Editörler : Kayıhan2020
14 Eylül 2021 14:24   

Baş Savcılık ayrılış tebligatını vermemekte direniyor

Havuz tayininden tayinim çıktı. ancak ilgili başsavcılık ayrılış tebligatı buraya gelmiş olmasına rağmen tebligatı vermiyor. bunun yasal bir dayanağı var mı. kaç gün bekletebilir. yoksa tamamın keyfiyete mi bağlı. şimdiden teşekkür ediyorum.

14 Eylül 2021 15:33

tlny15
Aday Memur

Aynı sorun bendede var. mahkeme başkanı tebliğ etmiyor bekletiyor.komisyonla görüştüm mahkeme tebliğ yapacak diyor

14 Eylül 2021 15:51

ÇOTANAK
Editor

Naklen atandığınız yerde çocuğunuzun eğitimi vs. gibi sebepler var mı ?

14 Eylül 2021 16:38

tayinzade
Aday Memur

Naklen atandığınız yerde çocuğunuzun eğitimi vs. gibi sebepler var mı ?

ÇOTANAK, 3 ay önce - Alıntıya git

var üstadım. aileyi çocukların eğitimi sebebiyle yolladım. orada okula başladı. ben kaldım burada

14 Eylül 2021 16:40

ÇOTANAK
Editor

var üstadım. aileyi çocukların eğitimi sebebiyle yolladım. orada okula başladı. ben kaldım burada

tayinzade, 3 ay önce - Alıntıya git

C.Başsavcılığına dilekçe yazın, dilekçenize de bahsetmiş olduğunuz hususu ilave edin. Talebinize ret verilirse veya zımnen ret verilirse idare mahkemesine yürütmenin durdurulması talepli dava açınız.

14 Eylül 2021 16:42

tayinzade
Aday Memur

kanundaki boşluktan yararlanıyor anladığım kadarıyla keyfiyete dönüşmüş durumda sanırım

14 Eylül 2021 16:45

tayinzade
Aday Memur

C.Başsavcılığına dilekçe yazın, dilekçenize de bahsetmiş olduğunuz hususu ilave edin. Talebinize ret verilirse veya zımnen ret verilirse idare mahkemesine yürütmenin durdurulması talepli dava açınız.

eyvallah üstadım. teşekkür ederim verdiğin bilgi için

14 Eylül 2021 22:27

İsmi Lazım Deil
Memur

Bunu ciddi ciddi mi yazdın, yoksa dalga geçmek için mi yazdın?

15 Eylül 2021 01:18

Kriminal27
Memur

O dedikleriniz sonuclanana kadar çocuğu üst sinifa geçer. Siz en iyisi gidip yüz yüze konuşun durumunuzu anlatın. İnsafa gelirler herhalde
15 Eylül 2021 08:30

ÇOTANAK
Editor

İsmi Lazım Deil, 3 ay önce - Alıntıya git

İnsanların mağduriyetleriyle dalga geçen en alçak insandır. İnsanların mağduriyetlerini gidermeye yönelik fikir beyan edenlerin fikrini anlayamayan insan ise boşa yaşıyordur.

Atama tebliğinin ne kadar sürede tebliğ edileceği meri mevzuatta yazmadığı için amirler bu konuda keyfi davranıyor. Burada ataması yapılıp da yılbaşına kadar ayrılışı yaptırılmayacak personel var.

Buraya yorum yazmadan önce, güncel konularla zihninizi harmanlayıp öyle yorum yazın.

15 Eylül 2021 09:25

tayinzade
Aday Memur
O dedikleriniz sonuclanana kadar çocuğu üst sinifa geçer. Siz en iyisi gidip yüz yüze konuşun durumunuzu anlatın. İnsafa gelirler herhalde
Kriminal27, 3 ay önce - Alıntıya git

üstad kendilerine arşı alada gördükleri için görüşmüyorlar. aracı ile görüşüyorlar. biraz bekleyecekmişiz. o biraz ne kadar biraz belli değil tuzları kuru olduğu için bilmiyorlar yada bilmek istemiyorlar durumumuzu. ama şükür ki ahiret inancımız var her iki dünyada da elim yakalarındadır.

16 Eylül 2021 12:55

ÇOTANAK
Editor

üstad kendilerine arşı alada gördükleri için görüşmüyorlar. aracı ile görüşüyorlar. biraz bekleyecekmişiz. o biraz ne kadar biraz belli değil tuzları kuru olduğu için bilmiyorlar yada bilmek istemiyorlar durumumuzu. ama şükür ki ahiret inancımız var her iki dünyada da elim yakalarındadır.

tayinzade, 3 ay önce - Alıntıya git

Sevgili tayinzade;

Bugün memurlar.net'in ana sayfasını takipte kalın.

16 Eylül 2021 14:14

ÇOTANAK
Editor
16 Eylül 2021 20:35

İsmi Lazım Deil
Memur

İnsanların mağduriyetleriyle dalga geçen en alçak insandır. İnsanların mağduriyetlerini gidermeye yönelik fikir beyan edenlerin fikrini anlayamayan insan ise boşa yaşıyordur.

Atama tebliğinin ne kadar sürede tebliğ edileceği meri mevzuatta yazmadığı için amirler bu konuda keyfi davranıyor. Burada ataması yapılıp da yılbaşına kadar ayrılışı yaptırılmayacak personel var.

Buraya yorum yazmadan önce, güncel konularla zihninizi harmanlayıp öyle yorum yazın.

Güncel konulara zihnimizi harmanlamak. Hımm.

Artistik cümle kurayım derken kendini rezil etmek.

17 Eylül 2021 17:03

ÇOTANAK
Editor
Bakanlıktan tayini çıkanların olduğu komisyonlar aranıp ayrılışlar yapılsın denmiş. Bu konuda bilgisi olan var mı?
18 Eylül 2021 15:11

serkan_42
Memur

Senin bu dediğin sonuçlanıncaya kadar çocuk bı sınıf daha atlar
19 Eylül 2021 11:08

il sağlık dr
Aday Memur
Tayinzade tayin in oğlu demektir. Tayinzede ise tayinden zarar görmüş kişi demektir.. Türkçe yi doğru kullanalım, mağduriyetiniz üzücü her halükarda....
26 Eylül 2021 22:48

trabzonlu6134
Aday Memur

benim arkadaşımda havuz tayininde atandı 1.5 ay oldu hala adliyede tebligat gelmedi

27 Eylül 2021 02:04

bürodan
Şef

Güncel konulara zihnimizi harmanlamak. Hımm.

Artistik cümle kurayım derken kendini rezil etmek.

dostum ne kadar boş konuşuyorsun :)

27 Eylül 2021 02:06

bürodan
Şef

rezil ettiler seni sus ve sessizce ayrıl burdan. çırpınmanın bir manası yok. insanlara yardımcı olmak isteyenleri baltalamak alay etmek seni yüceltmez aksine yerine dibine sokar.

09 Ekim 2021 10:35

İsmi Lazım Deil
Memur

rezil ettiler seni sus ve sessizce ayrıl burdan. çırpınmanın bir manası yok. insanlara yardımcı olmak isteyenleri baltalamak alay etmek seni yüceltmez aksine yerine dibine sokar.

bürodan, 2 ay önce - Alıntıya git

Çok şükür en azından birilerine yalakalık yapmıyoruz.

Sen çok dolu konuştun kardeş, bu doluluk beni aşar.

Toplam 25 mesaj

ANKET
Başıboş sokak köpekleri sizce sokaklardan toplanmalı mı?