2034
Aday Memur

Hayir güvenmiyorum aşıyı üreten firma ile sağlık bakanlığının sorumluluk almadığı henüz tüm adamları tamamlanmadan insanlara enjekte edilen deney sıvılarını ben nasıl güvenebilirsin. Sigaradan kaynaklı günlük olum oranları da açıklansın eğer vatandaşın sağlığı hususunda samimiyet varsa ambalajlı gıdaların içeriği yediğimiz ekmeğin içeriği hususunda bir kısıtlama var mı yok çünkü o içerikleri de küresel semaya/güç üretiyor bize iki taraflı cakiyorlar anlaşılan onun için guvenmiyorum

18 Eylül 2021 19:54

Baba Janga
Şube Müdürü
Asi madem cok faydali cok guzel o zaman neden asi onam formunda her turlu sorumluluk bana aittir diyorsunuz ?
19 Eylül 2021 00:13

Psixx
Aday Memur
Asi madem cok faydali cok guzel o zaman neden asi onam formunda her turlu sorumluluk bana aittir diyorsunuz ?
Baba Janga, 1 ay önce - Alıntıya git
Dostum hic tibbi islem gecirmedin sanirim? Ameliyata girerken de ayni onami aliyolar o zaman da aa doktor kendine guvenmiyor deyip birakirr misin ameliyati?
20 Eylül 2021 00:07

a.yalcin.65
Memur
Dostum hic tibbi islem gecirmedin sanirim? Ameliyata girerken de ayni onami aliyolar o zaman da aa doktor kendine guvenmiyor deyip birakirr misin ameliyati?
Psixx, 4 hafta önce - Alıntıya git
Pekinkizamik asisinda da bu form var mi
20 Eylül 2021 00:41

Psixx
Aday Memur
Pekinkizamik asisinda da bu form var mi
a.yalcin.65, 4 hafta önce - Alıntıya git
Arkadaslar size iyi bi haberim var sinovac uygulanirken artik form doldurulmuyor rahatca asinizi olabilirsiniz tek derdiniz formsa eger
21 Eylül 2021 07:16

durdu06
Memur
Başka çaremiz var mı guvenmekten başka 12 yaşında ki çocuğum hariç bizler asi olduk ama olmayan çocuğum şuan okulda covide yakalandı
23 Eylül 2021 01:07

huzur_14
Aday Memur

Zerre kadar guvenmiyorum

Ne o hastalık tespit etmeyen PCR,ne de ası adı altında gen terapisi.

23 Eylül 2021 01:10

huzur_14
Aday Memur
Başka çaremiz var mı guvenmekten başka 12 yaşında ki çocuğum hariç bizler asi olduk ama olmayan çocuğum şuan okulda covide yakalandı
durdu06, 4 hafta önce - Alıntıya git

İyileşme yüzde 99.98

Riski yuz binde 1,12 yaş için.onun için 71 kat kalp krizi ve myokardit yapan ,uzun vade de sonuç bilinmeyen,0.84 Luk koruma olan birseye kobay olmaya değmez.

Toplam 10 mesaj

ANKET
Memurlar.net'in yeni sürümünü;