Editörler : "eskiyara"Pangaea

bulaşıkkk
Yasaklı
23 Eylül 2021 14:55

Faydalı olduğuna dair de kesinleşmiş bir veri yok. Bu neyin savunması neyin aşı sevdası. Neye dayanarak bu kadar kesin herkese aşı olun diyebiliyorsunuz. Ayrıca evet kendi vatandaşlarını öldürmek istiyorlar. Amaç nüfus planlaması bir şekilde. Hasta ve zayıfları aşılarla ve virüsle ortadan kaldırarak devletler onlara yaptığı masraflardan kurtulmak istiyor. Ayrıca karantinalarla halkı sürekli olarak kontrol altında tutup modern bir kölelik sistemi getirmek bir diğer amacı. Niye milleti köle yapsınlar demek istersen daha 100 sene öncesine kadar zencileri köle olarak kullanan adamlar bunlar bu efendi-köle sevdalarından vazgeçmezler asla.

Saldıray Durgun, 3 yıl önce

Guzel kardesim asiyi savunduğumuz falan yok. Diyoruz ki, aşıların zararli veya faydasiz olduğuna dair elinizde bilimsel veri var mi? Varsa makalenin linkini paylaşın. Gelen cevaplar, muftunun kizi felc olmuş, enistemin dayisi ölmüş falan. Yani "Acaba? " dedirtecek bir veri yok, asinin faydali oldugu ortada. Yiksa devletler niye asilama icin seferber olsun? Kendi vatandaşlarını öldürmek için mi? :) Komik olmayin, aşı olun.

cumican
Kapalı
23 Eylül 2021 14:55

Boş insana ancak burda boş rütbe verirler :)

memurolm, 3 yıl önce

sayın hocam maylesef genel müdür deyilim foruma katkılarımdan ötürü bana lütfen verilmiş olan bir rütbe diyebiliriz

Saldıray Durgun
Yasaklı
23 Eylül 2021 15:15

Gecmis olsun diyorum sadece.

bulaşıkkk, 3 yıl önce

Faydalı olduğuna dair de kesinleşmiş bir veri yok. Bu neyin savunması neyin aşı sevdası. Neye dayanarak bu kadar kesin herkese aşı olun diyebiliyorsunuz. Ayrıca evet kendi vatandaşlarını öldürmek istiyorlar. Amaç nüfus planlaması bir şekilde. Hasta ve zayıfları aşılarla ve virüsle ortadan kaldırarak devletler onlara yaptığı masraflardan kurtulmak istiyor. Ayrıca karantinalarla halkı sürekli olarak kontrol altında tutup modern bir kölelik sistemi getirmek bir diğer amacı. Niye milleti köle yapsınlar demek istersen daha 100 sene öncesine kadar zencileri köle olarak kullanan adamlar bunlar bu efendi-köle sevdalarından vazgeçmezler asla.

bulaşıkkk
Yasaklı
23 Eylül 2021 15:41

Sana da iyi uykular uyumaya devam et.

Saldıray Durgun, 3 yıl önce

Gecmis olsun diyorum sadece.

Saldıray Durgun
Yasaklı
23 Eylül 2021 15:47

Aynen :)

bulaşıkkk, 3 yıl önce

Sana da iyi uykular uyumaya devam et.

34.han
Aday Memur
23 Eylül 2021 16:58

Bu otu moku her türlü negatif şeyi İslam'a bağlayan bir moloz kütlesi var bu ülkede. Neymiş herşeyi batı bulmuş herkesi batı kurtaracakmış. Taş devrşnde yaşıyormuş Müslümanlar bu ultra ilerici tayfaya göre. Bu kin öfke nereden geliyor ciddii meraka ediyorum. Aşı ol veya olma ama bunu buraya nasıl bağlıyorsun. Dünyanın hem ahlak hem yer üstü yer altı kaynakalrının canına okuyan bu admaalrınnasıl bu kadar masum göreviliyorsun. Batı seni beni kurtaracakmış. Hayır hiç mi kitap okumazsın cahil adam. Bir kaç afrik ülkesinin tarihini oku bari. Yada avusturlya Afrika, güney ve kuzey Amerika yerlilerinin tarihlerine bak. Ulan adam Japonya'da iki tane şehri içinde ne varsa haritadan silmiş savaşı kazanacağım diye. Sevgi pıtırcığı az gelişmiş moloz. Birde 1400 yıldır yazmış. Hayır muhatap oluncak bley değilsinde sadece şuraya not düşelim.

cnkd
Genel Müdür
23 Eylül 2021 17:23

bu asi karsitlarinin %75-80 ı malum sene

üye değilse ve aynı parti taraftarı değilse

bisey bilmiyorum ben.memlekete bak

ogretmenlere bak.Allah akıl versin bize sabır

versin

moideen
Kapalı
25 Eylül 2021 00:47

Acaba müslüman toplumlar üzerinde nasıl bu kadar etkiye sahip olabiliyorlar? Çünkü cahilsiniz. O yüzden. Siz Norveç' i karıştıramazsınız, onlar sizi hemen karıştırır, çünkü cahillikten ölüyorsunuz...

Soysal-76, 3 yıl önce
Arkadaşı hemen savunmaya geçtiğine göre sana ciddi ciddi dokunuyor demek ki. Şöyle başını bir indir ve düşün. Ben kimim! Nereden gelip nereye gidiyorum! Bu dünyada asıl vazifem nedir. Batı son yüzyıllarda teknoloji ve bilim alanında ciddi mesafeler kaydetti bu doğru fakat bunu yaparken tüm barbarlık ve vahşetini Müslüman toplumlar üzerinde gösterip onları kıpırdayamaz hale getirmek suretiyle yaptı. İnsanlığın yüz karası batı kokuşmuş medeniyetini bize satmaya çalışırken İslam'ın taru taze esasları üzerinde de düşündü. Çünkü kendi toplumlarına iç huzuru getiremedi. İsveç Norveç Finlandiya vb bir çok ülke Müslüman olmak üzere. Müslümanlarının da birlik olmak üzere az kaldı.

moideen
Kapalı
25 Eylül 2021 00:50

Afganistanda eroin üreten adamlar batılılar değil, bizzat taliban müslümanlar... Batılılar sizden daha ahlaklı, sana garanti veriyorum...

34.han, 3 yıl önce

Bu otu moku her türlü negatif şeyi İslam'a bağlayan bir moloz kütlesi var bu ülkede. Neymiş herşeyi batı bulmuş herkesi batı kurtaracakmış. Taş devrşnde yaşıyormuş Müslümanlar bu ultra ilerici tayfaya göre. Bu kin öfke nereden geliyor ciddii meraka ediyorum. Aşı ol veya olma ama bunu buraya nasıl bağlıyorsun. Dünyanın hem ahlak hem yer üstü yer altı kaynakalrının canına okuyan bu admaalrınnasıl bu kadar masum göreviliyorsun. Batı seni beni kurtaracakmış. Hayır hiç mi kitap okumazsın cahil adam. Bir kaç afrik ülkesinin tarihini oku bari. Yada avusturlya Afrika, güney ve kuzey Amerika yerlilerinin tarihlerine bak. Ulan adam Japonya'da iki tane şehri içinde ne varsa haritadan silmiş savaşı kazanacağım diye. Sevgi pıtırcığı az gelişmiş moloz. Birde 1400 yıldır yazmış. Hayır muhatap oluncak bley değilsinde sadece şuraya not düşelim.

moideen
Kapalı
25 Eylül 2021 00:51

O güç sizde olsa dünyanın yarısını yok ederdiniz. Adamlar yine fazla ellememiş.

34.han, 3 yıl önce

34.han
Aday Memur
25 Eylül 2021 07:07

Cahille tartışırsan sadece üzülürsünüz, o yüzden siz siz olun cahil cühelayla tartışmayın. Sözün de bir ağırlığı var hakedene söyleyin sözünüzü sadece :)))

moideen, 3 yıl önce

Afganistanda eroin üreten adamlar batılılar değil, bizzat taliban müslümanlar... Batılılar sizden daha ahlaklı, sana garanti veriyorum...

Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi