Editörler : crops35
14 Eylül 2021 00:18   

Sonuç başarısız fakat 2 kişiydik.

Arkadaşlar ben adalet bakanlığı bünyesinde ankarada bir şoför mülakatına girdim. Sonuç Başarısız yazıyor fakat zaten iki kişiydik. Bize girmeden en kötü biriniz yedek olursunuz demişlerdi. Kaldı ki mülakatı da iyi geçmişti. Benim kafama takılan acaba güv.soruşturmam da vs gibi bir problem mi var da, ondan dolayı mı direkt başarısız yazıyor. Bilen birisi varsa lütfen yazsın. Çok önemli, lütfen güv soruşturması ile ilgili olma ihtimali kafamı kurcalıyor. :(

14 Eylül 2021 00:27

kimsesiz11
Aday Memur

Yüksek ihtimalle güvenlik soruşturması olabilir, istersen iyice siciline adli kayıtlarına baktır

14 Eylül 2021 00:29

Mstfclh
Aday Memur
Merhaba. Benim bildiğim kadarı ile güvenlik soruşturması, sonuçlar açıklanıp evrak tesliminden sonra yapılır. Güvenlik yüzünden evlendiğini düşünmüyorum.
14 Eylül 2021 00:34

kimsesiz11
Aday Memur

Nasıl sonuçlar açıklandıktan sonra? Adam neye göre karar verecek önce soruşturma sonra Bi sıkıntı yoksa olumlu veya olumsuz bir sonuç çıkıyor.

14 Eylül 2021 00:57

zbtkişisi
Aday Memur

Hocam nereden baktırabilirim bilginiz var mı?

14 Eylül 2021 00:59

zbtkişisi
Aday Memur

Yüksek ihtimalle güvenlik soruşturması olabilir, istersen iyice siciline adli kayıtlarına baktır

kimsesiz11, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam nereden baktırabilirim bir bilginiz var mı?

14 Eylül 2021 01:01

zbtkişisi
Aday Memur

Nasıl sonuçlar açıklandıktan sonra? Adam neye göre karar verecek önce soruşturma sonra Bi sıkıntı yoksa olumlu veya olumsuz bir sonuç çıkıyor.

kimsesiz11, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam açıklanmadan önce yapıldığından emin misiniz? Eğer öyleyse ben bu durumu nereden öğrenebilirim?

14 Eylül 2021 01:23

cesxa
Aday Memur

5ay önceki GİB alımda bizim arkadaş makine teknikeri olarak mülakata girmişti ve tek kişiydi 2katı çağırmışlar diğer aday gelmemiş kadroyu yakma pahasına bizim arkadaşı almamışlardı oluyor böyle şeyler nedenini bilmiyorum ama adamlar almak istemeyince almıyor

14 Eylül 2021 01:26

zbtkişisi
Aday Memur

5ay önceki GİB alımda bizim arkadaş makine teknikeri olarak mülakata girmişti ve tek kişiydi 2katı çağırmışlar diğer aday gelmemiş kadroyu yakma pahasına bizim arkadaşı almamışlardı oluyor böyle şeyler nedenini bilmiyorum ama adamlar almak istemeyince almıyor

cesxa, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam benim burada kafama takılan güv.soruştutması vs mi yoksa gerçekten sen yeterli mi bulamıyorlar?

14 Eylül 2021 08:21

crops35
Editor

Hocam benim burada kafama takılan güv.soruştutması vs mi yoksa gerçekten sen yeterli mi bulamıyorlar?

zbtkişisi, 2 hafta önce - Alıntıya git

Her şey olabilir, hayırlısı.

14 Eylül 2021 10:02

Manchini
Aday Memur

Hocam nereden baktırabilirim bir bilginiz var mı?

zbtkişisi, 2 hafta önce - Alıntıya git
Cimere yaz
14 Eylül 2021 10:30

Dramaturji
Memur
Merhaba. Benim bildiğim kadarı ile güvenlik soruşturması, sonuçlar açıklanıp evrak tesliminden sonra yapılır. Güvenlik yüzünden evlendiğini düşünmüyorum.
Mstfclh, 2 hafta önce - Alıntıya git
Allah allah güvenlik yüzünden evlenilir mi yav?
14 Eylül 2021 10:44

tokerer07
Şef

Canınızı sıkmamaya çalışın. Bazı açıktan alımlara başvuru sayısı az bile olsa tüm katılan adayları kurum eleyebilir. Bu eleme sebepleri jüri için herkesin yetersiz olma durumu olabilir. Bu olaylara daha önce şahit olduk.

14 Eylül 2021 21:00

berkay19
Aday Memur

Hayırlısı olsun hangi adliyede girdin Ankara'daki sınava acaba

Toplam 13 mesaj

ANKET
Yemek siparişi için hangi uygulamayı daha sık kullanıyorsunuz?