Editörler : crops35
13 Eylül 2021 22:29   

Kpss ye yeni eklenen konular var mı?

Nerden bulabiliriz yeni eklenen konulari?

13 Eylül 2021 22:50

Mitralyöz Etkisi
Şef

Bulamazsın çünkü yok kpss hiç değişmedi değişmez bu sınavın amacı okuduğunu anlayabilen,minimum genel kültüre sahip olan,muhakeme gücü yüksek memur seçmek onlarca senedir aynıdır banka elemanı seçme sınavı gibi düşünün öyle hızlı bi test bu o yüzden formatı değişmez formatı budur yks gibi 12 yıllık eğitimin ve üstüne ünide gireceğin derslerin altyapısını oluşturmak veya tus gibi uzmanlığa yönelik bildiklerini ve öğrendiklerini test etmek gibi amacı yoktur kısaca eklenen koni yok 20 yıldır standart.

14 Eylül 2021 15:40

özgür-297
Aday Memur

ben cimere yazdım ingilizce ve bilgisayardan soru sorulsun abuk subuk gereksiz tarih coğrafya ezberleyeceğimize yok bizden bi şey olmaz anca ezberci zihniyet ne oldu şimdi unuttum hepsini çalıştığım sözel bilgileri

14 Eylül 2021 16:20

Boncuk4
Aday Memur

ben cimere yazdım ingilizce ve bilgisayardan soru sorulsun abuk subuk gereksiz tarih coğrafya ezberleyeceğimize yok bizden bi şey olmaz anca ezberci zihniyet ne oldu şimdi unuttum hepsini çalıştığım sözel bilgileri

özgür-297, 1 ay önce - Alıntıya git

Aman aman iyi ki seni dinlememişler :))

Her zaman karşimiza çikicak olan tarih coğrafyayi tercih ederim.Unutsak da yine hatirlariz

16 Eylül 2021 01:30

özgür-297
Aday Memur

Aman aman iyi ki seni dinlememişler :))

Her zaman karşimiza çikicak olan tarih coğrafyayi tercih ederim.Unutsak da yine hatirlariz

Boncuk4, 1 ay önce - Alıntıya git

tabi zaten bi memurun çoruh nehri üzerindeki barajın ismini veya osmanlıda kafes sistemini kim kaldırdı bilmesi çoook önemli tabi

hiç sormasınlar demiyorum temel tarih coğrafya bilgileri sorsunlar tabi ki

bir memurun illaki bilgisayarla işi olur bilgisayar çağındayız ingilizce de lazım olur ne biliyim bi evrakta bi ingilizce yazı olur okuması gerekir hiç işine yaramasa bile yabancı dil öğrenmiş oluruz hem çalışması da daha kolay olur boş bilgileri ezberlemekten

siz böyle ezberci zihniyete razıyız derseniz bi halt olmaz bu ülkeden tabi

17 Eylül 2021 00:07

İhtiyarkelebek
Aday Memur

özgür-297, 1 ay önce - Alıntıya git
İngilizceyi de unutmayacak mısınız ? Pratik yapmadıktan sonra öğrenmeye ne gerek var ? Şahsen tarih ve coğrafya çok yerinde ben ülkemin dört bir yanında ne yetişiyor ne meşhur ne çıkıyor biliyorum hoşumada gidiyor . Tarihte aynı şekil geçmişte yaşadığımız olaylar , savaşlarımız, anlaşmalarımız bunlar da aynı şekil . Adı üstünde genel kültür yani kültürel açıdan bi katkısı oluyordur az çok.
Toplam 5 mesaj

ANKET
Merkez Bankasının faizleri 2 puan indirmesini nasıl buldunuz?