Editörler : crops35
14 Eylül 2021 18:00   

27. donem sonucu yarin aciklanacak diyenleri bilirse alkis bilemezse yapistir basligi

Hala kesin bir dille yarın açıklanacağını iddia eden kim varsa hepsini de ; açıklanırsa seviyoruz, açıklanmazsa gömüyoruz. Binlerce gencin yüreği hop oturup hop kalkacak. Sen umut tacirliği yapıp buradaki masum insanlarla kafa bulacaksın öyle mi. O zaman burdan söylenenlere de göğüs gereceksin kardeşim. Hoş açıklanırsa baş göz üstüne, cansın, ağasın, paşasın ama aciklanmazsa yukarıda dedigim gibi. NOT: Çocukça olduğunu kabul ediyorum, fakat herkes çok gergin, ben dahil :) ;(

15 Eylül 2021 01:24

Tecahül-i arif
Aday Memur
Çocukca değil. Sonuna kadar hak veriyorum. Millet iş sahibi olup geleceğini en güzel şekilde inşaa etme derdinde. Kesin bir bilgileri olmadan şu güm açıklanacak bigün açıklanacak diyen arkadaşları buradan şiddetle kınıyorum.
15 Eylül 2021 01:26

Tecahül-i arif
Aday Memur
Çocukca değil. Sonuna kadar hak veriyorum. Millet iş sahibi olup geleceğini en güzel şekilde inşaa etme derdinde. Kesin bir bilgileri olmadan şu güm açıklanacak bigün açıklanacak diyen arkadaşları buradan şiddetle kınıyorum.
Tecahül-i arif, 1 ay önce - Alıntıya git
:) gülücük atmayı unutmuşum.
15 Eylül 2021 23:23

hlvc03
Aday Memur
Evet kardeşim dilediğimiz gibi sövebiliyorduk değil mi ???!!!!
16 Eylül 2021 22:43

Tecahül-i arif
Aday Memur
Evet kardeşim dilediğimiz gibi sövebiliyorduk değil mi ???!!!!
hlvc03, 1 ay önce - Alıntıya git
Sövmeyelim de sitem edelim kardesim. :)
Toplam 4 mesaj

ANKET
Merkez Bankasının faizleri 2 puan indirmesini nasıl buldunuz?