Editörler : swat3410

Nizamettin1453
Genel Müdür
15 Ekim 2021 15:35

Arlequin sen hangi emniyetten bahsediyosun kardeş t.c. Emniyette her rütbede sınav var mülakat var, diğer dediklerinde pespembe düşler, sen kaç yıldır emniyettesin kaç ilde kaç farklı birimde çalıştın doğru ve dürüstçe bir yazarmısın?

Bak benim 10 yılın üstü emniyet tecrübem 4 den fazla ilde asil hizmetim 10 dan fazla farklı birimde çalışmışlığım vardır ayrıca emniyetten önce 6 ayda orduda askerliğim var?

Sen yeni polismisin

15 Ekim 2021 16:34

10 tane polise sor, cocuklari icin zaruri haller diisnda polis olsun istermi...brn baslayim 15 yillik olarak..zaruri bile kalsa evladimi polis yapmam..buyuk konusmayim ama Bimde A101 de felan calissin mutlu olsun...şahsi fikrimdir linc etmeyin hrmen...

Arlequin
Şef
15 Ekim 2021 19:36

Senin hatırladığın eski sistem yeni sistem de polis amirlerinin üst rütbeye terfinin merkez veya yüksek değerlendirme kurulunda görüşülebilmesi için bulunu.Rütbeşerefli en az bekleme süresini tamamlamış olmak ve iyi veya çok iyi performans puanı almak şartı aranır yani bunları tamamlıyorsan kıdem ve şikayet sırasınca rütbeni yazılı sınav olmadan alabiliyorsun. Öte yandan emniyet amirliğinden 4 sınıf emniyet müdürlüğüne terfi etmek için yukarıda saydığım tanım ve yapılacak yazılı ve sözlü sınav ayrıyeten yöneticilik sınavın da başarılı olmak şartı var. Polislik kaç yıl nerede görev yaptıkla ölçülmez biraz eski polis olduğun için geri kalmışsın ama önemli değil açar okursun

Nizamettin1453, 3 yıl önce

Arlequin sen hangi emniyetten bahsediyosun kardeş t.c. Emniyette her rütbede sınav var mülakat var, diğer dediklerinde pespembe düşler, sen kaç yıldır emniyettesin kaç ilde kaç farklı birimde çalıştın doğru ve dürüstçe bir yazarmısın?

Bak benim 10 yılın üstü emniyet tecrübem 4 den fazla ilde asil hizmetim 10 dan fazla farklı birimde çalışmışlığım vardır ayrıca emniyetten önce 6 ayda orduda askerliğim var?

Sen yeni polismisin

Arlequin
Şef
15 Ekim 2021 19:37

Telefondan kaynaklı imla hataları için özür dilerim şikayet* liyakat olacak

Arlequin, 3 yıl önce

Senin hatırladığın eski sistem yeni sistem de polis amirlerinin üst rütbeye terfinin merkez veya yüksek değerlendirme kurulunda görüşülebilmesi için bulunu.Rütbeşerefli en az bekleme süresini tamamlamış olmak ve iyi veya çok iyi performans puanı almak şartı aranır yani bunları tamamlıyorsan kıdem ve şikayet sırasınca rütbeni yazılı sınav olmadan alabiliyorsun. Öte yandan emniyet amirliğinden 4 sınıf emniyet müdürlüğüne terfi etmek için yukarıda saydığım tanım ve yapılacak yazılı ve sözlü sınav ayrıyeten yöneticilik sınavın da başarılı olmak şartı var. Polislik kaç yıl nerede görev yaptıkla ölçülmez biraz eski polis olduğun için geri kalmışsın ama önemli değil açar okursun

Ayhan5414
Yasaklı
16 Ekim 2021 13:05

Bak güzel kardeşim 12 yılım.bitti bu meslekte....

Polislik güzel meslektir ama maalese kötü ve siyasi yalaka yöneticiler sayesinde de yapılacak meslek degil . he torpilliyim dersen dairedeki polise göre 10 numara diyecektir sana ama karakolcuya resmi ekipciye ve operasyonel şubelerde çalışanlarda sana sakın bulaşma diyecek... Ailene zaman ayiramazsin bayram yok seyran yok hatta 3 sene izne ayrılaamdim kapaliydi..bunlara aciksan sıkıntı yok.... Maaş için yapılacak meslek degil

Nizamettin1453
Genel Müdür
16 Ekim 2021 15:50

Nedemek maaşı için yapılır iş değil polislik, yanşye çalışıyonsen! Git dilekçever senin maaşını hazineye bağışlasınlar öyleyse.

Kıl oluyorum bu maaşı için yapılmaz diyenere ah keşke böyle konuşanları saptayıpta idare maaşınızı hazineye aktarsa.

Emniyetçilik ayın 15inde yatan maaşı için yapılan bir memurluktur okadar

Ayhan5414
Yasaklı
16 Ekim 2021 16:15

Polis olmayanların veya ihraç olanların hala burada yazmasına sinir oluyorum bende

Nedemek maaşı için yapılır iş değil polislik, yanşye çalışıyonsen! Git dilekçever senin maaşını hazineye bağışlasınlar öyleyse.

Kıl oluyorum bu maaşı için yapılmaz diyenere ah keşke böyle konuşanları saptayıpta idare maaşınızı hazineye aktarsa.

Emniyetçilik ayın 15inde yatan maaşı için yapılan bir memurluktur okadar

Poliss155
Memur
16 Ekim 2021 16:34

İnan bana hiç dışardan göründüğü gibi değil sivil hayatı unutturuyor sana zamanla robotlasiyorsun. ben önermiyorum

Nizamettin1453
Genel Müdür
16 Ekim 2021 17:05

Aslınsa bakanlık emniyetçi alımlarında mutlaka şunu sormalı sen maaşı içinmi bu memuriyeti istiyorsun yoksa başka ne sebeple vs vs

Orda hayır ben maaşı için bu memuriyete gelmedim diyenlere tamam öyleyse bunlara dilekçe yazdırın maaşlarının yarısını heray düzenli hazineye bağışlanmasını istiyorum geri kalan yarısı bide bu memuriyetin şerefi sevabı bana kâfidir diye.

Arlequin
Şef
16 Ekim 2021 19:08

Yazını yazıp maaşının yarısını hayır kurumlarına bağışlayabilirsin bunun için engel yok

Aslınsa bakanlık emniyetçi alımlarında mutlaka şunu sormalı sen maaşı içinmi bu memuriyeti istiyorsun yoksa başka ne sebeple vs vs

Orda hayır ben maaşı için bu memuriyete gelmedim diyenlere tamam öyleyse bunlara dilekçe yazdırın maaşlarının yarısını heray düzenli hazineye bağışlanmasını istiyorum geri kalan yarısı bide bu memuriyetin şerefi sevabı bana kâfidir diye.

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi