Editörler : hopali
14 Eylül 2021 19:18   

Yargı Yolu

2020 ler mağduruz diyor 2021 lere sizi de mağdur ediyorlar diyorlar ancak 2020 puanlarını 2022 yılında kullanmak istiyorlar. Bunun akla mantığa ve vicdana sığar bir tarafı yoktur. Herkes kendini süşünüyor başka bir açıklaması yok. Ben de kendimi ve 2021 de sınava giren diğer branş arkadaşlarımı DESTEKLİYORUM.

Umarım yargı 2020 puanlarının 2 yıl kullanamayacağını arkadaşlara açıklar ve takvimden çıkarılır. Başka da bir şey demek istiemiyorum. Kendi hakkını savunurken başkanının resmi hakkını gasp edemezsiniz.

14 Eylül 2021 20:12

mucahid erkan
Aday Memur

2020 liler sizin hakkınızı istemiyor kendi haklarını istiyor. MEB in yaptığı ilk yanlış ek atamayı yeni atama olarak kabul ettirme çabası.İkincisi açıklanan takvim süreci çünkü bu 15000 atamanın ek atama olarak süreci çok basit sınav ve puanlar belli mülakatlar bitmiş.15000 i ek atama olarak kabul edip başvuruya açarsın 1 haftada her şey sonuçlanır.Ardından 2021 sınavlarının sonucunu açıklayıp şubat ataması takvimini yayınlarsın.Bu şekilde yapılsaydı hiç bu kadar sorun ortaya çıkmazdı.

14 Eylül 2021 20:20

Ozelegitim61
Memur

2020 liler sizin hakkınızı istemiyor kendi haklarını istiyor. MEB in yaptığı ilk yanlış ek atamayı yeni atama olarak kabul ettirme çabası.İkincisi açıklanan takvim süreci çünkü bu 15000 atamanın ek atama olarak süreci çok basit sınav ve puanlar belli mülakatlar bitmiş.15000 i ek atama olarak kabul edip başvuruya açarsın 1 haftada her şey sonuçlanır.Ardından 2021 sınavlarının sonucunu açıklayıp şubat ataması takvimini yayınlarsın.Bu şekilde yapılsaydı hiç bu kadar sorun ortaya çıkmazdı.

mucahid erkan, 2 hafta önce - Alıntıya git

Dostum hata burada zaten yapılsaydı edilseydi ile konuşuyorsunuz. Atama takvimi açıklandı. Biz net veriler ile konuşuyoruz. Atama ne zaman? 2022 şubat. Siz diyorsunuz ki 2020 eylül puanları geçerli olsun. Resmi olarak sizin puanınızın süresi zaten 16 sında bitiyor. Atama ucunda girmişsiniz hala konuşuyorsunuz. El insaf. Az biraz kafanızı kaldırın da diğer insanları da görün.

BAKANIMIZIN DEDİĞİ GİBİ BU ATAMA ŞUBAT ATAMASIDIR. YENİ ATAMADIR. 2020 2021 PUANLARI İYİ OLAN ATANIR.

14 Eylül 2021 20:42

aristokırat
Aday Memur
2020liler bütçe bizim diyor. Nereden bütçe sizin oluyor? Atama 2022 şubatı buluyor. Bu atama 2021 kpssnin hakkıdır.
14 Eylül 2021 20:52

Ozelegitim61
Memur
2020liler bütçe bizim diyor. Nereden bütçe sizin oluyor? Atama 2022 şubatı buluyor. Bu atama 2021 kpssnin hakkıdır.
aristokırat, 2 hafta önce - Alıntıya git

Katılıyorum size 2020 bütçede de ek bütçe istiyor.

14 Eylül 2021 20:59

mucahid erkan
Aday Memur

üzülüyorum size eğer bu süreç bu şekilde devam ederse sizde çok mağdur olacaksınız.

14 Eylül 2021 21:02

Ozelegitim61
Memur

üzülüyorum size eğer bu süreç bu şekilde devam ederse sizde çok mağdur olacaksınız.

Üzülmene gerek yok, haklı mücadelemizde bize destek verebilirsin dostum.

14 Eylül 2021 21:25

mucahid erkan
Aday Memur

Ozelegitim61 haksızlığın karşısında susan hadisini bilmiyorsan bir oku diyorum.

14 Eylül 2021 21:39

Ozelegitim61
Memur

Ozelegitim61 haksızlığın karşısında susan hadisini bilmiyorsan bir oku diyorum.

Bırak forumu bana dünyada had bildirecek son kişi bile değilsin. Üzgünüm.

14 Eylül 2021 22:38

alfie summerfield
Aday Memur

Bırak forumu bana dünyada had bildirecek son kişi bile değilsin. Üzgünüm.

Ozelegitim61, 2 hafta önce - Alıntıya git

Kuyruk acını baska yerde yaşa burda hırlama

14 Eylül 2021 23:35

özgür2103
Aday Memur

Gönul isterdi ki 2020 lere ek atama olsun ama malesef olmadi,bu yapilan alim da hata atama duyurusunun biraz erken verilmesi ki o yuzden 2020 liler hak iddia ediyorlar gereksiz yere,16 eylulden önce başvurular alinsaydi sayet atama sizin hakkinizdi ,16 eylulden sonra puaniniz artik geçersiz,2020 puaniula 2022 de atanamiyoruz diye ağlamakta gerçekten komik...atama duyurusunun erken verilmesi hata,bu hatayida firsata çevirmeye çalışmak ne bileyim biraz pişkinlik oluyor sanki,hep bana hep bana demeyi birakin 20 bin atama aldiniz zaten 2021 lerdede belki ilk ve son atama bu olacak bidaha alim olmayabilir çunki 2023 de seçim var esas bomba alim o yil olur gibi geliyor bana,o yuzden başlayin tekrar başlayin calismaya derim

15 Eylül 2021 00:40

İömatçı
Aday Memur

Benim anlamadığım 2020 puanıyla tercih yapmak isteyen arkadaşlar zaten pandemi sürecinde ne olacağı bile belli değilken atama kesin olur deyip çalışmadılarsa sıkıntı burdan doğuyor bende geçen seneMağdur olanlardanım ama ortada ne bir duyuru ne bir açıklama olmadığı için ağlaya ağlaya dersin başına oturup bu seneye tekrar çalıştım ki zaten olması gereken bu her an herşey değişkenlik gösterirken kesin olur deyip çalışmadıysanız ve ek Atama olmadı diye öfkeleniyorsunuz haklı olarak ama zaten geçen sene yüksek almış biri genel bir çalışmayla yine yüksek alabilir yani hiç bişey bell değilken kaldığı yerden2021 sınavın odaklanmak zorundaydık hepimiz herkes aynı durumda sonuçta çünkü eğer en baştan çift atama olacak deyip yapmasalardı haklıydık mağdurlarolarak ama ortada duyuru yokken olcak deyip 2021 e hazırlandıysanız yapıcK bişey malesef yok

15 Eylül 2021 08:16

Ozelegitim61
Memur

Kuyruk acını baska yerde yaşa burda hırlama

alfie summerfield, 2 hafta önce - Alıntıya git

Terbiyesizleşiyorsun. Sizin gözünüz dönmüş. Hakkınız olmayan bir atama için bırakın hakaret etmeyi siz her şeyi yaparsınız. Allah sizleri ıslah etsin.

15 Eylül 2021 08:18

Ozelegitim61
Memur

Gönul isterdi ki 2020 lere ek atama olsun ama malesef olmadi,bu yapilan alim da hata atama duyurusunun biraz erken verilmesi ki o yuzden 2020 liler hak iddia ediyorlar gereksiz yere,16 eylulden önce başvurular alinsaydi sayet atama sizin hakkinizdi ,16 eylulden sonra puaniniz artik geçersiz,2020 puaniula 2022 de atanamiyoruz diye ağlamakta gerçekten komik...atama duyurusunun erken verilmesi hata,bu hatayida firsata çevirmeye çalışmak ne bileyim biraz pişkinlik oluyor sanki,hep bana hep bana demeyi birakin 20 bin atama aldiniz zaten 2021 lerdede belki ilk ve son atama bu olacak bidaha alim olmayabilir çunki 2023 de seçim var esas bomba alim o yil olur gibi geliyor bana,o yuzden başlayin tekrar başlayin calismaya derim

özgür2103, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam onların umrunda değil ki bu söyledikleriniz. Kendileri atansın yeterli. Bencillikte üstlerine yok. Zaten burada bağırıp çağıranlar genelde 2020 den beri yatanlar. Ek atama hayali ile her gün tweet atanlar. Aklını kullanan 2021 sınavına daha iyi hazırlandı, bu muhabbetlere girmiyor bile.

15 Eylül 2021 09:17

nevvbahar
Yasaklı

Hocam onların umrunda değil ki bu söyledikleriniz. Kendileri atansın yeterli. Bencillikte üstlerine yok. Zaten burada bağırıp çağıranlar genelde 2020 den beri yatanlar. Ek atama hayali ile her gün tweet atanlar. Aklını kullanan 2021 sınavına daha iyi hazırlandı, bu muhabbetlere girmiyor bile.

ek atama hayali mi?? bir sene boyunca süründürdüler küsuratla atanamadım.. atanma ihtimalim varken o stresle oturup ders çalışma mı bekliyorsunuz?? ne dediğinizi bilmiyorsunuz gerçekten .. 2021 in puanları düşük gelip de 2020 önünüze geçerse şayet tekrar bunları söyleyecek misiniz merak ediyorum

15 Eylül 2021 09:23

nevvbahar
Yasaklı
aristokırat, 2 hafta önce - Alıntıya git

gerçekten anlayamıyorum saki 2020 kpss den sonra emekliye ayrıldık... 2020 den sonra 2021 kpss ye de girdik:))) ne 2020 olarak mağduriyetimi gideriyor.. ne de 2021 15000 karma atama yüzümüzü güldürüyor.. sizin bu tutumunuz akıl karı değil

15 Eylül 2021 13:04

nevvbahar
Yasaklı

Benim anlamadığım 2020 puanıyla tercih yapmak isteyen arkadaşlar zaten pandemi sürecinde ne olacağı bile belli değilken atama kesin olur deyip çalışmadılarsa sıkıntı burdan doğuyor bende geçen seneMağdur olanlardanım ama ortada ne bir duyuru ne bir açıklama olmadığı için ağlaya ağlaya dersin başına oturup bu seneye tekrar çalıştım ki zaten olması gereken bu her an herşey değişkenlik gösterirken kesin olur deyip çalışmadıysanız ve ek Atama olmadı diye öfkeleniyorsunuz haklı olarak ama zaten geçen sene yüksek almış biri genel bir çalışmayla yine yüksek alabilir yani hiç bişey bell değilken kaldığı yerden2021 sınavın odaklanmak zorundaydık hepimiz herkes aynı durumda sonuçta çünkü eğer en baştan çift atama olacak deyip yapmasalardı haklıydık mağdurlarolarak ama ortada duyuru yokken olcak deyip 2021 e hazırlandıysanız yapıcK bişey malesef yok

İömatçı, 2 hafta önce - Alıntıya git

hocam hangi ara atanamayacağınıza kanaat getirip dersin başına oturdunuz??? aldığınız puan bayağı düşük olmalı... keşke bu atamanın geleceğini aylar önce bilseydik de biz de dersin başına oturacak zamanı bulsaydık... beni en çok mağdur eden sürekli atama sayısını artırmak için çalışmalarımız devam ediyor.. maliyeden onay bekliyoruz diye diye aylarca bizi meşgul etmeleri..sanki bunları biz zorla söylettirdik:)) cumhurbaşkanı öğretmen ihtiyacımız yok diyene kadar aynı tantana devam etti.. bu söylem bile bir resmiyete dökülmedi.. kimse bu karma atamayı bile beklemiyordu... bir bakanlık böyle mi plan yapar?? böyle miişler.. aklım almıyor. fransızca birincisi atanamadı..böyle bir sene yaşadık sene.. yani daha fazla şalışsaydınız şu bu.. geçin bunları

15 Eylül 2021 13:34

canaras
Aday Memur

Dostum hata burada zaten yapılsaydı edilseydi ile konuşuyorsunuz. Atama takvimi açıklandı. Biz net veriler ile konuşuyoruz. Atama ne zaman? 2022 şubat. Siz diyorsunuz ki 2020 eylül puanları geçerli olsun. Resmi olarak sizin puanınızın süresi zaten 16 sında bitiyor. Atama ucunda girmişsiniz hala konuşuyorsunuz. El insaf. Az biraz kafanızı kaldırın da diğer insanları da görün.

BAKANIMIZIN DEDİĞİ GİBİ BU ATAMA ŞUBAT ATAMASIDIR. YENİ ATAMADIR. 2020 2021 PUANLARI İYİ OLAN ATANIR.

Bakanın dediği gibi şubattan sonra da puanı iyi olan 2020 ve 2021 liler atansın hani bakan demiş sende bunu büyük harfler ile yazmışsın ya :)
15 Eylül 2021 14:04

Ozelegitim61
Memur

Yok artık 2020 puanını bir de Eylül atamasında mı kullanmak istiyorsunuz. :) Sizin gözünüz dönmüş arkadaşlar. :) 2022 ye iyi çalışın bari.

15 Eylül 2021 14:24

nevvbahar
Yasaklı

bunlar kim dert anlatmak.. haklılıklarını kendilerine kanıtlamak için saçmalamayacakları şey yok

15 Eylül 2021 14:26

nevvbahar
Yasaklı

umarım bir gün hakkınız yenir mağdur edilir ve üstüne bir de dalga geçilirsiniz.. başka da bir şey yazmam artık

Toplam 34 mesaj

ANKET
Yemek siparişi için hangi uygulamayı daha sık kullanıyorsunuz?