Editörler : hopali
15 Eylül 2021 14:37

Ozelegitim61
Memur

Kardeşim burada kimse kimseyle dalga geçmiyor işinize gelmeyince hemen vın. NE DESEK BOŞ.

15 Eylül 2021 14:39

Ozelegitim61
Memur

Beddua eden ettiğini bulur hocam. Bedduanızı Allah?a havale ediyorum. Bende size başka bir şey demiyorum. Diyip de seviyenize inmek hiç istemiyorum.

15 Eylül 2021 14:44

nevvbahar
Yasaklı

Yok artık 2020 puanını bir de Eylül atamasında mı kullanmak istiyorsunuz. :) Sizin gözünüz dönmüş arkadaşlar. :) 2022 ye iyi çalışın bari.

Ozelegitim61, 1 ay önce - Alıntıya git

bu yazdıkalrın nedir??? insanların mücadele ettikeri hassas bir mevzuda bu tutumun nedir?? yakışık alıyor mu?? hocam hayırlısı olur inşallah diye bir temennide bulundan da ben mi kaçırdım??? 20222 ye çalışın bariymiş .la havle yaaa

15 Eylül 2021 14:46

nevvbahar
Yasaklı

bu yazdıkalrın nedir??? insanların mücadele ettikeri hassas bir mevzuda bu tutumun nedir?? yakışık alıyor mu?? hocam hayırlısı olur inşallah diye bir temennide bulundan da ben mi kaçırdım??? 20222 ye çalışın bariymiş .la havle yaaa

nevvbahar, 1 ay önce - Alıntıya git

haksızlık ve mağduriyet olduğunu bal gibi bildiğin için ağrına gitti hepsi bu

15 Eylül 2021 14:49

canaras
Aday Memur

Yok artık 2020 puanını bir de Eylül atamasında mı kullanmak istiyorsunuz. :) Sizin gözünüz dönmüş arkadaşlar. :) 2022 ye iyi çalışın bari.

Arkadaşım senin çalışman lazım sayın bakanın dediğine göre yüksek puanlılar alınacakmış bunları insanın gözüne sokar gibi büyük harfler ile yaZıyosun bi zahmet çalış belki atanırsın:))
15 Eylül 2021 15:01

Ozelegitim61
Memur

Benim beklediğim puan belli merak etme dereceye giriyorum. Yeteri kadar çalıştım. Siz ek atama beklerken ben ders çalışıyordum.

Siz mağdur olmamak için bizim mağdur olmamızı istiyorsunuz. İşinize bakacaksınız.

Allah haklıyı da haksızı da görüyor. Hakkımızı gasp etmeye çalıştınız devlet izin vermedi. Herkese kolaygelsin. İyi çalışmalar.

15 Eylül 2021 15:40

canaras
Aday Memur

Benim beklediğim puan belli merak etme dereceye giriyorum. Yeteri kadar çalıştım. Siz ek atama beklerken ben ders çalışıyordum.

Siz mağdur olmamak için bizim mağdur olmamızı istiyorsunuz. İşinize bakacaksınız.

Allah haklıyı da haksızı da görüyor. Hakkımızı gasp etmeye çalıştınız devlet izin vermedi. Herkese kolaygelsin. İyi çalışmalar.

Kardeş derece yapmışsın sınava girmişsin nasıl mağdur olacaksın devlet eninde sonunda size de kontenjan verecek kimse 2020 ye ver 2021 e verme demiyor her sene 40 bin civarı atama yapılıyor neden 2020 yılında girenler için yapılmıyor diye insanlar haklı eleştiri haklarını kullanıyorlar umarım anlata bilmişimdir :) bencillik kötü birşey elbet Birgün yüce Yaradan bencil insanlara bunun cevabını çok güzel bir şekilde verir tabi kişi bunu anlaya bilirse kal sağlıcakla..
15 Eylül 2021 15:49

Ozelegitim61
Memur

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Ben sadece kendimi düşünsem burada olmazdım. 2021 li arkadaşlarımın mağdur olmasını istemediğim için buradayım.

15 Eylül 2021 16:52

2021özel
Aday Memur

Arkadaşlar burası ağlama duvarı değildir. Ağladığınız kadar çalışsaydınız bunlara hiç gerek kalmazdı:)

15 Eylül 2021 19:40

nevvbahar
Yasaklı

leş

15 Eylül 2021 20:08

Hikmet Ertugrul
Aday Memur

Kardeşim siz neyi tartışıyorsunuz ya da paylaşamıyorsunuz diye mi sormalıyım? Birlik olacağınız yerde birbirinizle didişiyorsunuz. Olayı size kendi kanaatimce özetleyeyim arkadaşlar: Öncelikli olarak 20'ye ve 21'e de haksızlık yapıldı. 20'ler bekledikleri atama sayısı verilmediği için mağdur oldular. 21'ler ise şubat atamasının kendilerinin hakları olması hususunda mağdur oldular. Ben bu 15 bin atama vaadinden iki sonuç çıkardım. Birincisi: İktidar 20'lere bakın sizleri de unutmadık, size de kıyak yaptık deyip atamaya dahil ettiler.(Göz boyamak için) İkincisi: Normalde atama geleneğine göre şubat ataması 21'lerin hakkı olmasına rağmen devlet tabiri caizse bir çakallık yaparak kaç yıllık atama usülünü değiştirip artık iki yılı bir potada eritmeye karar verdi. Buna kılıf olarak da kardeşim bakın biz atama yapıyoruz ama siz atanamıyorsunuz diyecekler. Ölümü gösterip hastalığa razı edecekler.

Tabi bunlar benim kendi yorumum kendi teorim. Fakat iktidar böyle yaparak kendi ayağına sıkar mı, kendini ateşe atar mı belli değil. Hele ki hem atanamayan öğretmenlerin hem de 3600 den dolayı emekli olmayı bekleyen öğretmenlerin diş bilediği bir zamanda... Fakat 21'li arkadaşlar ben de 21'e giren biri olarak şu gerçeği bilmenizi isterim: 2023 seçimlerinde ortalık karışacak. Siz zannetmeyin ki iktidar rahat... Göreceksiniz ki sırf bu evham ve endişeyle bize bir müjde daha vermek zorundalar. Geç olacak ama olacak yani... 20'ler son kertede bu atamayla 35 bin atama olmuş oldu fakat 21'lerin üstünü 15 binle çizip atamazlar. Ben diyorum ki en geç nisan ya da haziran gibi 40 bin müjdesi verecekler. BUNUN BAŞKA ÇIKARI YOK..Biz dua edelim geç olacak ama olacak.

15 Eylül 2021 20:57

Ozelegitim61
Memur

leş

nevvbahar, 1 ay önce - Alıntıya git

Yeteri kadar karakterini göstermedin mi?

Hak yemek,

hakaret,

terbiyesizlik,

hadsizlik?

16 Eylül 2021 11:44

sistem1984
Şef

Sizi çok merak ediyorum. Kaç puan aldınız acaba. Gerçi eğer bölümünüz özel eğitimse 65 üstü yeterde artar size.
16 Eylül 2021 12:33

Ozelegitim61
Memur

Hocam 87 puan aldım. Telefondan alıntılayamıyorum. Burada yazdıklarım kendi mücadelem için değildiArkadaşlarım içindi. Ayrıca öğretmenliğe 70 puan sınırı gelmeli. Bir alandan 80 alan atanamazken 63 alam birinin atanması çok saçma.

Toplam 34 mesaj

ANKET
Merkez Bankasının faizleri 2 puan indirmesini nasıl buldunuz?